مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

زیبایی که دکوراسیون روستیک با استفاده از مصالح طبیعی به خانه می دهد در کنار آرامش، گرما و راحتی این سبک می تواند یک صلح درونی را در فضای خانه ایجاد نماید. خانه ای که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردد خانه ای بسیار شگفت انگیز، الهام بخش، راحت و گرم می باشد.

به کارگیری زیبایی دکوراسیون روستیک در دکوراسیون منزل

سبک دکوراسیون روستیک در بین سبک های دکوراسیون منزل پس از گذشت سالیان سال همچنان مورد توجه قرار گرفته است. برخلاف تعداد زیادی از سبک های دکوراسیون داخلی که بعد از گذشت سالها از بین رفته اند و یا مخاطبین آنها کاهش یافته است، دکوراسیون روستیک و مخاطبین این سبک در حال افزایش می باشند. حتی سبک دکوراسیون روستیک به عنوان یک سبک دکوراسیون جذاب تا سال 2018 نام گذاری شده است. با دانستن راهکارهای به کارگیری درست دکوراسیون روستیک در خانه خود، از این جذابیت بهره خواهیم برد.

راهکارهایی برای ایجاد زیبایی دکوراسیون روستیک در منزل

دکوراسیون روستیک و انرژی زیبای طبیعت

زمانی که نوبت به طراحی دکوراسیون داخلی و دکوراسیون منزل می شود باید بگوییم که طبیعت این راه را بهتر می داند. دکوراسیون روستیک بر اساس نگارش طبیعت ایجاد گردیده است لذا می بایست در طراحی دکوراسیون روستیک از منابع و مصالح طبیعی و نحوه چیدمان آنها در دل طبیعت استفاده شود. حتی می توان از تنه درختان جنگلی به وفور و در بیشتر بخش های دکوراسیون خانه از قبیل لوستر و روشنایی، میز جلو مبلی، کانتر و مبلمان استفاده نمود. استفاده از چوب های جنگلی سبب می گردد که هم مقاومت دکوراسیون داخلی بیشتر گردد و هم بسیار زیبا جلوه نماید. چوب از جمله مصالحی می باشد که سبب می گردد که شما احساس نمائید که در دل طبیعت خانه گزیده اید.

به کارگیری انرژی طبیعت در دکوراسیون روستیک منزل

دکوراسیون روستیک و استفاده از رنگ ها

ترکیب رنگی کلاسیک در دکوراسیون روستیک شامل زرد قناری، طوسی چرک، سفید کدر و تناژ های قهوه ای و بژ می باشد. رنگ سفید را بر روی زمینه های خانه اعم از دیوارها، کف و سقف خانه بکار ببرید. در بخش دیگر می توانید از ترکیب رنگی زرد و آبی استفاده نمائید. همچنین برای فضاهای کوچک تر بهتر است از ترکیب رنگی روشن تر استفاده گردد.

به کارگیری رنگ ها در دکوراسیون روستیک منزل

دکوراسیون روستیک با کف پوش های چوبی

کف پوش های چوبی در دکوراسیون روستیک شامل طیف وسیعی از رنگ ها شامل مجموعه ای بزرگ از گزینه های انتخابی از قهوه ای بسیار تیره گرفته تا قهوه ای بامبویی بسیار روشن می باشد. استفاده از کف پوش های چوبی می تواند به عنوان یک گزینه بسیار مناسب جهت پوشش کف خانه باشد زیرا کف پوش چوبی به راحتی با تمامی سبک های دکوراسیون هم خوانی دارد و به زیبایی جلوه می نماید. کف پوش های چوبی سبب ایجاد روح دکوراسیون روستیک در خانه می گردد لذا در این سبک دکوراسیون بسیار کارایی دارد.

به کارگیری کف پوش چوبی در دکوراسیون روستیک منزل

استفاده از اثاثیه کنونی در دکوراسیون روستیک

قبل از اینکه به طراحی دکوراسیون روستیک در منزل خود اقدام نمائید بهتر است که نگاهی به اسباب و اثاثیه موجود در منزل خود بیندازید و بهتر است راهی را پیدا نمائید که وسایل فعلی منزل با دکوراسیون روستیک همسو گردند. قفسه و کمدهای چوبی می تواند گزینه ای بسیار مناسب برای دکوراسیون روستیک باشند. تنها لازم است که دستی بر روی این وسایل کشیده شود و رنگ آنها بر اساس دکوراسیون روستیک تغییر داده شود.

استفاده از اثاثیه کنونی منزل در دکوراسیون روستیک منزل

شما می توانید مبلمان و تجهیزات داخلی منزلتان را که در حال حاضر از آنها استفاده می کنید را تنها با تغییر رنگ به دکوراسیون روستیک نزدیک نمائید و نیازی ندارید که هزینه زیادی برای تغییر این اثاثیه انجام دهید.

در طراحی دکوراسیون روستیک می توانید از سبک دکوراسیون روستیک معاصر، دکوراسیون روستیک مدرن، دکوراسیون روستیک صنعتی، دکوراسیون روستیک مینیمالیز و دکوراسیون روستیک کلاسیک استفاده نمائید فقط لازم است که مواردی را که در این مقاله ذکر شده را در بهره گیری و پیاده سازی دکوراسیون روستیک بکار گیرید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد