معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

اگر به دنبال ایجاد محیطی گرم و دنج برای کودک خود هستید، با بهره گیری از دکوراسیون روستایی، احساسی تازه و فضایی دنج و جالب را به اتاق کودک خود هدیه خواهید داد. اگر ایجاد ظاهر روستیک گزینه ایده آل شما باشد، استفاده از چوب به رنگ گرم و بافت های طبیعی، لازمه به وجود آوردن دکوراسیون روستیک می باشد. سبک روستایی، خود به انواع و اقسام سبک ها و مضامین مختلف تقسیم می شود که حتی یک مهد کودک نیز می تواند، از جذابیت روستیک بهره ببرد

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب کودک

دیوارهای برجسته روستایی در اتاق کودک

ساخت دیوار با چوب برجسته و خاص، زمینه ای مناسب را برای ایجاد یک فضای روستیک ایجاد خواهد کرد. مانند این نمونه فوق العاده که دیوارها، جلوه این اتاق خواب کودک را دو چندان نموده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | دیوارهای برجسته روستایی در اتاق کودک

فضای مدرن روستیک در اتاق کودک

منسوجات غنی و سقف پوشیده شده از کاغذ دیواری با طرح چوب، احساس دل پذیری را به این اتاق کودک مدرن و شیک می بخشد. گاهی استفاده از چند عنصر ساده و مناسب کاملا احساس و نمای فضا را تغییر می دهد.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | فضای مدرن روستیک در اتاق کودک

نمایی ساده و شیرین در اتاق کودک

اگر طرفدار دکوراسیون روستیک هستید، این اتاق کودک تمام سفید با داشتن دیوارهایی ساخته شده از تخته چوب های سفید و لوازم جانبی با طرحی کهنه، ترکیب کاملی از یک فضای شیرین و ساده را ارائه می کند.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | نمایی ساده و شیرین در اتاق کودک

ایجاد نمایی متفاوت در اتاق کودک

استفاده از یک نقاشی دیواری کوهستانی به شکل یک تکه، با بهره گیری از رنگ خاکستری باعث می شود تا کانون خاص و جذابی در این اتاق کودک زیبا و چوبی ایجاد شود.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد نمایی متفاوت در اتاق کودک

نقاشی دیواری در اتاق کودک

استفاده از طرح ها و نقاشی های ساده بر روی دیوار کودک شما جلوه ای قابل توجه و روستیک را ایجاد می کند همانند این نقاشی دیواری کوه که نمایی متفاوت به فضا بخشیده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | نقاشی دیواری در اتاق کودک

ایجاد سایبان با طرح روستیک در اتاق کودک

یک شاخه بزرگ که از سقف آویزان شده است و پارچه ای ساده که بر روی آن سفت شده است، سایبانی روستیک را برای این تخت خواب کودک ایجاد نموده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد سایبان با طرح روستیک در اتاق کودک

ایجاد تاج تخت روستیک با نمایی خاص در اتاق کودک

استفاده از درب انبار عتیقه، که در پشت تخت خواب نصب شده است، به این فضای معاصر احساس روستایی می بخشد. منسوجات و لوازم جانبی و فرش، گرما و جلوه ای دل پذیر به این اتاق خواب بخشیده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد تاج تخت روستیک با نمایی خاص در اتاق کودک

توجه به جزئیات روستیک در اتاق خواب کودک

استفاده از کف پوش بلوط، دیوارهای چوبی، اثاثیه الهام گرفته شده از طبیعت، همگی با هم ترکیب شده اند تا به این اتاق خواب حس روستیک و نمایی دل نشین ببخشد.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | توجه به جزئیات روستیک در اتاق خواب کودک

ایجاد گوشه ای دنج در اتاق خواب کودک

ایجاد گوشه ای دنج با تخته ای چوبی در این فضای متفاوت و مدرن، محل مناسبی برای قرارگیری یک کاناپه گرم و خواندن یک کتاب می باشد.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد گوشه ای دنج در اتاق خواب کودک

دکوراسیون مدرن روستیک در اتاق خواب کودک

در این فضای معاصر و مدرن، دیوارهای چوبی با رنگ نقره ای و با طرح فلزی فضایی روستیک را در اتاق خواب کودک شما ایجاد می نماید.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | دکوراسیون مدرن روستیک در اتاق خواب کودک

در این مطلب ایده هایی را بیان کردیم که با استفاده از آن ها می توانید فضایی دنج و روستیک در اتاق خواب کودک خود ایجاد نمایید و جلوه ای متفاوت را پدید آوردید. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره آماده ارائه خدمات در این زمینه خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.