مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

شروع یک روز خوب با توجه به خواب شبانه راحت و انرژی دریافت شده از اتاق خواب میسر خواهد بود. در مقاله گذشته در ارتباط با تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق خواب در انرژی دریافتی شما صحبت کردیم. در این مقاله نیز در ادامه مقاله یاد شده تاثیر رنگ های مختلف و دکوراسیون های مختلف در شروع روز خوب شما عنوان خواهد شد. دکوراسیون روستیک و استفاده از چوب و رنگ چوب در شروع روز خوب شما موثر خواهد بود.

تاثیر رنگ و دکوراسیون اتاق در انرژی صبحگاهی

دکوراسیون روستیک مدرن زیبایی خاصی را برای خانه شما به ارمغان می آورد. استفاده از چوب و طرح های مدرن علاوه بر ایجاد گرما، زیبایی کارهای مدرن را نیز به همراه خواهد داشت. اتاق خواب با استفاده از دکوراسیون روستیک مدرن و ترکیب رنگ های پر انرژی به محیط مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد.

رنگ دیوار و چیدمان اتاق خواب و تاثیر بر انرژی روزانه

آب و رنگ آب همیشه و همه جا دلبری می کند و هیچ وقت نیز از مد خارج نمی شود. در اتاق های مستر، استفاده از دیوار های آبی رنگ و استفاده از پارچ هایی که به رنگ آبی تیره می باشند در کنار رنگ فیروزه ای گرمای بسیار زیادی را در اتاق خواب شما جاری می نماید.

استفاده از رنگ آب و رنگ فیروزه ای و پنجره بزرگ در طراحی اتاق خواب

رنگ طوسی ممکن است که به نظر کسل کننده آید ولی اگر شما طوسی متمایل با آبی را انتخاب نمائید سبب آرامش و گرمی می گردد. استفاده از وسایل آیینه نما مانند قاب دیواری و کنسول سبب درخشش بیشتر این اتاق خواب شده روح و گرمای بیشتری در اتاق به همراه خواهد داشت.

استفاده از رنگ طوسی و وسایل آیینه مانند در طراحی اتاق خواب

رنگ سبز بیشه ای یا سبز زمینی در این اتاق خواب کاربرد ویژه ای دارد. این رنگ غنی را با پارچه های نقش دار به کار ببرید و با استفاده از دکوراسیون روستیکزیبایی و گرمای اتاق خواب را بیشتر کنید و نهایت لذت را ببرید.

استفاده از رنگ سبز بیشه ای و دکوراسیون روستیک در طراحی اتاق خواب

دیواری که به رنگ آبی پوشیده شده است و گرمایی که رنگ قهوه ای در کنار این رنگ ایجاد نموده است احساسی سرشار از انرژی در این اتاق خواب مستر ایجاد کرده است.

استفاده از رنگ آبی و قهوه ای در طراحی اتاق خواب

رنگ آبی ملایم و صورتی ملایم به این اتاق خواب بعد داده است بدون اینکه از قدرت و جایگاه این اتاق کم نماید. استفاده از ست خواب فلزی در کنار ترکیب رنگ ملایم صورتی، آبی و سفید علاوه بر آرامش سبب ایجاد روح و انرژی در این اتاق شده است .

استفاده از رنگ آبی و صورتی ملایم در طراحی اتاق خواب

این اتاق آبی روشن دوست داشتنی به گونه ای مزین گردیده است که تبدیل به اتاق محبوب بچه ها شده است. قالیچه قرمز که با تابلوی نقاشی دیوار ست شده است، به همراه دیوار آبی نمایی بسیار زیبا و پر انرژی را خلق نموده است. استفاده از ترکیب رنگی قرمز در پرده، شیارهای دیوار و چراغ خواب سبب گردیده است که این اتاق خواب گرم تر به نظر آید.

استفاده از رنگ آبی روشن و قرمز در طراحی اتاق خواب

یک اتاق خواب در خانه های پایین شهر کانادا می تواند به این سبک مزین گردد. دیوارهایی به رنگ قهوه ای سوخته القا کننده گرمای بی نظیری است اما شاید تاریک به نظر برسد. با استفاده از تابلو می توان این تیرگی و تاریکی را کم نمود.

استفاده از رنگ قهوه ای سوخته و تابلو در طراحی اتاق خواب

شهیچ کس نمی تواند حتی فرض کند که استفاده از ترکیب رنگ های زیر چگونه می تواند اتاق خواب رویایی برای شما به وجود آورد. استفاده از رنگ های گرم مانند بنفش، نارنجی و قرمز در ست خواب به همراه اتاق خواب منقش شده می تواند به صورت کاملا رویایی و انرژی بخش جلوه نماید.

استفاده از رنگ های گرم مانند بنفش، نارنجی و قرمز در طراحی اتاق خواب

در این اتاق خواب مستر دیوارها به وسیله یک نقاشی درختی مزین گردیده است. استفاده از ترکیب رنگی آبی روشن به همراه روتختی کرم رنگ در کنار یکدیگر آرامش و گرمی فوق العاده منحصر به فردی را ایجاد نموده است.

استفاده از نقاشی درختی و رنگ آبی روشن در طراحی اتاق خواب

استفاده از کاغذ دیواری با طرح بزرگ و روتختی نقش دار جلوه زیبایی به این اتاق خواب هدیه کرده است. استفاده از صندلی مدرن نارنجی رنگ سبب شده است که راحتی و ریلکسی زیادی وارد این اتاق خواب گردد.

استفاده از کاغذ دیواری با طرح بزرگ و روتختی نقش دار در طراحی اتاق خواب

استفاده از ترکیب رنگی آبی تیره در پرده ها و تاج تخت خواب و استفاده از تابلوی زیبای دریا همسویی شگفت انگیزی را در این اتاق خواب ایجاد نموده است. استفاده از ترکیب رنگ سبز چمنی در ست خواب و چراغ خواب سبب زیبایی و انرژی مضاعفی در این اتاق خواب شده است.

استفاده از آبی تیره و سبز چمنی در طراحی اتاق خواب

استفاده از ترکیب رنگی سبز چمنی در کنار ترکیب رنگی سفید و کرم سبب می گردد که فضای داخلی اتاق خواب تازه، تمیز و پر انرژی دیده شود.

استفاده از رنگ سبز چمنی و سفید و کرم در طراحی اتاق خواب

رنگ آبی نفتی هیچ وقت از مد نمی افتد. استفاده از سرویس خواب طرح دار کمک می کند که اتاق خواب جذاب تر و دلپذیرتر به نظر آید.

استفاده از رنگ آبی نفتی و سرویس خواب طرح دار در طراحی اتاق خواب

شاید استفاده از رنگ صورتی در بعضی مواقع اتاق خواب را کودکانه دکور کند ولی می توانیم با استفاده از رنگ هایی که در تضاد با این رنگ هستند از زیبایی این رنگ بهره ببریم. برای مثال در این اتاق خواب از ترکیب رنگی صورتی پر رنگ و سبز چمنی استفاده شده است. که زیبایی خاطره انگیزی را به این اتاق خواب داده است.

استفاده از رنگ صورتی و سبز چمنی در طراحی اتاق خواب

یک اتاق خواب پیش از استفاده از رنگ ها بسیار یکنواخت به نظر می آید. استفاده از رنگ های صورتی، نارنجی و بنفش روشن سبب گردیده که این اتاق خواب شگفت انگیز متجلل گردد. استفاده از کف پوش طرح دار به همراه تاج تخت طرح دار بر انرژی و گرمای بی نظیر این اتاق خواب افزوده است.

استفاده از صورتی و نارنجی و بنفش در طراحی اتاق خواب

تخت دو طبقه جزء تخت های شیک و مدرن به حساب نمی آید. استفاده از ترکیب رنگ آبی به همراه رو تختی و بالش های سفید و آبی و استفاده از چراغ خواب دیواری سفید سبب شده است که جلوه این تخت دو طبقه متفاوت گردد. استفاده از یک صندلی چوبی و دکوراسیون روستیک می تواند روح و گرمای دوستانه زیادی را در این اتاق خواب جاری نماید.

استفاده از ترکیب رنگی آبی و سفید در طراحی اتاق خواب

گروه دکوراسیون روستیک لومه 16 ایده دیگر را در ادامه مقاله پیش مطرح نمود تا بتوانید اتاق خواب خود را به بهترین شکل دکور نمایید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد