مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

سبک جدیدی از دکوراسیون که به تازگی مطرح شده است که تمامی زیبایی های طبیعت را به خانه می آورد. این سبک به نام سبک روستیک مینیمال شناخته می شود. این سبک به سبک روستیک، سبک مینیمال یا سبک دکوراسیون فرانسوی نزدیک می باشد

دکوراسیون اتاق خواب به سبک روستیک مینیمال

یکی از محل هایی که از دکوراسیون روستیک مینیمال می توان استفاده نمود اتاق خواب می باشد. در صورتی که اتاق خواب را با سبک دکوراسیون روستیک مینیمال دکور کرده باشید، ناآرامی و استرس در آن جایی نخواهد داشت. زیبایی و نرمی این دکوراسیون ، نگرانی و نا آرامی را از شما دور خواهد کرد.

در ادامه دوازده نکته در ارتباط با دکوراسیون روستیک مینیمال مطرح خواهد شد که شما را به آرامش و صفای زندگی سوق می دهد، پرداخته شده است

دکوراسیون روستیک مینیمال در اتاق خواب

اگر درخانه خود از کف پوش چوبی استفاده کرده اید، این امر با بهره گیری از دکوراسیون روستیک مینیمال در اتاق خواب همسو می باشد. از تخته های چوبی تا جایی که امکان دارد در خانه خود استفاده کنید. استفاده از قالیچه های نرم و پشمی در اتاق خواب حس دلپذیری را القا می کند.

استفاده از کف پوش چوبی و قالیچه های نرم در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

استفاده از آجر یا سنگ در یکی از دیوارهای اتاق زیبایی اتاق خواب را بیشتر خواهد کرد. استفاده از ترکیب رنگی طبیعی پارچه ها در اتاق خواب نیز جلوه خاصی به اتاق خواهد داد.

استفاده از آجر و سنگ در دیوار اتاق خواب در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

ساختار سقف نیز می تواند نمایانگر دکوراسیون روستیک مینیمال در اتاق خواب شما باشد. در برخی خانه ها می توان با نمایش تیرک در سقف و تخته های چوبی دکوراسیون روستیک مینیمال را هرچه زیباتر به نمایش گذاشت. استفاده بیشتر از چوب در اتاق خواب آرامش بخش بوده و زیبایی دکوراسیون روستیک مینیمال را به نمایش می گذارد.

استفاده از ساحتار چوبی در سقف در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

یکی از مزیت های دکوراسیون روستیک مینیمال استفاده از تخت خواب های کوتاه می باشد. این تخت خواب ها زیبایی خاصی دارتد و استفاده از آنها مخصوصا در اتاق هایی که سقف کوتاه دارند موجب بزرگ تر جلوه دادن اتاق خواهد شد.

استفاده از تخت های کوتاه در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

در سبک مینیمال از رنگ های کمتری استفاده می شود. زمانی که سبک روستیک به این سبک اضافه می شود تمامی رنگ های قهوه ای و رنگ های مربوط به چوب با تمام مشتقات آن نیز به دایره رنگ های قابل استفاده اضافه می شود که منجر به زبباتر شدن اتاق خواهد شد.

استفاده از رنگ های کمتر در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

اگر در ارتباط با استفاده از دیوار چوبی یا سنگی در اتاق خواب خود مشکل دارید می تولنید از تختی با تاج چوبی یا سنگی استفاده کنید تا دکوراسیون اتاق شما همسو با دکوارسیون روستیک مینیمال مزین گردد.

استفاده از تخت خواب با تاج چوبی یا سنگی در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

حتما در دکوراسیون روستیک مینیمال به دنبال وسایلی باشید که طراحی خاص داشته باشند و یا هدف خاصی برای طراحی آنها در نظر گرفته شده است. به طور مثال سبد نمدی که در کنار تخت قابل مشاهده است محل مناسبی جهت گذاشتن مجلات می باشد. باکس سفید که بر روی دراور واقع شده است جهت گذاشتن وسایل متفرقه بسیار مناسب می باشد و باعث زیبایی دو چندان فضای داخلی این اتاق خواب گردیده است.

استفاده از وسایل با کاربری خاص در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

در صورتی که مایل باشید سهم دکوراسیون روستیک در طراحی دکورسیون شما بیشتر باشد می بایست از المان های دکوراسیون روستیک بیشتر استفاده کنید. برای مثال استفاده از سبدهای چوبی، قاب های چوبی و گلدان های سفالی روح دکوراسیون روستیک را در اتاق خواب شما جاری می نماید.

استفاده از سبد چوبی و قاب چوبی در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

هر چه وسایل و تجهیزات کمتری در اتاق خواب روستیک مینیمال داشته باشید، حس آرامش بیشتری القا خواهد کرد. به جای استفاده از لامپ در اتاق خواب بهتر است که از ریسمان های تزیینی استفاده نمائیم.

استفاده از لامپ های ریسمانی در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

بیشتر اتاق خواب های روستیک از پوشش سنگین برای پنجره های خود استفاده نمی کنند. در بیشتر مواقع فقط از یک پرده ساده به رنگ کرم یا سفید برای پوشاندن پنجره استفاده می گردد.

استفاده از پوشش و پرده نازک و ساده در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

در هم ریختگی و شلوغی اصلا در اتاق خواب مینیمال جایی ندارد حتی اگر اتاق خواب به سبک روستیک مینیمال هم طراحی گردد اتاق بسیار ساده و خلوت طراحی خواهد شد. برای اتاق خواب خود یک میز پا تختی مناسب انتخاب نمائید که دارای کشوهای مناسب جهت سازمان دادن به وسایل شما باشد و هم جایگاهی را برای گذاشتن چراغ خواب باشد.

عدم شلوغی در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

هیچ اتاق خوابی نمی تواند بدون حضور گیاهان تکمیل گردد. برگان سبز باعث می گردند که تنفس زندگی به داخل اتاق خواب شما عزیزان بیاید و آن را بیشتر به یک خانه نزدیک نماید. به دلیل اینکه شما سبک روستیک را نیز به اتاق خواب خود اضافه نموده اید حضور گیاهان طبیعی درون اتاق خواب ضروری است.

استفاده از گیاهان در دکوراسیون روستیک مینیمال اتاق خواب

در این مقاله گروه دکوراسیون روستیک لومه سعی بر این داشته است که شما عزیزان را با المان ها و خصوصیات دکوراسیون روستیک مینیمال آشنا نماید تا با بهره بردن از آنها دکوراسیون بی نظیری را در خانه و اتاق خواب خود پیاده سازی نمائید. امید است که بتوانید از آرامشی که دکوراسیون روستیک با خود به ارمغان می آورد در اتاق خواب خود بهره جویید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد