مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

مبلمان روستیک

مبلمان روستیک از وسایلی از قبیل چوب، شاخه و تیرک های چوبی ساخته می شود. بسیاری از شرکت ها و طراحان روستیک در طراحی دکوراسیون روستیک و مبلمان روستیک از روش ها و متدهای متفاوتی استفاده می نمایند. در این صده استفاده از وسایل تجدید پذیر و استفاده مجدد از اشیاء با کارایی جدید در سبک دکوراسیون روستیک بسیار پرکاربرد گردیده است.

مبلمان روستیک

تاریخچه مبلمان روستیک

مبلمان روستیک در اواسط سال 1800 برای اولین بار پدید آمد. این مبلمان در اصل از مصالح و مواد طبیعی که در محیط طبیعت وجود داشت ساخته می شد. حتی در آن دوره افرادی که وضعیت مالی ضعیف تری داشته اند از مبلمانی که بر اساس روستیک ساخته بودند به عنوان کالای مبادله ای برای گرفتن پول و غذا استفاده می کردند. در حقیقت طراحی این سبک با استفاده قشر ثروتمند آمریکا در ساختن کمپ هایشان در مناطق کوهستانی آدرینودک نیویورک آغاز گردید. سبک مدرن صندلی های آدرینودک از آن زمان همچنان وجود دارد. سبک های مختلف و شیوه های مختلف ساختن مبلمان روستیک می تواند نشان دهنده روح متفاوت و شخصیت منحصر به فرد سازنده آن اثر باشد.

مبلمان روستیک آدرینودک نیویورک

در طراحی مبلمان روستیک در آن صده از چوب درختان مختلف از قبیل بید، خرما و هیکوری استفاده می شد. بیشتر آثار باستانی روستیک از آن دوره در موزه ها و عتیقه فروشی ها در دسترس است. به طور مثال موزه نیویورک خانه آثار باستانی به سبک دکوراسیون روستیک می باشد که شامل میز ناهارخوری، صندلی، ساعت، آیینه و روشنایی می باشد.

انواع مبلمان روستیک

دو مدل طراحی مبلمان روستیک وجود دارد: بنت وود (چوب های سختی که بخار داده شده اند تا به صورت مختلف قابل انعطاف و پیاده سازی باشند) و دیگری شاخه کاری (استفاده از شاخه های قطعه قطعه شده درختان جنگلی و سرهم کردن این شاخه ها به صورت مبلمان).

در بعضی مواقع هر دو سبک در مبلمان روستیک مورد استفاده واقع می گردند. بعضی از طراحان مبلمان روستیک از مدل مورتیک و تنون استفاده می نمایند که در این سبک قسمت های اتصال چوب به صورت نری و مادگی نصب می گردند. در سبک دیگر طراحی مبلمان روستیک از میخ نیز استفاده می گردد.

مبلمان روستیک بنت وود

نیمکت شاخه کاری

مبلمان روستیک نشان دهنده خلاقیت و تجربه طراح

مبلمان و اثاثیه روستیک به دلیل اینکه با هنر دست کارگران خبره ساخته می شوند وگروهی با قدرت خلاقیت و ذوق خود این وسایل را می آفریند، لذا هزینه طراحی آنها به نسبت دیگر مبلمان بیشتر می باشد. همچنین این وسایل می تواند با توجه به سلیقه و نیاز مشتری ساخته شود و باز بودن دست مشتری در انتخاب مدل و سبک مبلمان روستیک مد نظر خود و توانایی و خلاقیت گروه پیاده سازی کننده مبلمان سبب می گردد که خروجی کار کاملا تخصصی انجام گردد.

گروه دکوراسیون روستیک لومه با بیش از دو دهه تجربه در طراحی مبلمان روستیک امید دارد تا بتواند به شما عزیزان در طراحی و پیاده سازی آنچه که در ذهن و قلب شما جای دارد کمک شایانی به عمل آورد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد