مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

با طراحی دکوراسیون خانگی به سبک روستیک، خانه های شهری طعم زیبای زندگی در دل طبیعت را به خود می گیرند. سبک روستیک با توجه به امکانات فراوانی که در مصالح و مواد دارد باعث می گردد که هر خانه با هر اندازه و بودجه متفاوتی که دارند بتوانند از این هنر بهره مند گردند.

دکوراسیون روستیک خانگی

سبک دکوراسیون روستیک بسیار نزدیک به دکوراسیون روستایی آمریکائی می باشد. در هر دو سبک، اساس دکوراسیون منزل بر استفاده از مواد و مصالح طبیعی موجود در طبیعت می باشد. تفاوتی که می توان بین دکوراسیون روستیک و سبک دکوراسیون روستایی آمریکایی پیدا کرد این است که در سبک دکوراسیون روستیک بیشتر مصالح و مواد طبیعی بدون تغییر یا با تغییرات جزئی استفاده می گردد و این حس را می دهند که اسباب و وسایل خانه از دل طبیعت داخل خانه آمده است. در حالی که در دکوراسیون روستیک، تم کلی دکوراسیون نمایانگر این هنر است.

تم اصلی دکوراسیون روستیک

بزرگترین و اصلی ترین تمی که برای دکوراسیون روستیک در دکوراسیون خانه بکار می رود ارتباط نزدیکی با حیات وحش دارد. عکس حیوانات و یا بخشی از اجزای اصلی بدن حیوانات قسمتی از دکوراسیون روستیک می باشد. تم دیگر استفاده از طبیعت می باشد و با استفاده از عکس های طبیعت، درختان و حتی گیاهان می توان دکوراسیون منزل را به سبک دکوارسیون روستیک نزدیک کرد.

مواد اصلی جهت پیاده سازی دکوارسیون روستیک

دکوراسیون روستیک بیشتر از منابع و مصالح طبیعی استفاده می کند. این مواد شامل سنگ، چوب، پوست، پر، چرم، خز، شاخ حیوانات می باشد. البته در طراحی دکوارسیون روستیک مدرن، استفاده از اجزا و اعضای بدن حیوانات را با مواد مصنوعی و یا سیمانی که به سبک بدن حیوانات ساخته شده است، جایگزین می کنند. استفاده از فلز و آهن بسیار در طراحی روستیک متداول می باشد. آهن و یا فلزی که در طراحی روستیک استفاده می شود به صورت معمول براق نبوده و به صورت خام حالت دهی می گردند.

دکوراسیون روستیک خانگی title=

مبلمان داخلی به سبک دکوراسیون روستیک

یکی از موارد بسیار تاثیرگذار در دکوراسیون روستیک، مبلمان می باشد. مبلمان و اثاثی که با چوب های حکاکی شده درست می گردد، از موارد پر کاربرد در اثاثیه داخلی به سبک روستیک می باشد. همچنین استفاده از شاخ و برگهایی که در هم تنیده شده و پوست درختان در طراحی داخلی در سبک دکوراسیون روستیک بسیار متداول می باشد.

روشنایی به سبک دکوراسیون روستیک

سبک دکوراسیون روستیک، سبکی مردانه و تاریک می باشد. با این حال در بعضی از موارد از روشنایی طبیعی برای روشن نگه داشتن فضای دکوراسیون خانه استفاده می گردد. در طراحی دکوراسیون روستیک، خانه ها با پنجره های بزرگ طراحی می گردند که باعث می شود نور طبیعی از محیط خارج از خانه وارد گردد و حتی محیط داخلی خانه با طبیعت خارجی بسیار نزدیک گردد تا محیط طبیعی را در خانه احساس نمائیم. برای استفاده از نور به صورت حرفه ای تر می تواند از نور های شمع و یا فانوس و حتی شومینه استفاده کرد که باعث جلوه منحصر به فرد دکوراسیون روستیک می گردد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد