مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

طبیعت عامل اصلی الهام دهنده طراحی دکوراسیون روستیک می باشد. زمانی که شما به عمق درونی سبک دکوراسیون داخلی روستیک می روید، می توانید خانه ای درست کنید که دوست دار محیط زیست و همسو با طبیعت باشد. برای رسیدن به این هدف می توانید از مصالح طبیعی در طراحی داخلی خانه استفاده نمائید. استفاده از مصالح طبیعی کمک بسیار بزرگی به سلامت روح و روان انسان می نماید که همین امر باعث شده دکوراسیون داخلی روستیک محبوب شود.

دکوراسیون داخلی روستیک

در حالی که استفاده از مصالح طبیعی می تواند به آرامش خانه شما کمک کند، باید در انتخاب و کمیت این مصالح دقت نماییم تا ناخواسته باعث علاقه سایر جانداران به زندگی در منزل خود نشویم.

رنگ آمیزی که در طراحی دکوراسیون داخلی روستیک استفاده می شود بیشتر تناژ طبیعی دارد و باید بر اساس مصالح موجود در طبیعت باشد. مصالح اصلی که در دکوراسیون روستیک مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از:

 • سنگ، صخره و سیمان
 • پارچه های طبیعی، کتان، گونی، پنبه
 • فلزات
 • وسایل و اثاث چوبی

چوب و سنگ در دکوراسیون روستیک

مهمترین ترکیبات دکوراسیون روستیک، چوب و سنگ می باشد. برای مثال اگر خانه قدیمی دارید و می خواهید در آن تغییراتی انجام دهید بهتر است که دیوارهای سنگی را به جای اینکه از بین ببرید، نگه دارید و در صورتی که در حال ساخت خانه ای تازه هستید، سعی کنید شومینه را در معماری داخلی خانه حتما به کار ببرید. اگر می خواهید سقفی به سبک دکوراسیون روستیک داشته باشید، بهتر است از سقفهای کلیسایی استفاده نمایید. استفاده از تیرک چوبی برای مسقف کردن سقف نیز به زیباتر شدن دکوراسیون داخلی شما کمک خواهد کرد.

پارچه های ساده طبیعی در دکوراسیون روستیک

با انتخاب درست پارچه و پرده، مبلمان و قالیچه و سایر زینت آلاتی که در خانه استفاده می شود، احساس زندگی در طبیعت بهتر القا خواهد شد.

به کار گیری پارچه های ساده در دکوراسیون داخلی روستیک

چشم انداز در دکوراسیون روستیک

داشتن پنجره های بزرگ در خانه باعث می گردد که نور بیشتری به داخل خانه بیاید وخانه با نور طبیعی روشن گردد. همچنین داشتن پنجره های بزرگ در خانه باعث می گردد که چشم انداز زیبای طبیعت از داخل خانه رویت شود و احساس بودن در طبیعت را تجربه نمائید. داشتن پنجره بزرگ در خانه یکی از اصولی است که در طراحی دکوراسیون روستیک در نظر گرفته می شود.

مبلمان و اثاثیه مدرن در دکوراسیون روستیک

بزرگترین هدف طراحی دکوراسیون داخلی به سبک روستیک داشتن محیطی گرم و دوستانه است که این حس از طریق استفاده از مبلمان و اثاثیه داخلی به سبک روستیک مدرن ایجاد می گردد. هرچقدر که شما بیشتر بخواهید که سبک دکوراسیون روستیک داشته باشید، اسباب و اثاثیه منزلتان باید طراحی مدرن تری داشته باشد. برای مثال اگر شما بخواهید که خانه ای متناسب با قرنهای گذشته داشته باشید بهتر از اثاثیه و مبلمان چوبی چرمی استفاده نمائید.

دکوراسیون داخلی روستیک

رنگ های طبیعی در دکوراسیون روستیک

رنگ های طبیعی که بیشتر به طبیعت نزدیک هستند، برای دکوراسیون روستیک مناسب تر می باشند. این بدان معناست که اگر شما به دنبال استفاده از رنگ های روشن تر در فضای دکوراسیون داخلی هستید، کمتر دکوراسیون روستیک را القا کرده اید. برای استفاده از رنگ های روشن می توانید دیوارها را به رنگ روشن درآورید و روی آن را با سنگ و چوب بپوشانید. در طراحی دکوراسیون مدرن بیشتر از رنگ های روشن مانند سفید، کرم و استخوانی رنگ استفاده می گردد، درحالی که در طراحی دکوراسیون روستیک بیشتر از رنگ های تیره تر استفاده می شود.

در انتخاب رنگ ها بر اساس دکوراسیون روستیک بهتر است از رنگ های زیر که طبیعی تر به نظر می رسد استفاده نمایید

 • کهربایی
 • طوسی
 • سبز
 • قهوه ای روشن
 • قهوه ای تیره
 • نقره ای
 • زرد کدر
 • کرم

انتخاب شومینه مناسب در دکوراسیون روستیک

اگر می خواهید دکوراسیون داخلی گرم و صمیمی تر به نظر آید بهتر است که یک شومینه چوب سوز در خانه نصب نمائید. به هر حال دو مدل شومینه در طراحی های کنونی سبک روستیک وجود دارد. یکی شومنیه چوبی که بر اساس دکوراسیون مدرن طراحی شده است و دیگری شومینه سنگی که نمایانگر دکوراسیون روستیک می باشد.

شومینه در دکوراسیون داخلی روستیک

دیوار در دکوراسیون روستیک

با مزین کردن دیوارهای خانه با پارچه می توانید دکوراسیون روستیک را در منزل خود ایجاد نمایید. می توانید از پارچه جیر یا لایه های پارچه و یا تکه های چوب خشک استفاده نمایید تا زیبایی آن دو چندان شود.

دکور در دکوراسیون روستیک

جهت طراحی اثاثیه داخلی دکوراسیون روستیک می بایست از مصالح چوبی استفاده گردد. برای مثال از کنده چوب درخت کاج برای طراحی میز و یا صندلی بیشتر به کار می روند. استفاده از مصالح چوبی باعث می گردد که منزل شما با سبک روستیک یکی گردد. به علاوه، ممکن است ترجیح دهید که از مبلمان و اثاثیه درست شده از آهن نیز استفاده نمائید که تلفیق چوب آهن نیز نمایانگر روح روستیک در دکوراسیون داخلی منزل می باشند.

دکوراسیون داخلی روستیک

از سبک روستیک مدرن به عنوان سبکی گرم و صمیمانه یاد می شود. از این رو تعداد بیشماری از مردم هستند که دکوراسیون روستیک مدرن را با آغوش باز پذیرفته اند و در خانه هایشان به کار برده اند. مهمترین و اصلی ترین بخش در دکوراسیون روستیک، طراحی طبقاتی است که از دکوری ها و اثاثیه چوبی پر شده اند. رنگ پردازی در سبک دکوراسیون روستیک نسبتا ساده است و پنجره های بزرگی که محیط خارج خانه را به داخل خانه می آورند باعث پیوند بیشتر با طبیعت خواهد شد

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد