مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در این مقاله سعی داریم تا با استفاده از روشهای متفاوت و منحصر به فرد بتوانیم زیبایی غیر قابل وصفی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را برای خانه شما به ارمغان بیاوریم. در این مقاله به ارائه راهکارهای ایجاد تجربه ای نو از دکوراسیون روستیک و مدرن پرداخته ایم.

نکاتی برای داشتن دکوراسیون روستیک متفاوت

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت

باز نگهداشتن فضای دکوراسیون داخلی

همانگونه که در این فضای دکوراسیون داخلی روستیک قابل مشاهده است، فضای آشپزخانه و پذیرایی به صورت دلباز در نظر گرفته شده اند که این امر باعث ادغام این دو فضا با هم و ایجاد فضای بزرگتر شده است. برای ایجاد زیبایی و کارایی بیشتر و نزدیک کردن این دکوراسیون به دکوراسیون روستیک، کانتری در قسمت کناری آشپزخانه ایجاد شده است. تیرک و ستون چوبی که در این دکوراسیون قرار گرفته است سبب شکسته شدن دکوراسیون مدرن و جریان یافتن روح دکوراسیون روستیک در این فضا شده است.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با باز نگهداشتن فضای دکوراسیون داخلی

ایجاد روشنایی رمانتیک در خانه

با توجه به بودجه خود، از لایه مختلف نورپردازی در فضای دکوراسیون داخلی استفاده کنید، این کار باعث زیباتر شدن فضای منزل شما خواهد شد. برای مثال در این آشپزخانه از سیستم روشنایی متناسب با دکوراسیون مدرن به صورت هالوژن های سقفی و همچنین از سیستم روشنایی متناسب با سبک دکوراسیون روستیک به صورت لوسترهای صنعتی استفاده شده است. علاوه بر استفاده از نور پردازی زیبای سبک دکوراسیون مدرن می توان از روشنایی متمرکز و منحصر به فرد دکوراسیون روستیک نیز بهره مند شد که زیبایی چیدمان این روشنایی ها در کنار یکدیگر زیبایی خیره کنندگی را ایجاد نموده است.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با ایجاد روشنایی رمانتیک در خانه

استفاده از رنگ بندی زیرکانه

بازی با رنگ ها در مزین کردن دکوراسیون داخلی، یکی دیگر از عواملی است که می تواند ارزش بسیار متفاوتی به فضای دکوراسیون داخلی شما دهد. برای مثال در این عکس می توانید مشاهده نمائید که در رنگ پردازی این فضا از رنگ سفید و طوسی استفاده شده است ولی نحوه استفاده این رنگ ها در کنار هم زیبایی منحصر به فردی را ایجاد نموده است. لذا لازم است در بکارگیری رنگ های مختلف هنرمندانه عمل نمود.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با استفاده از رنگ بندی زیرکانه

استفاده از درب و پنجره بزرگ و دلباز

همانطور که در این عکس قابل مشاهده است در طراحی این دکوراسیون روستیک از نمای خیره کننده طبیعت در فضای داخلی استفاده شده است. تنها با استفاده از پنجره های تمام قد در این فضا توانسته ایم روح طبیعت را در خانه خود جاری نمائیم. پس برای ایجاد فضای منحصر به فرد می توانید از دربها و پنجره های بزرگ استفاده نمائید.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با استفاده از درب و پنجره بزرگ و دلباز

استفاده از کابینت های بلند

شما می توانید به جای داشتن فضای باز در بالای کابینت که معمولا بلااستفاده می باشد یا با استفاده از دکوری ها پر می شود، کابینت های خود را به صورت تمام قد و متصل به سقف طراحی نمائید. این مدل کابینت در طراحی دکوراسیون داخلی سبب می گردد که فضای داخلی آشپزخانه بسیار بزرگتر و منحصر به فردتر جلوه نماید.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با استفاده از کابینت های بلند

خلاقیت با استفاده از مصالح قدیمی

برای داشتن دکوراسیون متفاوت بهتر است که از وسایل تزئینی متفاوت و خارج از چهارچوب ذهنی در دکوراسیون داخلی روستیک استفاده کنیم. می توان از این وسایل به عنوان بخشی از فضای داخلی استفاده نمود. برای مثال از این قایق چوبی به عنوان کتابخانه بسیار زیبا و متفاوت استفاده شده است که سبب زیبایی و متفاوت جلوه نمودن فضای داخلی دکوراسیون روستیک شده است.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با استفاده از مصالح قدیمی

ایجاد یک نکته خیره کننده بر هر اتاق

سعی نمائید که فضای داخلی دکوراسیون خود را با استفاده از یک تغییر منحصر به فرد و الهام بخش شخصیت دهی نمائید. این تغییر می تواند استفاده از یک قالیچه، یک دیوار قدیمی و یا حتی یک لوستر متفاوت و الهام بخش باشد. اگر می خواهید که دکوراسیون داخلی متفاوت و روح بخش داشته باشید بهتر است از وسیله ای استفاده نمائید که چشم ها را به خوبی به خود خیره نماید. نیازی نیست که دکوراسیون داخلی را با تعداد زیادی از این قطعات پر نمائید زیرا از تاثیر آنها می کاهد.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با ایجاد یک نکته خیره کننده بر هر اتاق

تقارن در چیدمان اثاثیه

اتاق هایی که به صورت متقارن طراحی شده اند باعث ایجاد یک احساس آرامش و نظم می گردند. برای اینکه بتوانید در فضای دکوراسیون داخلی، بعد ایجاد نمائید می توانید از همراهی رنگ ها و پارچه ها با وسایل تزئینی خود استفاده نمائید.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با ایجاد تقارن در چیدمان اثاثیه

انتقال روح فضای بیرون به داخل خانه

فضای خارجی به راحتی می تواند در دکوراسیون روستیک خانه شما بگنجد. کافی است که از گیاهان که از نشانه های طبیعت می باشند در فضای داخلی دکوراسیون استفاده شوند. می توانید از باکس های پر از گیاهان طبیعی در کنار پنجره استفاده نمائید و یا حتی می توانید پا را فراتر از طراحی های عادی بگذارید و با اضافه نمودن فضای گیاهان در روی میز تفاوت شگفت انگیزی را خلق نمائید.

ایجاد دکوراسیون روستیک متفاوت با انتقال روح فضای بیرون به داخل خانه

در این مقاله سعی شد تا با ارائه راهکارهای متفاوت برای داشتن طراحی دکوراسیون روستیک متفاوت به شما عزیزان کمک نمائیم تا با داشتن دکوراسیون زیبا و منحصر به فرد بتوانید محیطی زیباتر و مفرح تر را تجربه نمائید. دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.