معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

مسلما آشپزخانه شما در مقایسه با سایر نقاط خانه از توجه و محبوبیت بیشتری برخوردار می باشد. این روزها ایجاد فضای روستیک در محل پخت و پز، مورد علاقه بسیاری از افراد می باشد. اما چگونه می توانید دکوراسیون روستایی را در محل آشپزخانه خود پدید آورید؟ دکوراسیون روستیک در آشپزخانه، فضایی یکپارچه و رنگارنگ، با ظرافت سنتی را ایجاد می کند. در این مقاله نمونه ها و نکات کاربردی و زیبا را با الهام از سبک روستایی برای دکوراسیون آشپزخانهرا شرح می دهیم

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

ایجاد دکوراسیون کلاسیک روستیک

در نمونه سمت چپ، استفاده از کابینت پرده ای در زیر سینک، بهره گیری از تخته های چوبی سفید رنگ به جای کاشی آشپزخانه و همچنین استفاده از یک کف پوش چوبی تیره و سخت، یک ترفند عالی برای ایجاد دکوراسیون روستیک در فضای این آشپزخانه می باشد. در عکس سمت راست، استفاده از یک درب چوبی قدیمی، فضای خانه را پنهان می کند. دیوارهای سفید ترکیبی هماهنگ را با رنگ گرم کف آشپزخانه ایجاد کرده اند و تلفیقی از سبک روستیک و کلاسیک به چشم می خورد

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | ایجاد دکوراسیون کلاسیک روستیک

آشپزخانه رنگی و براق روستیک

استفاده از رنگ های روشن و پررنگ در این آشپزخانه روستایی و همچنین درب چوبی قدیمی به رنگ زرد خردلی فضایی زنده را ایجاد نموده است. کابینت های دو رنگ و دیوارهای سفید، باعث می شود فضای پخت و پز بزرگ و مطبوع به نظر برسد. جزئیات روستیک مانند ظرف میوه ای فلزی بر روی میز و کرکره نارنجی رنگ کنار پنجره، حاشیه ای مدرن را به محیط می بخشند

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | گلچینی از آشپزخانه رنگارنگ روستیک

گلچینی از آشپزخانه رنگارنگ روستیک

این آشپزخانه جزیره ای با جزیره ساخته شده از چوب اصلاح شده، تیرک های چوبی روی سقف و دیوارکوب ها با رنگ های متنوع جذابیت روستیک را در این فضا رقم می زند. یکی دیگر از ویژگی های مهم و قابل ذکر، استفاده از کف بتنی و با دوام می باشد که هر نوع فضایی، از روستیک تا مدرن را در بر می گیرد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

آشپزخانه روستیک با طراحی فوق العاده

کابینت های سفید با دستگیره ها و لولای مشکی رنگ، فضایی زنده و آرام بخش را در حین آشپزی ایجاد می کنند. اضافه نمودن رنگ قرمز، بر جذابیت محیط می افزاید. استفاده از یک علامت سیب قرمز رنگ و گلیم سفید با خطوط مشکی و قرمز از جمله موارد استفاده از رنگ قرمز می باشد. قفسه های چوبی با طرحی کهنه، علاوه بر اینکه دکوراسیون مدرن روستیک را برای شما ایجاد می کنند، محلی برای قرارگیری لوازم شما نیز خواهند بود.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | آشپزخانه روستیک با طراحی فوق العاده

ترکیب رنگ سفید و قرمز در آشپزخانه روستایی

کابینت های ساده سفید رنگ، در این فضای آشپزی قرمز و سفید، الهام گرفته از سبک روستیک می باشند. کف شطرنجی سیاه و سفید، از ویژگی های کلاسیک این آشپزخانه می باشد که از طراحی های قدیمی کپی برداری شده است. بر روی جزیره آشپزخانه سنگ تیره رنگ، متناسب با رنگ هود استیل بالای آن قرار داده شده است. دیوارهای قرمز، رنگی گرم را به این فضای روستیک بخشیده اند.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | ترکیب رنگ سفید و قرمز در آشپزخانه روستایی

در متنی که ارائه شد، نمونه هایی خاص با طراحی فوق العاده به سبک دکوراسیون روستیک، شرح نمودیم. بهره گیری از این مدل ها و نکات، آشپزخانه شما را به نقطه ای چشم گیر و کانون توجه تبدیل خواهد کرد. گروه دکوراسیون روستیک لومه، با ایده ها و توانمندی های خود، همواره یاری رسان شما خواهند بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.