مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

جهان دکوراسیون و طراحی ها پر است از نام ها و سبک های گوناگون. بیشتر مصرف کنندگان و طراحان داخلی از علایق خود با خبر هستند ولی نام سبکی که به آن علاقه دارند را نمی دانند. در این مقاله در ارتباط با طراحی دکوراسیون روستیک اطلاعاتی برای شما ارائه خواهد شد تا دریابید آیا این سبک با علایق شما متناسب می باشد؟ همچنین در ادامه دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک مطرح خواهد شد.

دکوراسیون روستیک چیست | دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک

دکوراسیون روستیک چیست

در گذشته مفهموم دکوراسیون روستیک متناسب با استفاده از کابین های تمام چوب بود که جذابیت خیلی کمی داشت. امروزه می توان مفهموم دکوراسیون روستیک را به این ترتیب بیان کرد:

مفهموم دکوراسیون روستیک

دکوراسیون روستیک دکوراسیونی است که با بکارگیری مصالح طبیعی ایجاد می گردد و منجر به ایجاد دکوراسیونی خواهد شد که می تواند فضای داخلی خانه را کاملا گرم و لذت بخش و زیبا نماید.

به استفاده از چوب هایی فکر نمائید که بکر و دست نخورده هستند، چوب هایی که حتی فرآوری هم نشده اند. یا قطعه هایی که از ترکیب دو نوع مختلف چوب ایجاد شده اند. بکارگیری چوب در رنگ های مختلف از تیره ترین رنگ تا روشن ترین آن در سقف، کف، ستون ها و اسباب و اثاثیه خانه منجر به نمایش رقص زیبایی طبیعت در فضای دکوراسیون داخلی خانه شما عزیزان خواهد شد

دکوراسیون روستیک چیست | به کارگیری چوب و سنگ در دکوراسیون روستیک

علاوه بر چوب طبیعی، سنگ های طبیعی نیز بر روی دیوارها و شومینه هایی که به سبک دکوراسیون روستیک طراحی گردیده اند، دیده می شوند. با این کار زیبایی محیط طبیعت به داخل خانه شما آورده خواهد شد. به این کلبه بسیار زیبا که یک شومینه سنگی دارد فکر کنید. این مکان می تواند جای بسیار عالی و زیبا برای کسانی باشند که بعد از یک روز پر کار، نیاز به آرامش و ریلکس شدن و استفاده از گرمای شومینه برای گرم شدن دارند.

کالیته رنگی که برای محیط روستیک بکار می رود معمولا از ترکیب رنگ های طبیعی، نور و رنگ های خنثی می باشد. این سبک، پارچه های گوناگون از قبیل پارچه های کتانی، پارچه های نمدی، چرم و پارچه های کنفی را در طراحی دکوراسیون داخلی بکار می گیرد. این پارچه ها در روکش مبلمان، بالش، پتو و قالیچه های خانه بکار می روند. بکارگیری این گونه پارچه ها که در سبک دکوراسیون روستیک بسیار پر کاربرد است سبب گرم تر شدن فضای داخلی خانه می گردد. البته دکوراسیون روستیک می تواند تعدادی از المان های ذکر شده را داشته باشد و لازم نیست که تمام آنها را در خود جای دهد. چوب و نور طبیعی که از پنجره های بسیار بزرگ به داخل خانه جاری می گردد از دیگر موارد مشترک در سبک روستیک می باشند.

دکوراسیون روستیک چیست | به کارگیری چوب و آهن و مواد بازیافتی در دکوراسیون روستیک

درب های چوبی که با فلز و استیل مزین گردیده اند به همراه مبلمان معاصر که بسیار ساده و دارای خطوط منظم هستند، ابزاری برای نمایش زیبایی دکوارسیون روستیک می باشند. استفاده از وسایل بازیافت شده نشان دیگری از این سبک می باشد.

دکوراسیون روستیک چیست | به کارگیری مواد بازیافتی و لوستر در دکوراسیون روستیک

فضای دکوراسیون روستیک می تواند به وسیله اشیای ظریف مانند روشنایی (لوستر)، اشیاء عتیقه و یا وسایل بازیافت شده زیبا مزین گردد. دکوراسیون روستیک می تواند به وسیله اشیا ساده نیمه معاصر مزین گردد و یا به سبک صنعتی با استفاده از چوب های فراوان، فلز، روشنایی های صنعتی و اثاثیه صنعتی کار شده باشد. در تمام این موارد داشتن پنجره رو به بیرون بسیار اهمیت دارد که هم بتواند نور فراوان را از بیرون به داخل خانه جاری نماید و هم طبیعت اطراف خانه را در درون خانه به نمایش بگذارد.

دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک

آزادی در دکوراسیون روستیک

دکوارسیون روستیک پر است از کنترانست ها و تضادهای مختلف که در کنار همدیگر زیبایی تحسین برانگیزی را ایجاد می نماید. به طور مثال سبک مدرن در کنار طراحی صنعتی و روستایی همه در کنار هم جلوه زیبایی را ایجاد می نماید.

دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک | آزادی دکوراسیون روستیک

نور فراوان در دکوراسیون روستیک

دکوراسیون روستیک علاقه شدید به آوردن نور طبیعی و زیبایی طبیعت به داخل خانه دارد که این امر با استفاده از پنجره های بزرگ و کوچک تحقق می پذیرد. حضور نور فراوان طبیعی یکی از خصیصه های بزرگ دکوراسیون روستیک می باشد.

دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک | نور فراوان دکوراسیون روستیک

احساس دلپذیر دنج بودن در دکوراسیون روستیک

با استفاده از وسایل خانه از قبیل صندلی های چرمی دسته دار و یا پارچه های کتانی که می تواند با هر سبکی همسو گردد، می توانید فضای دکوراسیون داخلی خود را به گونه ای طراحی نمائید که فوق العاده زیبا به نظر آید کمااینکه راحتی و آرامش بی نظیری را هم داشته باشد. یکی دیگر از دلایل انتخاب دکوراسیون روستیک داشتن زیبایی و شیکی در کنار احساس آرامش و دنج بودن می باشد.

دلایل استفاده از دکوراسیون روستیک | احساس دلپذیر دنج بودن دکوراسیون روستیک

 دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد