مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

برای خیلی از مردم مینیمالیزم و صنایع دست ساز در دو سمت متضاد یکیدیگر قرار دارند. در حالیکه باید این نکته را در نظر داشته باشید که دکوراسیون مینیمال القا کننده احساسی هستند که اشیاء مختلف در خانه ایجاد می کنند نه این که چگونه با این اشیا طراحی متفاوت و متناسبی داشته باشیم تا کاملا جلوه نماید. سبک مینمال بیشتر به دنبال بهترین انتخاب برای تکمیل محیط اطرافمان در خانه می باشد که سعی دارد با دقت هر چه تمام تر این انتخاب انجام شده و دکوراسیون ما تکمیل شود.

سبک مینیمال | دکوراسیون روستیک مینیمال

معرفی دکوراسیون روستیک مینیمال و هدف آن

استفاده از دکوراسیون روستیک مینیمال باعث می شود اشیاء و وسایلی را خریداری نماییم که کمترین صدمه را به انسانها و به زمین وارد می نماید. اشیائی که به وسیله دست ساخته می گردند و یا سبک سنتی طراحی می شوند، اشیائی که با حداقل مواد طراحی شده اند و حداقل ترین تاثیر را بر روی محیط زیست اطراف دارند در این سبک بسیار پرکاربرد هستند. در این سبک این مفهوم ایجاد شده است که "به جای اینکه بیشتر بخرید به دنبال خرید بهتر باشید." که این باعث شده که رفتار خرید و انتخاب ما دوست دار محیط زیست و سازگار با آن باشد. این انتخاب می تواند از وسایل ساخته شده با دست یا وسایل حاصله از بازیافت وسایل دیگر باشد و کمکی به زمین و طبیعت خواهد بود.

سبک مینیمال | دکوراسیون روستیک مینیمال

این امکان وجود دارد که سبک دکوراسیون مینمالیزم را با میزان زیادی از رنگ ها در اطراف خود داشته باشیم، ولی این سبک از دکوارسیون القا کننده احساس صلح با جهان هستی می باشد. زمانی که از اشیائی استفاده می کنیم که دارای رنگ طبیعی خود هستند باعث می گردیم که خود اشیاء با زبان خودشان با ما سخن گویند. این بدان معنا نیست که نباید از رنگ ها استفاده نمود برای مثال گروه لومه یکی از طراحانی می باشد که از رنگبندی های مختلف در اسباب و وسایل خود بسیار استفاده می نماید و در بیشتر محصولاتش رنگ های مختلف به زیبایی متجلل می گردد ولی تمام این رنگ ها رنگهای طبیعی اشیاء می باشند.

سبک مینیمال | دکوراسیون روستیک مینیمال

یکی دیگر از مورادی که در سبک مینیمالیز وجود دارد این می باشد که این سبک از نظر قیمتی می تواند مقرون به صرفه باشد.

کسانی که به دنبال مینمالیزم کردن زندگی خود هستند می خواهند به جای اینکه وسایل فراوان با طراحی های بسیار مختلف و یا خاص داشته باشند، وسایل و تجهیزاتی را در خانه خود داشته باشند که هر روز بتواند لبخند را بر لبهای آنها جاری نماید. هدف دکوراسیون مینیمالیز این است که بهتر است به جای اینکه خانه هایمان پر از وسایلی باشد که برای نیاز وجود دارد، وسایی را داشته باشیم که واقعا دوستشان داریم.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد