مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

پالت رنگی روستیک از تناژ های براق و رنگ های تند عاری است و در عوض شامل رنگ های متنوع و لطیف از دنیای طبیعی است. منظور از رنگ های طبیعی، رنگ پوست درختان، سنگ و خاک است.

 

رنگ ها در سبک روستیک

 

چوب های با رنگ روشن یک فضای کوچک را بزرگ تر جلوه می دهند، در مقابل اما چوب های با رنگ تیره از وسعت فضا می کاهند و آن را بسته تر نشان می دهند. حتما به میزان بزرگی و اندازه فضای مورد نظر در هنگام انتخاب رنگ چوب برای مبلمان و وسایل دیگر دقت باید کرد. چنانچه فضای مورد نظر شما بیش از اندازه کوچک است و اصرار بر استفاده از چوب دارید، باید با طیف های روشن چوب بازی کنید و با انتخاب از میان چوب های روشن با شدت های مختلف، به تفکیک فضا در قسمت های مختلف بپردازید.

لازم به ذکر است که چوب این قابلیت را دارند که با یک اعمال تغییر در آن، به سرعت و به راحتی نو و حتی زیباتر شود و جلوه آن به کلی دگرگون شود. به عنوان مثال برای ایجاد تنوع در دکوراسیون خود می توانید به تغییر رنگ یک عنصر چوبی موجود در آن بپردازید و به این ترتیب حس جدید و تازه ای را به فضا منتقل کنید.

 

رنگ ها در سبک روستیک

 

نگران نباشید که انتخاب شما فقط به رنگ قهوه ای محدود شود. شما می توانید رنگ های روشن تری نیز در این سبک استفاده کنید. این رنگ ها به خوبی با فضای روستیک شما هماهنگ می شوند و در عین حال آشنا و سنتی به نظر می رسند. مثلا آبی جین، قرمز کوکاکولا، سبز سدری و یشمی، زرد طلایی، فیروزه ای کم رنگ و حتی سفید می توانند جزء این دسته باشند.

 

رنگ ها در سبک روستیک

 

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد