مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

با فرا رسیدن پاییز زندگی شما بعد از تعطیلات آسوده تابستانی دارد پرمشغله می شود. آماده کردن خانه برای پاییز نباید استرس شما را زیادتر نماید. در حالی که دکوراسیون خانه در فصل بهار شامل تغییرات اساسی و زمان بر می باشد، دکوراسیون منزل در فصل پاییز می تواند بسیار آرام و آرامش بخش باشد. استفاده از دکوراسیون روستیک برای دکور کردن خانه در فصل پاییز می تواند گرمای منزل شما را بیشتر نماید.

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل

دکوراسیون منزل به سبک روستیک در فصل پاییز

در ادامه چند ایده جهت ایجاد دکوراسیون متناسب با فصل پاییز ارائه خواهد شد.

دسته گل خشک شده در سطل روستیک

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - دسته گل خشک شده در سطل روستیک

شاخه و برگ هایی که به صورت خشک شده و به رنگ قهوه ای باشد به همراه کدو تنبل و شاخه های پنبه در کنار یکدیگر در یک سطل روستیک، بسیار زیبا جلوه می نمایند. سطلی به سبک دکوراسیون روستیک به نظر کمی کهنه آید و زنگار بسته می باشد که برای این دکوراسیون بسیار مناسب می باشد. حتی می توانید با استفاده از رنگی که نمایشگر دکوراسیون روستیک است این سطلها را رنگ نمائید.

استفاده از شمع به همراه جاشمعی های مزین شده به سبک روستیک

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از شمع به همراه جاشمعی های مزین شده به سبک روستیک

استفاده از شمع به عنوان دکوری به همراه استفاده از جا شمعی که به سبک دکوراسیون روستیک و فصل پاییز مزین شده است، گرما و زیبایی فوق العاده ای به محیط زندگی شما عزیزان می دهد. فقط کافیست که این شمع ها و جا شمعی ها را بر اساس محصولات پاییزی یا متناسب با رنگ محصولاتی مانند سیب و یا کدو تنبل انتخاب نمائید. حتی می توانید از برگ درختان افرا به همراه دانه های ذرت برای زینت دادن اطراف این جا شمعی های به سبک دکوراسیون روستیک استفاده نمائید.

استفاده از تابلوهای پاییزی

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل -استفاده از تابلوهای پاییزی

شما می توانید با استفاده از برگ های قدیمی یک تابلوی دست ساز درست نمائید و آن را در خانه جای دهید. بگذارید که همه بدانند شما چقدر از رسیدن پاییز خوشحال و مسرور هستید. استفاده از تابلوهای دست ساز در خانه فقط محدود به فرا رسیدن پاییز نخواهد بود بلکه در موقعیت ها و مناسبت ها گوناگون می توانید از این تابلوها استفاده نمائید.

استفاده از تخته چوب تخت به شکل کدو تنبل

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از تخته چوب تخت به شکل کدو تنبل

استفاده از این تخته چوب که به صورت کدو تنبل طراحی گردیده است به این خاطر نمی باشد که هالووین در راه است. این تکه چوب می تواند حال و هوای پاییز را به منزل شما بیاورد. تخته های چوبی در حقیقت یکی دیگر از سمبل های پاییز در دکوراسیون روستیک می باشد.

جعبه مناسبت های پاییزی

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - جعبه مناسبت های پاییزی

برای درست کردن این جعبه خارق العاده بهتر است از محصولات، سبزی ها و سایر گیاهانی استفاده نمائیم که در این فصل درو می گردند. استفاده از بطری های شیشه ای در میان این محصولات، زیبایی بیشتری را به نمایش می گذارد.

استفاده از دکوری های طبیعی بر روی پله های خانه

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از دکوری های طبیعی بر روی پله های خانه

اگر شما می خواهید خانه خود را به طور کامل برای فصل پاییز بر اساس دکوراسیون روستیک پاییزی مزین کنید، راه پله ها را فراموش ننمائید. استفاده از رنگهای گرم باعث می گردد که راه پله ها گرم تر و پر روح تر به نظر آید. حتی می توانید هر یک از پله ها را بر اساس ترکیب های رنگی متفاوت مزین نمائید.

استفاده از دکوری هایی به شکل کدو تنبل

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از دکوری هایی به شکل کدو تنبل

یکی از دکوری های چوبی روستیک برای فصل پاییز همان کدو تنبل های چوبی می باشد که به صورت یک دکوری زیبا می تواند روح فصل پاییز را در خانه شما عزیزان جاری نماید.

استفاده از دکمه برای تزئین حروف پاییز

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از دکمه برای تزئین حروف پاییز

می توانید از تکه های چوبی حروف کلمه پاییز (FALL) برای دکور نمودن خانه خود استفاده نمائید. استفاده از دکمه های رنگارنگ بر روی این حروف به زیبایی آن خواهد افزود.

استفاده از گلدان های زیبا

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از گلدان های زیبا

اگر می خواهید در دکوراسیون پاییزی خانه، دکوراسیون روستیک و مدرن را داشته باشید، بهتر است از یک ظرف یا گلدان شیشه ای به همراه چند شاخه از برگ های خشک شده پاییزی استفاده نمائید. می توانید این ظرف شیشه ای را در یک سینی چوبی قرار دهید و با کدوهای تنبل تزئینی آن را مزین نمائید.

استفاده از کدو تنبل های کاموایی

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از کدو تنبل های کاموایی

استفاده از کدوهای تنبلی که به وسیله ی نخ های کاموا ایجاد شده است علاوه بر زیبایی و چشم نوازی، بسیار مناسب برای اتاق کودکان می باشد. حتی کودکانمان می تواند در درست کردن این کدو تنبل های پاییزی به ما کمک نمایند و از این هنر لذت ببرند.

استفاده از گل و گیاه خشک در کدو تنبل

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از گل و گیاه خشک در کدو تنبل

استفاده از گل و گیاه خشک شده به عنوان بخشی از دکوری روستیک پاییزی می تواند زیبایی خاصی را در محیط خانه ایجاد نماید. استفاده از گیاهان خشک شده در کنار کدو تنبل ایده ای ناب، چشم انداز و جلوه ای زیبا را نمایش می دهد. استفاده از گیاهان که به رنگ گرم می باشد حس فصل پاییز را در خانه منتشر می نماید.

مزین نمودن شومینه و محل آتش در خانه

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - مزین نمودن شومینه و محل آتش در خانه

زمانی که پاییز آغاز می گردد شما زمان بیشتری را در کنار شومینه و آتش صرف می نمائید. استفاده از دکوری های روستیک پاییزی در کنار محل آتش زیبایی این محل را بیشتر خواهد کرد.

استفاده از کدو تنبل

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از کدو تنبل

می توانیم از کدو تنبل به عنوان قسمتی از دکوراسیون روستیک پاییزی استفاده نمائیم. زمانی که این کدو تنبل ها را در کنار برگهای طبیعی سرخ رنگ و درون جعبه های چوبی قرار می دهیم، زیبایی این فصل چندین برابر می گردد.

استفاده از آویزهای زیبای چوبی بر روی درب

دکوراسیون روستیک پاییزی در منزل - استفاده از آویزهای زیبای چوبی بر روی درب

دکور کردن درب حس خوش آمد گویی پاییزی به میهمان ها یا به اعضای خانواده خواهد داد. می توانید برای این منظور از تخته های چوبی مزین شده به جملات زیبا استفاده نمود و گرمای درون خانه را تا درب منزل ادامه دهید.

در این مقاله سعی شده است که راه حل هایی برای ایجاد دکوراسیون پاییزی به سبک دکوراسیون روستیک ارائه شود. با استفاده از این ایده ها علاوه بر روح زیبای دکوراسیون روستیک، روح زیبای فصل پاییز را در فضای خانه انتشار خواهید داد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد