معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

طراحی دکوراسیون داخلی خانه یکی از موارد مهم در جلوه بخشیدن به منزل است. تزئینات و طراحی متناسب فضا و سلیقه شما، می تواند خانه را به محیطی آرامش بخش تبدیل کند. سبک های متنوع و مختلفی برای دکوراسیون داخلی وجود دارند که هر کدام جذابیت و ویژگی های خاص خود را شامل می شوند. مینیمالیسم مستلزم رهایی خانه از همه وسایل و تزئینات غیر ضروری است. در این مقاله قصد داریم ترکیب تم مینیمالیسم را با سبک روستایی بررسی کنیم.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل

ایده های روستیک مینیمال در نقاط مختلف منزل

سبک مینیمال روستیک در اتاق نشیمن

در این نشیمن، دیوارهای اتاق نشیمن و فرش کاملاً سفید هستند. برای ایجاد کمی تضاد از رنگ خاکستری برای مبلمان استفاده شده است. به جای استفاده از یک میز معمولی چوبی یا شیشه ای، صندوقچه چوبی روستیک در مرکز آن قرار دارد. استفاده از چنین رنگهای مینیمالیستی، به اتاق جلوه می بخشد. از طرف دیگر استفاده از قاب های فلزی برای نرده و یا درب می تواند ترکیب جذابی را ایجاد نماید.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل | سبک مینیمال روستیک در اتاق نشیمن

سبک مینیمال روستیک در اتاق غذاخوری

کف چوبی در هر اتاقی توجه زیادی را جلب می کند. این اتاق غذاخوری خاص دارای ظاهری دنج وروستایی با نمایی مدرن است. می توان با استفاده از تکه های بلند چوبی در سقف یک اتاق نشمین مینیمال، بر ظاهر روستایی تاکید کرد. گیاهان متعدد جلوه فضا را جذاب تر خواهند کرد.

اتاق غذاخوری یکی از مهمترین نقاط منزل است. در نمونه مینیمالیستی فوق اتاق غذاخوری رنگ و نمای بیشتری دارد. فرش آبی سرمه ای ادر زیر میز نهار خوری قرار گرفته شده است. دیوار با چندین آویز از نقاشی گرفته تا قاب عکس مزین شده است. این موارد کوچک زندگی و معنا را به اتاق می بخشد و همچنین به شخصیت صاحب خانه اشاره می کند. درست مانند هر اتاق دیگر، انواع مختلف گیاهان با گلدان های گل که با زمین مطابقت دارند در سراسر اتاق و روی میز چیده شده اند. یک لوستر صنعتی روستیک به زیبایی خود نمایی می کند. به منظور جلوگیری از شلوغی اتاق، برای پرده های پنجره از دو رنگ سفید و سبز با طرح گیاه استفاده می کنند.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل | سبک مینیمال روستیک در اتاق غذاخوری

راه پله مینیمال روستیک

راه پله یکی از نادیده گرفته شده ترین قسمت های خانه است. استفاده از تم سفید با یک رنگ سفارشی خاص مانند سرمه ای نمونه می تواند طرحی ساده و مینیمال را رقم بزند. فراموش نکنید جلوه و بافت چوب و گیاهان را به این فضا اضافه کنید تا لمس روستیک را در طراحی مینیمال رقم بزنید.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل | راه پله مینیمال روستیک

آشپزخانه مینیمال روستیک

آشپزخانه با تم سفید و یک الگوی آجری تزئینی در دیوارها یکی از جذاب ترین ایده های روستیک مینیمال است. میوه ها، سبزیجات و سایر اقلام به آشپزخانه رنگ می افزایند. گیاهان آرامش را در اتاق شلوغ ایجاد می کنند. گیاهان آشپزخانه را می توان به عنوان ادویه استفاده کرد و همچنین به عطر و طعم کمک می کند. پنجره ها باید به اندازه کافی بزرگ باشد که نور طبیعی و اکسیژن را برای گیاهان و انسان ها فراهم می کنند.

دکوراسیون روستیک مینیمال در منزل | آشپزخانه مینیمال روستیک

در متن بالا ایده های مختلف از سبک روستیک مینیمال در نقاط مختلف خانه را مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید