معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در مقاله قبل، نکات و نمونه هایی را برای دکوراسیون اتاق کودک بیان نمودیم که در فضای مهد کودک ها هم قابل پیاده سازی می باشد. پرداختن به دکوراسیون اتاق خواب کودک و ایجاد محیطی دنج و آرامش بخش بسیار پراهمیت می باشد. با بهره گیری از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب، قادر خواهید بود فضایی متفاوت و دوست داشتنی را در محل خواب و بازی کودک خود ایجاد نمایید.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک

استفاده از دکوراسیون روستیک در اتاق خواب کودک

استفاده از پالت رنگی مناسب در اتاق کودک

در این اتاق استفاده از دیوارهای چوبی به رنگ خاکستری و کف پوش چوبی، ترکیب رنگی مناسب را ایجاد کرده است که رنگ خاکستری دیوار ها، فضایی ساحلی و آرامش بخش را تداعی می کند.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | استفاده از پالت رنگی مناسب در اتاق کودک

ایجاد جزئیاتی روستیک در فضای مدرن اتاق کودک

این اتاق خواب شیک و مدرن، انواع متنوعی از سبک روستیک را شامل می شود. استفاده از منسوجات طبیعی مانند فرش پشمی، بهره گیری از پرهای قبیله ای بر روی پرده و همچنین کاغذ دیواری به رنگ صدفی و با طرحی از چوب، فضای دل نشین روستیک را به ارمغان آورده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد جزئیاتی روستیک در فضای مدرن اتاق کودک

استفاده از دکوراسیونی به رنگ سفید در اتاق خواب کودک

استفاده از رنگ سفید در تمامی منسوجات اتاق خواب، محیطی روشن و براق را ایجاد می کند. در این اتاق، استفاده از تخت خواب فلزی به رنگ سفید، برش های چوبی سفید رنگ نصب شده بر روی دیوار و همچنین لوستر کریستال با طرح قدیمی، فضایی متفاوت و دل باز را به سبک دکوراسیون روستیک ایجاد نموده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | استفاده از دکوراسیونی به رنگ سفید در اتاق خواب کودک

اتاق خواب مدرن کودک

در این اتاق مدرن، کاغذ دیواری با چاپی برجسته، به طرح الوارهای چوبی، درب های چوبی عتیقه و همچنین روشنایی چوبی با نمایی کهنه و قدیمی، سبک روستیک را در این تخت خواب مدرن ایجاد کرده اند. در صورت عدم استفاده از موارد فوق، این اتاق خواب فضایی ساده را یادآور خواهد شد.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | اتاق خواب مدرن کودک

ایجاد فضایی روشن و دل نشین در اتاق خواب کودک

طراحی دیوار به سبک روستیک با بافت چوبی و به رنگ سفید، فضایی روشن و مطبوع را ایجاد نموده است. فرش لایه لایه حصیری که روکشی پشمی دارد، بر زیبایی این محیط افزوده است. سبدهای حصیری گوشه اتاق، متناسب با بافت فضا می باشد که، سبب شده است طرحی روستیک و فضایی دل باز، رقم بخورد.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد فضایی روشن و دل نشین در اتاق خواب کودک

اتاق خواب مدرن و روستیک کودک

در این اتاق، تخته های دیواری نصب شده، بدون قربانی کردن زیبایی شناسی مدرن و معاصر اتاق، گره ای لطیف به سنت های روستایی را ارائه می دهند.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | اتاق خواب مدرن و روستیک کودک

ایجاد سایبان با تاج گل در اتاق کودک

این سایبان ساده که بر روی آن تاج گلی از گل های زیبا و چشم نواز، قرار داده شده است، بر روی تخت خواب آهنی، خود نمایی می کند. استفاده از این روش، سبک روستایی و احساسی شیرین و آرامش بخش را در اتاق خواب کودک شما، ایجاد می کند.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد سایبان با تاج گل در اتاق کودک

ایجاد مهد کودک روستایی با طرح قبیله ای

چوب های گرم و لوازم جانبی روستایی، مانند شاخه های درختی سقفی که لامپ و پرهای قبیله ای بر روی آن آویزان شده اند، یک اتاق خواب دوست داشتنی را ایجاد کرده است. همچنین چادر طراحی شده به سبک چادرهای قبیله ای، در گوشه اتاق، به زیبایی خودنمایی می کند و دکوراسیونی متفاوت را ایجاد کرده است.

دکوراسیون روستیک اتاق کودک | ایجاد مهد کودک روستایی با طرح قبیله ای

در این مطلب سعی نمودیم در تکمیل موارد قبل، نمونه هایی متفاوت تر و طراحی های خاص را برای شما به نمایش بگذاریم. توجه به جزئیات و مقداری خلاقیت، می تواند به شما در ایجاد دکوراسیون روستیک در اتاق خواب کودکتان کمک کند. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره آماده یاری رسانی به شما عزیزان در ایجاد دکوراسیون روستیک به بهترین شکل ممکن می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.