مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

گفته می شود که کانترهای کابینی برای مکان های کوچک مناسب نمی باشند زیرا باعث تیرگی خانه و فضای دکوراسیون داخلی منزل و همچنین کافه ها و رستوران ها می شوند در حالیکه این نظریه می تواند صحیح نباشد. در این مقاله سعی داریم تا نشان دهیم که بارهای کابینی را می توان به طرق مختلف به گونه ای طراحی کرد تا بتوان از کوچک جلوه دادن محل مورد نظر جلوگیری کرد. در حقیقت دستیابی به سبکی از طراحی که باعث شود خانه یا کافه کوچک به نظر نیاید یکی از چالش های ایده پردازان می باشد. ولی با این حال برای طراحی کانترهای کابینی نیاز است که از راهکاری استفاده شود که حس دوستانه را تقویت و روشنایی را بیشتر تا محل مورد نظر بزرگ و ویژه جلوه کند.

طراحی خلاقانه کانتر بار در خانه و رستوران

در زیر به ارائه چند روش جهت زیباتر جلوه دادن کانتر شما می پردازیم تا نشان دهیم ایده های خلاقانه باعث می شود که فضای کانتر در خانه روشنتر و درخشان تر دیده شود و به عنوان بخشی دوست داشتنی از خانه شناخته شود.

بکارگیری چوب با رنگ های گرم و سفید در کانتر

بکارگیری چوب با رنگ های گرم و ترکیب رنگ سفید در کانتر

طراحی طبقات کانتر با رنگ سفید و قرار دادن شیشه های رنگارنگ دقیقا آن طرحی است که ما به آن نیاز داریم. استفاده از کابین رنگ چوب گرم باعث دوستانه و راحت تر دیده شدن این فضا می گردد و همچنین استفاده از صندلی های کلاسیک و صنعتی باعث می شود که فضا بسیار راحت تر به نظر آید. این طراحی بسیار زیبا، دوستانه و خیره کننده می باشد.

طراحی کشوهای نگه دارنده بطری

طراحی کشوهای نگه دارنده بطری مخصوص بار

در این طراحی کشوها به گونه طراحی شده است که بتواند شیشه ها را بدون هیچ گونه صدمه ای به صورت ایستاده نگهداری شود. طراحی این مدل کشو باعث می شود که در استفاده از فضا بهینه عمل شود و شیشه ها در کنار هم به صورت مرتب چیده شوند.

طراحی نشیمن خاص در کافه و محل کانتر

طراحی نشیمن خاص در کافه و محل کانتر

هر نوع صندلی خاص و منحصر به فردی که در طراحی کانترهای کابینی مورد استفاده قرار گیرد باعث می گردد که این بارها بسیار زیباتر، دوستانه تر و شاداب تر جلوه نماید. همانطور که در عکس قابل مشاهده می باشد صندلی به کار رفته باعث شده است که احساس خاص و ویژه ای ایجاد گردد و در عین حال احساس راحتی و محیطی سرشار از انرژی را القا نماید.

نصب طبقات بار دیواری برای فضاهای کوچک

نصب طبقات بار دیواری برای فضای بار کوچک

اگر شما در مکانی هستید که با کمبود جا مواجه هستید می توانید از کانترهای طبقاتی در بالای کابین خود استفاده نمائید. این ایده بسیار خلاقانه فضای زیبایی را در محیط شما ایجاد می نماید. وقتی از ترکیب چوب با رنگ روشن و چوب با رنگ تیره برای طراحی طبقات استفاده می نمائید باعث می گردد که نمایی زیبا و مجلل در کانتر ایجاد گردد

استفاده از روشنایی زیر طبقات کانتر

استفاده از روشنایی زیر طبقات کانتر

در طراحی و استفاده از روشنایی در کانترهای کابینی روش های متعددی وجود دارد که بعضی پیچیده و بعضی ساده می باشند. شما می توانید برای روشن نمودن فضای کانتر خود از لامپهای رسیمانی استفاده نمائید و یا از لامپهای تکی کمک بگیرید تا محیطی درخشان و زیبا را ایجاد نمایید.

کانتر آشپزخانه ای

کانتر آشپزخانه ای

یک کابینت بلند با طبقات باز خیلی زیباتر از یک کانتر کاملا کابینی می باشد همانطور که در عکس مشاهده می فرمائید این نوع طراحی فضایی بسیار گرم و دوستانه را القا می کند. تخته ای که در پشت طبقات این کانتر نصب شده است باعث شده که حسی دوستانه را تامین نماید. طراحی خلاقانه این کانتر آشپزخانه صمیمت بسیار زیادی را ایجاد نموده است.

طراحی کابین های کوتاه و چوبی

طراحی کابین های کوتاه و چوبی

بیشتر کابین های کانتر دارای طراحی مناسب هستند، ولی کابینی که در عکس مشاهده می نمائید مقداری متفاوت می باشد زیرا دارای ابعاد کوتاه تر با صندلی های کوچک تر است. این کانتر در حقیقت بر اساس دکوراسیون روستیک طراحی شده است که از چوب های درختان ساخته شده است. استفاده از چوب درختان در طراحی این بار احساسی متفاوتی را ایجاد نموده است.

استفاده از یک تخته دارت در دکوراسیون کافه

استفاده از یک تخته دارت در دکوراسیون کافه

در حقیقت یک کافه بار بدون وجود یک تخته دارت کامل نیست. استفاده از یک دارت در کافه بار علاوه بر ایجاد احساسی دوستانه و جذاب باعث می گردد که اگر دیواری دارید که دارای خلل و فرج می باشد توسط این تخته پوشانده شود.

استفاده از سنگ های روشن در طراحی کانتر

استفاده از سنگ های روشن در طراحی کانتر

استفاده از سنگ باعث می گردد که گرمای دکوارسیون کانتر به دکوراسیون روستیک بسیار نزدیک گردد. استفاده از این سنگ های روشن که بعنوان نمونه در عکس مشاهده می فرمائید در طراحی بار، طراحی دیوار سنگی در پشت این کانتر و کابین جزیره ای که از سنگ روشن پوشیده شده است یک نمای بسیار صمیمی و گرم به همراه چشم اندازی مجلل را ایجاد نموده است.

استفاده از چراغ های خاص در کافه

استفاده از چراغ های خاص در کافه

در حالی که شما می توانید به راحتی لامپهایی را پیدا کنید به صورت نوشته می باشند، می توانید برای خود لامپها را به گونه ای بچینید که بتواند پیام ذهنی شما را به بیننده ارائه دهند. استفاده از این گونه لامپها مزیت های زیادی برای شما به همراه دارد که می توان از رساندن پیام ذهنی شما به دیگران، زیباسازی ، جذابیت و ایجاد فضایی پر انرژی نام برد

طراحی کانترهای باریک و بلند

طراحی کانترهای باریک و بلند

شما می توانید کانتر بار را به گونه ای طراحی نمائید که حتی در جاهای بسیار باریک نیز قرار بگیرد. این کانتر بسیار بلند و باریک می باشد و از ترکیب رنگ مشکی و رنگ چوب ساخته شده است که زیبایی و جلوه ای فوق العاده دارد. گذاشتن یک کانتر در فضایی که میز بیلیارد قرار دارد حقیقتا کار آسانی نیست زیرا این میز بسیار بزرگ است و فضای زیادی را اشغال می کند لذا می توان از مدل کانترهای باریک و بلند دراین فضاها استفاده نمود.

استفاده از تخته سیاه در فضای کانتر و کافه

استفاده از تخته سیاه در فضای کانتر و کافه

استفاده از نور بسیار مناسب برای مزین نمودن دیوار و همچنین استفاده از نوشتار روشن بر روی تخته سیاه حسی دوستانه را ایجاد کرده است و جو این بخش را بسیار دل انگیز و پر انرژی نموده است.

در این مقاله سعی شد تا از خلاقیت ها، استراتژی ها، ابتکارات و معماری هایی سخن به میان بیاید که باعث زیبایی و منحصر به فردی و جلوه ی بیشتر کانتر شما شود. طراحی های ارائه شده در این مقاله، نشانگر تجربه ما در طراحی کانترهای گوناگون می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد