معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

هنگامی که به سبک روستیک می اندیشید ممکن است یک وسیله چوبی یا خانه تاریخی و نیمه چوبی را تصور کنید. اما طراحی روستایی لازم نیست شامل چوب های تیره، خطوط ضخیم یا حتی آتش خروشان باشد. چوب های فرسوده، پارچه های دست دوز و یک قاب دنج نیز طرحی روستیک و نمایی دنج را تداعی می کند. برای ایجاد نمای روستایی از مبلمان قدیمی استفاده کنید، در بازار محلی خود عتیقه جات پیدا کنید و از ظاهر تمیزو مدرن خود داری کنید. در ادامه این مقاله راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک را مطالعه می کنید تا بتوانید طرح دلخواه خود را پدید آورید.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک

ایده ها و راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک

اتاق نشیمن کلاسیک روستیک

لوازم داخلی روستایی خود را بسازید. با افزودن کاغذ دیواری با نمای سنگی و کفپوش چوبی تیره و تیرهای سقفی می توانید نمایی دنج را رقم بزنید. چراغ های آویز صنعتی، صندلی های کلاسیک ویکتوریایی و یک گرامافون یک طرح شگفت انگیز را رقم می زند.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | اتاق نشیمن کلاسیک روستیک

اتاق نشیمن روستیک کوهستانی

از ویژگی روستایی سالن خود حداکثر استفاده را ببرید. چوب گرم را زیر یک دودکش سنگی و شومینه قرار داده و نقطه ای کانونی ایجاد کنید. در انتخاب میز ناهارخوری و میز تلویزیون از چوب های فرسوده و بدون روکش استفاده کنید و با فرش پشمی طرح دار آن را دنج کنید. دیوارهای خود را سفید کرده و برای روکش صندلی ها از چرم استفاده کنید. با در نظر گرفتن این ویژگی ها طرحی روستیک با جلوه کوهستانی رقم خواهید زد.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | اتاق نشیمن روستیک کوهستانی

اتاق نشیمن روستیک مدرن

با یک شومینه مدرن و ساده یا دیواری سنگی، احساس گرم و مدرن را بدست آورید. با یک لوستر حصیری نمای اتاق نشیمن خود را تکمیل کنید. با بهره گیری از قفسات کتاب ساده و رنگ آمیزی شده نمای اتاق را مدرن نگه دارید. بگذارید کوسن ها و اکسسوری های فلزی و چاپی حرف آخر را بزنند.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | اتاق نشیمن روستیک مدرن

دیوار سنگی در اتاق نشیمن

آنقدر خوش شانس هستید که یک دیوار سنگی داشته باشید؟ تیرهای چوبی را در بالا و مبلمان تک رنگ را در زیر آن قرار دهید. با یک فرش سبک چهارخانه و یک آباژور ایستاده در حالت مدرن و کلاسیک، جلوه ای متفاوت از این درخشش را به این فضای شبه معاصر وارد کنید.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | دیوار سنگی در اتاق نشیمن

استفاده از خز در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن خود را با خز بپوشانید. فرش سفید و روکش مبل یکی از راهکارهای مناسب برای افزودن بافت خز به فضا است. انواع مختلف چوب را در لوازمی همچون میز جلو مبلی، میز غذاخوری و ... به کار گرفته و آنها را با رنگهای بژ و خاکستری ملایم ترکیب کنید.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | استفاده از خز در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن روستایی کوچک

با استفاده از یک پالت رنگی با پایه سفید و چوب، یک کابینت ظروف با لبه های پیچیده بسازید. استفاده از طرح های ساده روی کوسن، پارچه مبل و فرش نیز جلوه فضا را دوچندان می کند.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | اتاق نشیمن روستایی کوچک

نمای روستیک گرمسیری

بر روی یک کف چوبی روشن، یک فرش خاکستری ساده، مبلمان ال و میزهای جلو مبلی درختی ایجاد کنید. پنجره های پشت را با پرده های بژ بپوشانید. چراغ های آویز حصیری بزرگ نقطه ای کانونی را رقم زده و فضا را روشن می کند.

راهنمای طراحی اتاق نشیمن روستیک | نمای روستیک گرمسیری

در متن بالا نمونه های متفاوتی از اتاق نشیمن و نکات و راهنمایی های کاربردی در طراحی و پیاده سازی آنها را مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید