معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل اشاره نمودیم، پرداختن به دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت خاصی برخوردار می باشد. سبک دکوراسیون روستیک می تواند به آشپزخانه شما جلوه ای دل نشین و چشم نواز ببخشد. در ادامه سعی داریم نمونه هایی بیشتر و متفاوت تر را بیان کنیم تا بتوانید آگاهانه و با خلاقیت بیشتری به پیاده سازی دکوراسیون روستیک در آشپزخانه خود بپردازید.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

دکوراسیون روستیک آشپزخانه

استفاده از پالت های رنگی متفاوت در کابینت های آشپزخانه

همانطور که دیده می شود در این آشپزخانه از کابینت های چوبی با ترکیب رنگی متضاد و متفاوت استفاده شده است. رنگ های متفاوت و طرح ساده و قدیمی کابینت ها، جلوه ای روستیک را به ارمغان می آورند. هر آشپزخانه خانگی از یک سینک تشکیل شده است. در اینجا استفاده از سینک ساده چینی خودنمایی می کند. استفاده از ظروف قیمتی در بالای اجاق گاز چدن، دکوراسیون روستایی برای شما رقم خواهد زد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | استفاده از پالت های رنگی متفاوت در کابینت های آشپزخانه

آشپزخانه روستیک با کف پوش رنگی

فضای این آشپزخانه فوق العاده، زیبایی فضای سفید را با رنگ هایی خاص ترکیب می کند تا روح روستیک را در آن ایجاد نماید. استفاده از جزیره مدرن قرمز رنگ، جلوه فضا را دوچندان می نماید. قرار دادن سرامیک های سبز رنگ در میان فضای سفید، به جای استفاده از کف پوش های چوبی ظاهری پرنشاط تر را رقم زده است. در این دکوراسیون از اجاق گاز آبی رنگ و همچنین سایر لوازم رنگی و الهام گرفته از طبیعت، به جای بهره گیری از لوازم کهنه و قدیمی، استفاده شده است.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | آشپزخانه روستیک با کف پوش رنگی

آمیزه ای از سبک روستیک و کلاسیک

در اینجا نمونه ای از یک آشپزخانه روستیک، ترکیب شده با سبک کلاسیک به چشم می خورد. کابینت های طراحی شده به رنگ آبی و الوارهای چوبی به کار رفته در سقف، سبک روستایی را به ارمغان آورده است. استفاده از چوب بدون رنگ، کف پوش های چوبی ضخیم و براق و مجموعه نهارخوری روستایی، همگی ویژگی های بارز این سبک هنرمندانه را به نمایش گذاشته است.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | آمیزه ای از سبک روستیک و کلاسیک

ایجاد فضایی روستیک با استفاده از چوب اصلاح شده

در این نمونه، کل فضا با بهره گیری از چوب اصلاح شده ساخته شده است اما فضایی شاداب را برای شما رقم می زنند. بیشتر موارد استفاده شده در این آشپزخانه، مدرن می باشد اما برخی از موارد مانند سینک برنز و رویه کابینت ها که توسط سیلر ضد آب محافظت می شود، الهام گرفته شده از سبک روستایی می باشند. استفاده از رویه چوبی، می تواند جایگزین زیبایی برای مواد گران قیمت تر مانند سنگ باشد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | ایجاد فضایی روستیک با استفاده از چوب اصلاح شده

ایجاد یک دیوار برجسته چوبی

استفاده از یک دیوار برجسته چوبی، از زیبایی های سبک روستیک می باشد. سایر دیوار ها که به رنگ سفید می باشند، سبک مدرن روستایی را نمایش می دهند. یک میز نهارخوری روستیک بزرگ، با صندلی های متفاوت و ناسازگار بر جذابیت فضا افزوده است. کابینت روستیک قرار گرفته در سمت چپ، مکان مناسبی برای نمایش ظروف چینی و سایر وسایل آشپزخانه می باشد.

دکوراسیون روستیک آشپزخانه | ایجاد یک دیوار برجسته چوبی

در متنی که ارائه کردیم، مواردی خاص و جالب از بهترین طراحی های آشپزخانه، به سبک دکوراسیون روستیک بیان شد. استفاده از این جزئیات و نکات، همواره یاری رسان شما در ایجاد فضای مورد علاقه تان خواهد بود. گروه دکوراسیون روستیک لومه، قادر است بهترین طرح و نمونه را در فضای آشپزخانه شما پیاده سازی کند.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.