مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

اگر می خواهید صبح، زود و با انرژی از خواب بیدار شوید می بایست تفییراتی در اتاق خواب خود ایجاد کنید تا انرژی بسیاری را به شما القا نماید. استفاده از دکوراسیون روستیک و رنگ های روشن نه تنها باعث احساس شادی شما خواهد شد بلکه به شما انرژی بیشتری می دهد. هنگامی که با صدای زنگ ساعت از خواب برمی خیزید رنگ هایی که در ابتدا مشاهده می کنید در روحیه و انرژی شما موثر است.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

گروه خلاق و نوآور لومه پیشرو در طراحی دکوراسیون روستیک مدرن سعی بر آن داشته است تا با ارائه این مقاله به شما عزیزان کمک نماید تا بتوانید با استفاده از ترکیب رنگ های ارائه شده، اتاق خوابی پر انرژی و بی نظیر را داشته باشید. در ادامه تصاویری از اتاق هایی که موجب شادی و انرژی شما خواهند شد به نمایش گذاشته خواهد شد.

تاثیر رنگ و چیدمان اتاق خواب و انرژی حاصل از آن

دیواری که به رنگ فیروزه ای روشن طراحی گردیده است و تناژ رنگی و نقوش موجود بر روی بالش موجود در این اتاق باعث شده است که این اتاق خواب جذاب تر و لذت بخش تر نمایان گردد. وجود یک پنجره بزرگ به همراه یک سرویس خواب به رنگ چوب روشن سبب شده است که احساس سبکی و راحتی در این اتاق خواب ایجاد گردد.

استفاده از رنگ فیروزه ای و پنجره بزرگ در طراحی اتاق خواب

رنگ سیاه در ابتدا ترسناک به نظر می رسد در حالی که اگر از وسایل خواب سفید رنگ استفاده شود بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود. استفاده از پنجره های بزرگ برای جاری نمودن هرچه بیشتر نور به داخل اتاق به همراه استفاده از گل و گیاه و وسایل ساخته شده با استفاده از هنر دکوراسیون روستیک روح و گرمای بیشتری در اتاق به همراه خواهد داشت.

استفاده از رنگ سیاه و وسایل خواب سفید به همراه پنجره بزرگ در طراحی اتاق خواب

استفاده از دو رنگ در رنگ آمیزی اتاق می تواند بسیار زیبا جلوه نماید. برای مثال ابتدا تمام دیوار را به عنوان رنگ زیرسازی با رنگ طوسی بنفش روشن رنگ آمیزی کنید سپس نیمه بالایی با رنگ دلخواه رنگ آمیزی نمایید. در استفاده از وسایل خانه از ترکیب نصف به نصف دو رنگ استفاده نمائید: همانند کوسن ها و رو تختی سرویس خواب. می توانید از آرامش و انرژی بسیار مثبت این اتاق بهره مند گردید. تخت خواب و میز موجود این اتاق از چوب و با استفاده از دکوراسیون روستیک ساخته شده است که در انرژی ساطع شده در این اتاق بی تاثیر نیستند.

استفاده از دو رنگ در طراحی اتاق خواب

استفاده از رنگ های آبی و سبز به سبک درختان نخل در کاغذ دیواری باعث می شود که اتاق خواب شما فضایی مانند جزیره های بهشتی داشته باشد. شما می توانید احساس شادمانی که در کنار اقیانوس و دریا دارید را در اتاق خواب خود تجربه نمایید.

استفاده از رنگ آبی و سبز در طراحی اتاق خواب

کاربرد رنگ صورتی روشن، قرمز و نارنجی در کاغذ دیواری سبب می گردد که اتاق خوابی بسیار جذاب و پرانرژی داشته باشید. استفاده از تجهیزات رنگارنگ مانند بالش، روتختی و قالیچه سبب می گردد که تمامی اتاق پر از رنگ و پر از انرژی گردد.

استفاده از رنگ صورتی، قرمز و نارنجی در طراحی اتاق خواب

رنگ آبی یکی از رنگ هایی است که سبب ایجاد آرامش می گردد. استفاده از رنگ آبی در اتاق خواب سبب می گردد که اتاق خواب رویایی تر به نظر آید. استفاده از پارچه های نقش دار که از ترکیب رنگ آبی پر رنگ تولید گردیده است سبب می شود که این اتاق خواب جذاب تر به نظر آید.

استفاده از ترکیبات رنگ آبی در طراحی اتاق خواب

استفاده از دیوارهایی به رنگ گل بهی به همراه پرده هایی به رنگ سبز، سبب می گردد اتاق خواب دوست داشتنی تر به نظر آید. استفاده از یک تابلو سیب سبز باعث جاری شدن انرژی بیشتر در این اتاق شده است.

استفاده از رنگ گل بهی و سبز در طراحی اتاق خواب

شما می توانید از گلهای تازه در کنار کاغذ دیواری گل دار در طراحی اتاق خواب خود استفاده نمائید. مهم نیست که در چه فصلی از سال به سر می بریم، همیشه شکوفه هایی برای جلا بخشیدن و روح دادن به اتاق خواب شما وجود دارد.

استفاده از گل های تازه و کاغذ دیواری گل دار در طراحی اتاق خواب

استفاده از رنگ زرد به صورت راه راه باعث می گردد که شما راحت تر بیدار شوید و بدرخشید. اگر اتاق خواب شما نمی تواند مقدار زیادی نور طبیعی داشته باشد، استفاده از این رنگ سبب می گردد که اتاق پرنورتر جلوه نماید.

استفاده از رنگ زرد به صورت راه راه در طراحی اتاق خواب

استفاده از کاغذ دیواری به رنگ بنفش روشن با طراحی سیمرغ به همراه تاج تخت بنفش و قالیچه ای به رنگ نمدی و طبیعی سبب گردیده است که تعادل انرژی در این اتاق به وجود آید.

استفاده از کاغذ دیواری به رنگ بنفش روشن در طراحی اتاق خواب

نه فقط دیوارها از رنگ صورتی پر رنگ و سفید پوشیده شده است بلکه رو تختی هم از ترکیب نقوش صورتی انتخاب شده است. استفاده از طراحی متفاوت در ترکیب رنگی یکسان سبب شده است که اتاق خواب از احساس شلوغی دور بماند و انرژی بسیار زیاد را منتشر نماید.

استفاده از طرح متفاوت با رنگ یکسان در طراحی اتاق خواب

پرده چوبی زیبایی این اتاق خواب مستر را بیشتر نموده است. برای داشتن یک اتاق خواب زیبا بهتر است که سعی نمائیم که وسایل و رنگ هایی استفاده نمائیم که نقوش همسان و همسو داشته باشد.

استفاده از پرده چوبی در طراحی اتاق خواب

در این خانه کوهستانی بیشتر دیوارها، روکش صندلی و قالیچه دارای ترکیب رنگ سبز می باشد. این امر باعث شده است که روح شاداب و پر انرژی کوهستان در اتاق خواب جاری گردد. استفاده از روتختی به رنگ نارنجی باعث ایجاد تضاد هیجان انگیزی در این اتاق شده است. استفاده از دکوراسیون روستیک در طراحی این اتاق در تخت خواب دو طبقه، لوستر و میز بازی موجود در این اتاق گرمای منحصر به فردی را ایجاد کرده است.

استفاده از ترکیبات رنگ سبز و نارنجی در طراحی اتاق خواب

به جای اینکه به طور مداوم از رنگ های سنتی آبی و سفید استفاده کنیم بهتر است از ترکیب رنگ های گرمابخش با نقش های گرم و شاد استفاده نمائیم.

استفاده از رنگ های گرما بخش در طراحی اتاق خواب

این اتاق خواب مستر که با استفاده از نقاشی مزین شده است نمایی شبیه به بهشت را ایجاد نموده است. نیم پرده اطراف پنجره و آیینه که با تاج تخت خواب ست شده است بر زیبایی و گرمای هر چه بیشتر این اتاق خواب افزوده است.

استفاده از کاغذ دیواری نقش دار در طراحی اتاق خواب

حتی آپارتمان های پیچیده شهری نیز می تواند یک مکان مناسب برای خواب کودک باشند. استفاده از چراغ خواب های ایتالیایی به سبک باران و استفاده از کاغذ دیواری به صورت منقوش، بر زیبایی این اتاق خواب افزوده است. استفاده از ترکیب رنگی سیاه، نارنجی و سفید سبب ایجاد انرژی بسیار چشم گیری در این اتاق خواب شده است.

استفاده از رنگ های سیاه و نارنجی و کاغذ دیواری نقش دار در طراحی اتاق خواب

در این مقاله گروه دکوراسیون روستیک لومه 16 ایده برای رنگ آمیزی و دکوراسیون اتاق خواب را مطرح نمود، در مقاله بعدی ایده های دیگری برای تکمیل این مقاله ارائه خواهد شد تا کلکسیونی از ایده به شما مخاطبان عزیز ارائه شده باشد. با استفاده از مطالب ارائه شده می توانید دکوراسیون اتاق خواب خود را متناسب با سلیقه خود همگام با دکوراسیون جهان پیاده سازی نمایید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد