معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که بیان کردیم، امروزه تلفیق سبک روستیک با سبک های طراحی دیگر، از جمله سبک دکوراسیون مدرن به یکی از روش های پر طرفدار طراحی دکوراسیون، تبدیل شده است. درواقع ترکیب جزئیات و عناصر روستایی و طبیعی با ویژگی های مدرن، کلاسیک و... فضایی دنج و چشم نواز را رقم خواهد زد. در مقاله قبل، ایده ها و نکات متفاوتی را برای ایجاد سبک دکوراسیون روستیک مدرن، بیان نمودیم در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم تا دید شما را وسیع تر کنیم.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل

دکوراسیون روستیک مدرن در منزل

طراحی و ایجاد شومینه

ایجاد شومینه در فضای مدرن، طرحی روستایی را رقم می زند. شومینه طراحی شده برای این اتاق نشیمن، ترکیب خاصی از سبک مدرن و روستیک می باشد. برای داشتن این نوع از شومینه با طرح کهکشانی، می توانید در بازار به جست و جو بپردازید یا به صورت سفارشی آن را تهیه نمایید.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل - طراحی و ایجاد شومینه

استفاده از جزئیات روستیک در آشپزخانه مدرن

هنگام طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود، به جای استفاده از لوازم مدرن و براق مانند کاشی های چینی، پلاستیک و... می توانید جزئیات قدیمی و روستیک را در طرح خود بگنجانید. به طور مثال در آشپزخانه فوق، آویز فلزی با نمایی کهنه و چهار پایه ها با طراحی روستیک، با طرح مدرن کابینت های چوبی، جلوه ای متفاوت را نمایان ساخته است.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل - استفاده از جزئیات روستیک در آشپزخانه مدرن

انتخاب پالت رنگی خنثی

برای ایجاد یک دکوراسیون مدرن روستیک نیازی به استفاده از ترکیب رنگی براق و تند نمی باشد. برای ایجاد یک ظاهر روستیک، یک پالت رنگی خنثی در نظر بگیرید. به عنوان مثال در این اتاق نشینمن، رنگ سفید دیوار ها در کنار رنگ برنز میز عسلی، طرحی مدرن و روستایی را نمایان ساخته است.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل - انتخاب پالت رنگی خنثی

استفاده از جزئیات گرم و دلنشین

توجه به جزئیات یکی از فاکتورهای مهم برای ایجاد یک دکوراسیون روستایی است. به عنوان مثال در نمونه ی فوق، ترکیب مبلمان مدرن با یک کاسه چوبی و همچنین نمایش آثار هنری در کنار شومینه سیمانی از جمله موارد جزئی و مهم در ایجاد سبک مدرن روستیک می باشد. الوارهای چوبی قرار داده شده، نمایی دنج را پدید آورده است.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل - استفاده از جزئیات گرم و دلنشین

استفاده از سقف چوبی در اتاق نشیمن

برای ایجاد دکوراسیون مدرن در اتاق نشیمن با سقف چوبی، به راحتی می توانید نمایی مدرن را با سبک روستایی ترکیب کنید. در نمونه مقابل، کوسن ها با طرح و رنگی متفاوت با رنگ مبلمان طراحی شده اند. بر روی صندلی ها، کوسن ها از جنس خز به زیبایی خود نمایی می کنند. مجسمه چوبی سر آهو، مبلمان قهوه ای رنگ مدرن و کاشی ها با طرح برجسته بر روی کف، همگی جزئیاتی بی نظیر در طراحی این دکوراسیون می باشد. این اتاق نشیمن ثابت می کند که سبک دکوراسیون روستیک و مدرن، می توانند با هماهنگی کامل در کنار یکدیگر قرار بگیرند. در واقع این اتاق نمایانگر بهره گیری از دکوراسیون روستیک مدرن در منزل می باشد.

دکوراسیون روستیک مدرن منزل - استفاده از سقف چوبی در اتاق نشینمن

در متن بالا، در ادامه مقاله قبل، نمونه ها و جزئیاتی کارآمد را برای ایجاد دکوراسیون به سبک مدرن روستیک، بیان نمودیم. سبک مدرن روستیک می تواند در کنار فضای مدرن امروزی، نمایی دنج و دل نشین را نیز رقم بزند. گروه دکوراسیون روستیک لومه، توانمند در طراحی و اجرای انواع دکوراسیون مطابق با سلیقه شما عزیزان می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید