معاونت: 09014152580، مدیریت: 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

سبک وینتیج در واقع استفاده از لوازم و اشیا قدیمی و روستیک در دکوراسیون خانه است. در این مقاله ما قصد داریم به شما نشان دهیم چگونه میتوانید با استفاده از قطعات وینتیج منزل خود را تزئین و دکور کنید.

تزئین منزل به سبک وینتیج

وینتیج

طبق تعریف، یک مبلمان باید حداقل 20 سال از عمر آن گذشته باشد تا قدیمی در نظر گرفته شود. مبلمان قدیمی منعکس کننده یک دوره زمانی خاص است.

فرقی نمی‌کند سبک شما دکوراسیون روستیک، دکوراسیون مینمیالیسم یا مدرن باشد، می‌توانید قطعات قدیمی را پیدا کنید که با شما صحبت می‌کنند.

فروشگاه‌های قدیمی اغلب مملو از لوازم قدیمی و قابل تقدیر هستند. کسانی که تازه وارد دنیای قدیمی شدند ممکن است بخواهند از اتاق‌ها و افراد حرفه‌ای که آنها را تحسین می‌کنند سرنخ بگیرند تا به انتخاب انواع اقلامی که بیشتر از همه میپسندند کمک کنند. بنابراین تصاویری از طراحان و هنرمندانی بیابید که عناصر قدیمی را در خود جای داده و اجازه دهید الهام‌بخش شما باشد.

وقتی نوبت به تعیین بهترین منابع خرید می‌رسد، فراتر از وب‌سایت‌های فروش مجدد متداول و فروشگاه‌های دستفروشی محله فکر کنید. حراج‌ها، فروشگاه‌های کالای خانگی، فروش املاک، مراکز خرید عتیقه، فروشندگان اینستاگرام را کاوش کنید. اینترنت مکان‌یابی این منابع را بسیار آسان‌تر کرده است. آهسته بروید، وقت خود را صرف کشف مکان های دست دوم مورد علاقه خود کنید.

تزئین منزل به سبک وینتیج

ویژگی های وینتیج

اگر اصولاً به خرید اثاثیه کاملاً جدید عادت کرده اید، خرید قدیمی ممکن است در ابتدا نیاز به کمی تغییر در طرز فکر داشته باشد، اما تمرکز کمتر بر روی کمال و بیشتر بر روی استخوان بندی یک قطعه، کلید کار خواهد بود.

در این راستا، قطعات قدیمی اغلب می‌توانند بسیار خوب ساخته شوند و از موادی استفاده شوند که کمتر در ساخت مبلمان امروزی استفاده می‌شوند. برای مثال چوب منبت‌کاری شده. بهترین بخش در مورد تزئینات قدیمی و دست دوم این است که معمولاً یک کالای بسیار باکیفیت قیمت مناسبی دارد. بنابراین با حوصله و زمان، می توانید دقیق باشید و قطعات زیبایی را پیدا کنید که مقرون به صرفه هستند.

توجه داشته باشید که وقتی نوبت به خرید قطعات وینتیج می‌رسد، کمی ظاهر فرسوده می‌تواند مورد استقبال قرار گیرد. بهترین قطعات قدیمی و عتیقه دارای روکش، پتینه و ویژگی‌هایی هستند که زندگی را نشان می‌دهند. مطمئناً قطعه‌ای را نمی‌خواهید که از هم بپاشد، اما خراشیدن و نقص‌ها می‌تواند به یک قطعه زیبایی بیافزاید.

علاقه مندان به سبک طراحی وینتیج از جستجوی قطعاتی که داستانی را روایت می کنند، لذت می برند. بخش مورد علاقه در تزیین وینتیج این است که معمولاً هر قطعه داستانی دارد و با گنجاندن گنج، به داستان اضافه خواهد شد.

چگونه به قطعات قدیمی در خانه خود استایل بدهید؟

وقتی قطعات ایده آل خود را انتخاب کردید، نکته کلیدی این است که آنها را در خانه خود بیش از حد سبک نکنید. سبک وینتیج درواقع به تغییر زیادی نیاز ندارد و هر قطعه باید سبک خودش را داشته باشد. چه میز، صندوق یا صندلی باشد، واقعاً نیازی به اضافه کردن عناصر برای برجسته کردن آنها ندارید. ساده نگه داشتن آن بهترین است.

نگران پیدا کردن یک مکان دائمی برای یک کالا نباشید. بسیاری از قطعات قدیمی می توانند به راحتی با فضاهای جدید سازگار شوند، فقط باید خلاق باشید. برای مثال یک لامپ برنجی با اندازه بزرگ، معادل یک لباس سیاه کوچک است. با تغییر سایه در حین چرخاندن اتاق‌های خانه، می‌تواند یک لامپ اساسی باشد که برای همیشه نگه می‌دارید. اگر به اندازه کافی بزرگ باشد، بین سایه و درخشش برنجی، اغلب می‌تواند به تنهایی و بدون لامپ دیگر کاربرد داشته باشد.

اگر قطعه ای به تعمیر نیاز داشت، می‌توان آن را تعمیر کرد، و اگر انرژی لازم برای انجام آن را ندارید، پیدا کردن یک کسب‌وکار محلی که بتواند این کار را برای شما انجام دهد فکر خوبی است.

ممکن است به مبلمانی را پسندیده باشید که با سبک منزل شما همخوانی ندارد. بنابراین فراتر از هدف اصلی یک قطعه قدیمی فکر کنید. خلاقیت داشته باشید. از ترکیب و تطبیق نترسید. با طراوت‌ترین فضاهای داخلی که شخصیتی را به نمایش می‌گذارند، لایه‌هایی از قطعات قدیمی از دوره‌ها، مناطق جغرافیایی و سبک‌های مختلف دارند.

تزئین منزل به سبک وینتیج

در متن بالا ضمن تعریف قطعات وینتیج راهکارهایی کاربردی در خصوص اضافه کردن این قطعات به دکوراسیون داخلی منزل را نیز بیان کردیم.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید