مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

بیشتر سالن های پذیرایی که به سبک دکوراسیون روستیک مزین می گردند دارای جزئیاتی از قبیل سقف های چوبی، دیوارهای سنگی و شومینه می باشند. استفاده از رنگ های لطیف و گرم که به رنگ چوب نزدیک باشند از دیگر ویژگی های سبک دکوراسیون روستیک می باشد. وجود کوسن هایی بر روی کاناپه های چرمی و همچنین استفاده از نیمکت های چوبی که دارای بافت گره دار تنه درختان می باشند، فانوسهایی که نور آنها بر روی بدنه های فلزی جلوه می نماید و بازی با پارچه های رنگین به همراه مصالح متفاوت، سبب درخشش بیشتر این سبک در دکوراسیون سالن پذیرایی شما عزیزان می گردد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در ادامه سعی داریم تا با ارائه 13 مدل از سالن پذیرایی روستیک به شما عزیزان ایده های موثری در طراحی بهینه دکوراسیون روستیک ارائه دهیم.

ایده هایی برای پیاده سازی دکوراسیون روستیک در سالن پذیرایی

در سال 1940 آیینه هایی به سبک گل آفتابگردان بر روی دیوار شومینه قرار گرفت. طراحی این آیینه به سبکی است که آیینه در مرکز این گل آفتابگردان واقع شده است و اطراف این آینه پر است از گلبرگ های طلایی زیبا. نمایش این آینه بر روی دیوار شومینه، در کنار کف پوشهای سنگی و تیرکهای چوبی، زیبایی و درخشش دکوراسیون روستیک را بیشتر نموده است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در طراحی سالن پذیرایی که در ادامه مشاهده می کنید از تناژ رنگ گرم و لطیف هم راستای رنگ چوب استفاده گردیده است. استفاده از تناژ رنگی کرم، قهوه ای روشن و رنگ خاکی سبب می شود زیبایی بی نظیری به فضای داخلی سالن پذیرایی روانه گردد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

استفاده از گلیم های رنگی بسیار پرحرارت و زیبا بر روی مبلمان چرمی سبب زیبایی بیشتر هنر دکوراسیون روستیک در فضای سالن پذیرایی شما عزیزان می گردد. نمایش این گلیم های سنتی بر روی چرم در کنار شومینه های سنگی با طاقچه چوبی هنر این دکوراسیون را نمایش می دهد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

تمامی این سالن پذیرایی از چوب های بازیافت شده ساخته شده است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دکوراسیون روستیک استفاده از وسایل و مصالح قابل بازیافت می باشد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در این سالن پذیرایی که به صورت روستیک طراحی گردیده است، تابلوهایی به سبک صده 19 میلادی بر روی دیوارهای چوبی قابل مشاهده می باشد. مبلمان و اثاثیه منزل در این منزل به سبک انگلیسی می باشد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

پانل درختی و قاب تمام سنگی که به همراه پنجره های قدی به عنوان دریچه ای به سوی آسمان قرار گرفته است سبب زیبایی و درخشش هرچه بیشتر دکوراسیون روستیک در این سالن پذیرایی گردیده است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

استفاده از چوب های انحنا داده شده در بازوهای روشنایی روستیک این سالن پذیرایی بر جذابیت دکوراسیون این اتاق افزوده است. استفاده از شمعدانی های فلزی به سبک کلاسیک بر روی شومینه و همچنین استفاده از درب های چوبی قدیمی و چراغ های خواب به سبک کلاسیک سبب گردیده است که دکوراسیون روستیک در این فضا جلوه ای متفاوت داشته باشد. انتخاب مبلمان و میز و کنسول این سالن پذیرایی نیز کاملا هم راستا با دکوراسیون روستیک می باشد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

همانطور که در این سالن پذیرایی قابل مشاهده است، این فضا با چهارچوب های چوبی و دیوارهای دارای نمای چوب ساخته شده است. تیرکهایی که در اطراف این پنجره ها و بر روی سقف به کار رفته است از رنگ قهوه ای تیره ساخته گردیده است. میز کاملا دست ساز در این فضا استفاده شده است. استفاده از کاناپه های چوبی با رویه پارچه ای که به وسیله پوست حیوانات مزین گردیده است در کنار کوسن هایی که با بافت پارچه ای سنتی در هم آمیخته شده اند بر گرمی و آرامش دکوراسیون روستیک این سالن تاثیر شگرفی گذاشته است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

این سالن پذیرایی با تیرک های چوبی زیبای خود دارای میز بیلیارد می باشد. بر روی دیوارهای این سالن پذیرایی از نقاشی هایی به سبک کوبیسم استفاده شده است. فرش و گلیم های استفاده شده در این فضا به سبک روستیک می باشد. رنگ بندی مبلمان به همراه تیرک های چوبی موجود در این سالن پذیرایی درخشش دکوراسیون روستیک را به گونه ای متفاوت نموده است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

این سالن پذیرایی که مشاهده می نمایید قسمتی از یک استودیو است که به سبک دکوراسیون روستیک طراحی شده است. در این سالن پذیرایی از تیرکهای تمام چوب برای مسقف نمودن و پایه های خانه استفاده شده است و کتابخانه دیواری نیمه چوبی موجود در این فضا بسیار زیبا جلوه نموده است. میز جلو مبلی که به سبک روستیک طراحی شده است در کنار گلیم پوست طبیعی گرمای این سالن را دو چندان کرده است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در این سالن پذیرایی دربی وجود دارد که به سمت تراس می باشد و به سبک فرانسوی طراحی گردیده است. همچنین مبلمان موجود در این فضا از جنس چرم می باشد. رویه کاناپه از طرح راه راه طوسی کرم ساخته شده است که به همراه پارچه دست بافت این سالن پذیرایی را بسیار خاص و منحصر به فرد نموده است. پوشش کف این سالن پذیرایی نیز از سنگ ایتالیایی است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در این سالن پذیرایی که به سبک دکوراسیون روستیک انگلیسی از چوب های بازیافت شده استفاده شده است و کتابخانه زیبایی در آن قرار داده شده است. میز جلو مبلی به همراه تیرکهای سقفی نیز هم از این چوبهای بازیافت شده درست شده اند. استفاده از گلهای خشک بر روی شومینه، مبلمان به رنگ قرمز و آبی به همراه آینه های تمام چوب که بر روی دیوار نصب شده است بر تجلل دکوراسیون روستیک این سالن پذیرایی افزوده است.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

استفاده از چوب های بازیافت شده به صورت تیرکهای سقفی و دیواری به همراه شومینه دورسنگ که دارای قاب چوبی می باشد در این سالن پذیرایی نمایی دیگر از هنر دکوراسیون روستیک را به نمایش گذاشته است. در این فضا شما می توانید بیشتر مبلمان و اثاثیه به سبک مدرن را مشاهده نمائید ولی به دلیل استفاده از تیرکهای چوبی در قسمت های مختلف این سالن پذیرایی، نمای کلی این سالن پذیرایی به سبک دکوراسیون روستیک رویت می گردد.

دکوراسیون روستیک سالن پذیرایی

در این مقاله 13 ایده برای استفاده از دکوراسیون روستیک در سالن پذیرایی ارائه شد تا شما عزیزان با بهره گیری از آنها بر زیبایی و گرمای دکوراسیون سالن پذیرایی خود بیفزایید. دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.