معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

طراحی خانه های میانه قرن به دهه های 1940 و1950 باز می گردد که در آن زمان طراحان ایده های لازم برای ترکیب دکوراسیون روستیک با طرح های خود را نداشتند. اما در دنیا امروز، می توان به راحتی بسیاری از سبک ها را هنرمندانه با یکدیگر ترکیب کرد و نمونه ای بدون نقص را رقم زد.
دو مورد از آن سبک های غیر منتظره که در کنار هم شگفت انگیز به نظر می رسند، سبک روستایی و مدرن میانه قرن است. در ادامه ایده های مختلف از طراحانی که این دو سبک را به زیبایی ترکیب کردند بیان خواهیم کرد تا بتوانید از آن ها الهام بگیرید.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن

ترکیب دکوراسیون های روستیک و مدرن میانه قرن

ترکیب چوب روستیک با روشنایی مدرن

در این دکوراسیون چوب با نمای طبیعی در سقف، میز و قفسه ها دیده می شود و به عنوان یک پس زمینه زیبا برای لوستر حبابی مدرن عمل می کنند. بنابراین تزئین فضا با چوب اصلاح شده روستیک و انتخاب یک روشنایی مدرن اواسط قرن به عنوان قطب مرکزی می تواند ترکیب زیبایی را رقم بزند.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن - ترکیب چوب روستیک با لامپ روشنایی مدرن

ترکیب آثار هنری میانه قرن با لوازم روستیک

آثار هنری اواسط قرن می توانند تابلوهای کلاسیک تا قطعات فلزی و مجسمه های گچی را شامل شوند که با المان های روستیک همچون جمجمه های تزئینی، شومینه آجری، قطعات چوبی و... به زیبایی جفت می شوند.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن - ترکیب آثار هنری میانه قرن با لوازم روستیک

استفاده از خطوط واضح و تمیز

اتاق نشیمن تزئین شده با عناصر میانه قرن همچون مبلمان، خطوط براق و تمیز و تابلو نقاشی را مشاهده می کنید. اما طراحی خانه به سبک روستیک است که در آن چوب و پنجره های فراوان که رو به مناظر باز می شوند خودنمایی می کند.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن - استفاده از خطوط واضح و تمیز

محل غذاخوری روستیک با جلوه میانه قرن

اتاق نهارخوری مقابل در نگاه اول مدرن و امروزی به نظر می رسد اما در واقع دارای جزئیات روستیک بسیاری است. نیمکت حصیری، کف پوش و میز چوبی همگی با نمایی قدیمی طراحی شده اند. در عین حال قطعات میانه قرن همچون صندلی ها، شمعدان و سایر عناصر به طور چشمگیری با سبک روستایی ترکیب شده اند.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن -محل غذاخوری روستیک با جلوه میانه قرن

ایجااد فضایی دنج با ترکیب مناسب المان ها

برخی از مردم وقتی خانه های میانه قرن را تصور می کنند، ممکن است طراحی های سخت، مواد فلزی و مبلمان بزرگ و با نشیمن سخت را یادآور شوند. برعکس، اواسط قرن هنگامی که با سبک روستیک همراه می شود می تواند کاملا راحت و دنج باشد. همانطور که در این اتاق نشیمن دیده می شود، فضایی چشم نواز با منسوجات نرم، الوارهای چوبی در کنار شومینه و مبلمان مخملی همگی به سبک اواسط قرن طراحی شده اند.

ترکیب دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن میانه قرن

در متن بالا ایده ها و طرح ها مختلفی که در ترکیب دو سبک روستیک و اواسط قرن به کار رفته بودند را شرح دادیم. طراحی میانه قرن تاکید به استفاده از لوازم سخت دارد که در کنار دکوراسیون روستایی می تواند محیط راحت و دنجی را رقم بزند. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در ایجاد فضایی متفاوت با به کارگیری سبک های طراحی مختلف، خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید