معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

دکوراسیون روستیک، سبکی منحصر به فرد و محبوب در میان همگان است که در تزئین تمامی قسمت های منزل کارآیی دارد. استفاده از متریالی با جلوه طبیعی و قدیمی از ویژگی های بارز سبک طراحی روستیک است که نمایی دنج و دل نشین به فضا می بخشد. دیوار ها بخشی از منزل و یا محل کار شما هستند که ممکن است تاکنون از آن ها غافل شده باشید. طرح و ایده های متنوع و چشم نوازی وجود دارند که می توانند جلوه ای روستیک و زیبا به صفحه سفید دیوار شما ببخشند. در ادامه به بررسی و بیان نمونه های خلاقانه و متفاوت می پردازیم.

تزئین دیوار به سبک روستیک

تزئین دیوار به سبک روستیک

نمایش برگ های سبز در قاب شیشه ای

برای ایجاد قاب عکسی زیبا از برگ های طبیعی می توانید از برگ های معمولی سبزاستفاده کنید و یا منتظر تغییر فصل باشید و برخی دیگر از رنگ های خارق العاده که برگ ها به خود می گیرند را انتخاب کنید. با بهره گیری از این روش می توانید با صرف کمترین هزینه هنر دیواری بی نظیری را رقم بزنید.

تزئین دیوار به سبک روستیک - نمایش برگ های سبز در قاب شیشه ای

تابلو چوبی سفارشی

هرآنچه که می خواهید را ترسیم کنید و یک تابلوی چوبی با طرح پیشنهادی خود خلق کنید. تابلوی چوبی با رنگ های طبیعی جلوه روستیک زیبایی به دیوار شما می بخشد.

تزئین دیوار به سبک روستیک - تابلو چوبی سفارشی

اشکال هندسی چوبی

می توانید از چوب های قدیمی خود بهره بگیرید و با کمی برش و لکه گیری یک طرح زیبا را رقم بزنید که بالای شومینه جلوه بی نظیری را ایجاد می کند. این ایده خنثی در تمامی فصول سال به خوبی در خانه شما ظاهر می شود.

تزئین دیوار به سبک روستیک - اشکال هندسی چوبی

هنر دیواری چوبی با الگوی هندسی

اگر به دنبال حال و هوایی روستایی هستنید، الگوهای هندسی مناسب نخواهند بود. اما می توانید قطعات چوبی با طول های متنوع را برش داده و با تنظیم زوایای آن ها طرحی هنری به روشی جالب خلق کنید.

تزئین دیوار به سبک روستیک - هنر دیواری چوبی با الگو هندسی

نصب تابلوی سالگرد با ظاهری ساده

روش های زیادی برای گرامیداشت زمان خاصی مانند یک سالگرد وجود دارد و تزئینات در مقیاس کوچک می توانند کمک زیادی به تاکید بر چنین تاریخ مهمی کنند. برای ایجاد همچنین اثر هنری ای می توانید از یک قاب چوبی ساده استفاده کنید و اعداد تاریخ مورد نظرتان را با فونت های مختلف داخل آن قرار دهید.

تزئین دیوار به سبک روستیک - نصب تابلو سالگرد با ظاهری ساده

پنل های مشبک روستیک

پنل های مشبک چوبی ممکن است در نگاه اول جالب به نظر نرسند اما با بررسی دقیق تر می توانید طرح های جالبی از آن ها را برای تزئین دیوار خود استفاده کنید.

تزئین دیوار به سبک روستیک - پنل های مشبک روستیک

اثر هنری چوبی رنگارنگ

قرار دادن قطعات چوبی با رنگ های مختلف در کنار هم ایده ای جذاب برای ایجاد یک تابلوی هنری است. استفاده از رنگ های گرم می تواند ظاهری روستیک به دیوار شما ببخشد.

تزئین دیوار به سبک روستیک - اثر هنری چوبی رنگارنگ

استفاده از شیپلپ برای ایجاد تابلوی خوشامدگویی

شما می توانید کلمات مورد نظر خود را با رنگ های تیره بر روی تابلو چوبی ساخته شده از Shiplap، بنویسید و آن را بر روی دیوار منتهی به قسمت ورودی خانه قرار دهید.

تزئین دیوار به سبک روستیک - استفاده از شیپلپ برای ایجاد تابلو خوشامدگویی

هنر دیواری چوبی مینیمال

خلق یک اثر هنری ساده با تکه های چوب و در رنگ های سیر و روشن طرحی مینیمال با ظاهر روستیک را بر روی دیوار رقم می زند. این تابلو با داشتن ابعادی کوچک می تواند به راحتی حتی بر روی دیوارهای کوچک نیز جای بگیرد.

تزئین دیوار به سبک روستیک - هنر دیواری چوبی مینیمال

در مقاله بالا ایده های متفاوت روستیک که در تزئین دیوار کاربردی هستند را بیان کردیم. طرح ها و نمونه های روستایی گزینه مناسبی برای زینت بخشیدن به دیوارهای خالی منزل شما هستند. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در خلق زیباترین آثار دیواری هستند.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید