معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در اواسط قرون وسطی، طراحان خانه های مدرن تصور می کردند نمی توانند طرح های خود را به راحتی با سبک های دیگر از جمله سبک روستایی ترکیب نمایند. اما در دنیای امروز مالکان خانه می توانند سبک های مختلفی را با یکدیگر ترکیب کنند و طراحی بدون نقصی را ایجاد نمایند. دو نمونه از طرح های متفاوت که ترکیب شگفت انگیزی را ایجاد می نماید، تلفیق سبک روستیک و مدرن است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی از سبک دکوراسیون مدرن روستیک را برای شما عزیزان شرح دهیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

آشپزخانه مدرن روستیک

در این آشپزخانه، چوب های به کار رفته در سقف، میز و طبقه بندی ها، نمایانگر سبک روستیک می باشند و به عنوان یک پس زمینه متفاوت برای لوستر با حباب های مدرن، عمل می کنند. بنابراین می توانید با ترکیب چوب های به کار رفته در فضای آشپزخانه روستایی خود با یک لوستر مدرن با لامپ هایی با نور ملایم، فضایی خاص و متفاوت را رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

ترکیب آثار هنری با دکوراسیون روستیک

استفاده از آثار هنری کلاسیک و مدرن، می تواند با دکوراسیون روستیک شما ترکیب بسیار زیبایی را ایجاد نماید. به طور مثال تابلوهای قرار داده شده بر روی شلف چوبی، به خوبی با عناصر روستایی موجود در اتاق مانند جمجه گاو، شومینه آجری و چوب ها، ست می شود.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

طراحی اتاق نشیمن مدرن روستیک

در این اتاق نشیمن طراحی شده به سبک مدرن و روستایی، مبلمان با طراحی ساده و امروزی خودنمایی می کند. استفاده از پنجره ها با قاب چوبی که رو به منظره باز می شوند، نمایی روستیک را در این اتاق نشیمن ایجاد کرده است. همچنین الوارهای چوبی به کار رفته در سقف نمای روستایی این اتاق را تکمیل کرده است.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

اتاق غذاخوری به سبک مدرن روستیک

پرداختن به جزئیات، لازمه ایجاد اتاق غذاخوری به سبک روستیک می باشد. به عنوان مثال در این غذاخوری، میز نهارخوری با نیمکت حصیری نمایانگر سبک روستیک به کار رفته در آن می باشد. در حالی که صندلی ها، لوستر چوبی و.. نمایانگر طراحی مدرن به کار گرفته شده در قرون وسطی می باشند.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

ایجاد فضایی دنج و آرام بخش با ترکیب عناصر روستایی و مدرن

هنگامی که طرح های قدیمی را در ذهن تجسم می کنید، ممکن است مبلمان عتیقه، مواد فلزی و طرح هایی طبیعی را به یاد آورید. بنابراین هنگامی عناصر طبیعی و روستایی در کنار لوازم مدرن قرار می گیرند، فضایی راحت و آرام را ایجاد می نمایند. به عنوان مثال، استفاده از پارچه های نرم، مبلمان با روکش مخملی، فرش ابریشمی و بهره گیری از الوارهای چوبی برای شومینه، نمایی فوق العاده و دنج را با ترکیب عناصر مدرن و روستیک، ایجاد نموده است.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

در مقاله ای که ارائه کردیم، نمونه های مختلفی از فضاهای مختلف خانه را بررسی کردیم که می توانند با ترکیب عناصر روستیک و مدرن، سبک دکوراسیون مدرن روستیک را پدید آورند. امروزه استفاده از سبک های مختلف در کنار المان های طبیعی و روستایی، بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره توانمند در زمینه طراحی و اجرای انواع طرح ها، متناسب با سلیقه شما عزیزان می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید