مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

سبک روستیک، سبکی از معماری و طراحی است که در آن از متریال‌ طبیعی استفاده می‌شود. به طوری که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک باشند.

 

Log Rustic Bedroom Sets

 

یعنی تا جایی که امکان داشته باشد از مصالح طبیعی مانند شاخه درختان، پوست درختان خشک شده، تنه و الوارهایی که کاملا پرداخت نشده باشند، آجر و خشت های طبیعی، کاه گل و دیگر متریال های طبیعی استفاده می شود. در این سبک فرم مصالح، بافت و در کل ظاهر آنها باید با ظاهر طبیعی آن در طبیعت مشابهت داشته باشد.

 

lume rustic honeytable 3

 

در تزئین به سبک معماری روستیک ما باید از هرگونه دستکاری در طبیعت خودداری کنیم. یعنی هرقدر که می توانیم از متریال طبیعی بدون استفاه از ابزار و تجهیزات برای ساخت استفاده کنیم.

 

چرا معماری و سبک دکوراسیون روستیک را انتخاب کنیم؟

هدف از معماری به سبک روستک نزدیک کردن انسان به حال و هوای طبیعت و روستا است. فضای روستیک در واقع طبیعت را به داخل خانه دعوت می ‌کند تا با استفاده از مواد و المان‌ های طبیعی، دوری انسان امروز را از طبیعت به نوعی جبران کند. زندگی هر روز بیشتر به سمت کلان شهری پیش می ‌رود و فضاهای اسکان انسانی هر روز بیش از دیروز حالت از پیش ساخته و غیر طبیعی به خود می گیرند. از این رو استفاده از مواد و المان‌ های طبیعی در خانه می‌ تواند تا حدی فضا را تلطیف و به طبیعت نزدیک نماید و الهامی از طبیعت را در فرد زنده کند. معمولا علاقه مندان به این سبک دکوراسیون داخلی بیشتر در پی آرامش و به وجود آوردن محیطی شبه روستایی برای فضای خانه و یا محل استراحت خود مانند هتل ها و استراحتگاه ها هستند.

 

chairtable

 

مجموعه صنایع دستی لومه تا 90% شما را به خواسته هایتان می رساند این یک تعهد است.

از محصولات دکوراسیون روستیک لومه بازدید نمایید تا کمی با تولیدات ما آشنا شوید. برای رسیدن به آنچه می خواهید با ما تماس بگیرید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.