معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

احتمالاً از قبل با دکوراسیون خانه‌های مزرعه‌ای و الهام‌گرفته از اسکاندیناوی به‌عنوان سبک‌های متمایز کاملاً آشنا هستید - اما سبک دکور سفید و جذابیت روستایی، دکوراسیون الهام‌گرفته از اسکاندیناوی و دکوراسیون خانه‌های کشاورزی آمریکایی بسیار بیشتر از آنچه که به نظر می‌رسد مشترک هستند. در ادامه این مقاله ما سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی را بررسی خواهیم کرد.

سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی

ریشه سبک روستیک اسکاندیناوی

این سبک ترکیبی دکوراسیون داخلی از دو منطقه مختلف سرچشمه می گیرد: دانمارک، نروژ و سوئد و حومه آمریکا. با توجه به شباهت‌های بصری و راهنمای کلی، ترکیب سبک آمریکایی و اسکاندیناوی فضایی جذاب و قابل زندگی را ایجاد می‌کند که هم دنج و هم کاربردی است.

سبک خانه‌های روستیک اسکاندیناوی تا حد زیادی از مینیمالیسم و ​​طبیعت الهام گرفته شده است، که منجر به نوعی گرما و آرامش می‌شود، بدون اینکه اجرای آن بیش از حد شلوغ یا غیرعملی باشد.

ترکیب سبک‌های دکور به دلیل فراوانی منسوجات و گیاهان در کنار هم و با چوب‌های ناتمام و رنگ‌های تک رنگ معروف است. این نوع از اترکیب تزئینی اجازه می دهد تا خطوط تمیز و فضاهای کاربردی را بدون پراکندگی یا استریل بودن ایجاد کنید.

خانه‌هایی که به سبک روستیک اسکاندیناویایی طراحی می شوند، به تعادلی دست می‌یابند که برای زندگی شهری و روستایی بهینه است. نمای دنج و گرمای عناصر طراحی فضایی بی‌درنگ آرامش‌بخش ارائه می‌دهد در حالی که افزودن خانه‌های کشاورزی آمریکایی فضای کاربردی‌تری را تضمین می‌کند که می‌تواند بر جنبه عملی زندگی روزمره تأکید داشته باشد.

سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی

چگونه می توان به خانه ای به سبک خانه های کشاورزی اسکاندیناویایی دست یافت

خانه‌های روستایی اسکاندیناوی از دو سبک نمادین استفاده می‌کند و آنها را با هم ترکیب کرده تا تضاد قوی بین ظاهر کلاسیک ایجاد کند و آن را با فضاهای سفید روشن و ویژگی‌های متمایز تیز که می‌توان از طراحی مدرن اسکاندیناوی انتظار داشت، ترکیب کند. به عنوان قطعات برجسته برای ایجاد کنتراست قابل توجه در طرح ها از چوب‌های احیا شده طبیعی استفاده می‌شود.

این دو سبک متمایز برای خانواده‌های پرمشغله یا کسانی که به دنبال رویکردی مینیمال‌تر برای زندگی هستند که مانند یک نمایشگاه یا فضایی خالی از شخصیت و گرما نباشد، مناسب است.

در سرتاسر یک خانه به سبک روستیک اسکاندیناوی، تمرکز بر مینیمالیسم وجود دارد و به هر عنصر خانه و قطعه تزئینی تأثیر بصری در فضا می گذارد. این بدان معنا نیست که شما باید با وسایل تزئینی پر زرق و برق یا تمایل به هنرهای جسورانه خداحافظی کنید، بلکه به این وسایل اجازه دهید فضای بیشتری برای تنفس داشته باشند. به جای تسخیر فضا، لذت ببرید.

پالت رنگی خانه‌های روستیک اسکاندیناویایی، باید روی تعداد محدودی از رنگ‌ها، به ویژه رنگ‌های طبیعی مانند سفید، قهوه‌ای روشن و سیاه تمرکز کنید.

اگرچه معمولاً یک نقطه کانونی رنگی در این طراحی وجود ندارد، اما به طور کلی تیرهای چوبی، مبلمان و قفسه‌هایی را در سرتاسر خانه خواهید دید تا تضاد طبیعی ایجاد شود.

لکه‌های چوبی ناتمام و پنجره‌های بزرگ برخی از ویژگی‌های ضروری این سبک هستند. در حین دکور حتماً یک رویکرد مینیمالیستی در نظر بگیرید – و حتماً رنگ‌های متضاد قوی مانند سفید و سیاه را اضافه کنید.

سبک روستیک اسکاندیناوی نیز دارای تعداد زیادی گیاهان و بافت های متفاوت است. رنگ سبز و برخی پارچه‌ها می‌توانند از یکنواختی و استریل شدن خانه شما جلوگیری کنند و در عین حال حس آرامش را تقویت کنند.

این سبک طراحی یکی از شیک ترین سبک های دکوراسیون خانه در حال حاضر است، و این به یک دلیل است. این سبک تأثیرات مختلفی را به روشی ساده و کاربردی ترکیب می‌کند که می‌تواند راهی عالی برای هر کسی برای ایجاد فضای زندگی منسجم‌تر و راحت‌تر باشد.

در این طراحی از مواد طبیعی مانند چوب و خاک رس برای القای حس خاکی و راحتی استفاده می شود همچنین دارای اشکال بسیار ساده است، مانند دایره ها و مربع ها که هم می توانند حس آرامش را تقویت کنند و هم تزئین آن بسیار آسان است.

سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناوی

در متن بالا با سبک دکوراسیون روستیک اسکاندیناویایی آشنا شدید. به طور خلاصه، کشورهای اسکاندیناوی مناظر زیبا با فضاهای باز، جنگل‌ها و دیگر شگفتی‌های طبیعی را ارائه می‌دهند و به همین دلیل، دکوراسیون الهام‌گرفته از اسکاندیناوی، به‌ویژه زمانی که با روستیک ترکیب می شود، باید همان احساس شگفتی طبیعی و قدردانی را به ارمغان آورد.

سبک طراحی اسکاندیناویایی

در متن بالا ویژگی های طراحی اسکاندیناوی و تاریخچه آن را مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید