مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

امروزه اکثر مردم در پی تغییر در سبک زندگی هستند و این تغییرات در هر زمینه ای صورت می گیرد. ما روزانه با این جمله زیاد روبرو می شویم که می خواهم دکوراسیون خانه ام را تغییر دهم، می خواهم مبلمان، فرش و پرده ها را تعویض کنم و یا این ها خسته کننده شده است و نیاز به تغییر دارد.

 

furni

 

در این زمان است که ما به شما می گوییم همیشه تغییرات در تعویض کردن وسایل نیست! گاهی حتی جابجا کردن وسایل هم می تواند تحول خوبی در خانه ایجاد کند. به طور مثال می توانیم با تغییر در رنگ یک کمد و آینه کلاسیک آن را به دکوراسیون مدرن خانه ی خود تبدیل کنیم و قطعاً خواهید دید این راه ساده و کم هزینه چقدر به زیبایی دکوراسیون خانه کمک خواهد کرد.

امروزه در فضاهای مختلف خانه می توان از انواع دکورها استفاده نمود. نمای مدرن، کلاسیک و یا روستیک در هر قسمت از خانه تکرار را از بین می برد و تنوع را به خانه می آورد. حال می شود با تلفیقی از چوب، فلز، پارچه، چرم و شیشه وسایلی داشت از نوع مدرن و امروزی و یا می توان یک نوستالژی را زنده کرد. حال هر آنچه که در ذهن دارید و روزی به دنبالش بودید را می توانید در اینجا بیابید.

 

lume home decorating ideas

 

در بسیاری از موارد ما بار‌ها دیده ‌ایم که افراد در خانه ‌های خود تلفیقی نازیبا و نامتناسب از دو سبک «دکوراسیون سنتی با مدرن» یا «دکوراسیون کلاسیک با مدرن» را به کار می‌برند، بدون اینکه تعریف درستی از سبک‌ها و نحوه تلفیق درست آن‌ها با یکدیگر داشته باشند. اغلب این افراد اصلا در پی ایجاد دکوراسیونی تلفیقی نیستند، بلکه بر اساس ناآگاهی و ناآشنایی با انواع سبک ‌های دکوراسیون، چیدمان درست و نحوه صحیح تلفیق آن ها، اقدام به چیدمان چنین دکورهای نامناسبی می‌کنند. گرچه می توان با یک مشاوره و یا دیدن چند نمونه عکس از دکوراسیون های مناسب، تلفیقی زیبا و در خور را برای وسایل در فضای خانه یا محیط کار ایجاد کرد.

 

para home

 

ما در لومه به این مهم دست پیدا کرده ایم که با بهره گیری از ایده ها و طرح های قدیمی ولی در عین حال زیبا، می توان خلاقیت هایی به خرج داد تا در کنار فضاهای مدرن امروزی، محیط زندگی و فضای کارمان به محیطی پر انرژی تبدیل شود. برای مطالعه بیشتر در ارتباط با ویژگی های دکوراسیون روستیک مدرن و محصولات مربوطه در سایت گشت و گذاری داشته باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.