معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

قفسه های روستیک در مکان های مختلفی از خانه های روستایی تا یک استودیوی مدرن، جای می گیرند. لوازم و ابزارهای متنوعی مثل چوب و لوله برای ساخت شلف روستیک به کار می روند که می توان با بهره گیری از آن ها، شلفی روستیک متناسب با دکوراسیون خود پدید آورید. در ادامه سعی داریم ایده هایی متفاوت و نکاتی کاربردی را بیان کنیم که با بهره گیری از آن ها بتوانید شلف روستیک متناسب با فضای منزل و محل کار خود را انتخاب کنید.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

شلف روستیک و انواع آن

استفاده از لوله های فلزی در شلف روستیک

ساخت این سبک از قفسه ها، ترکیبی از سبک صنعتی و روستیک می باشد. امروزه استفاده از لوله های فلزی در ابعاد مختلف و ترکیب آن با چوب از محبوبیت بالایی برخوردار است. ساخت این نوع از شلف ها که در مکان های مختلف خانه کاربرد دارند به راحتی با اندازه گیری درست و برش لوله های فلزی در ابعاد مورد نظر انجام می شود.

شلف روستیک | استفاده از لوله های فلزی در شلف روستیک

استفاده از قفسه های مستطیلی در شلف روستیک

برای داشتن شلف هایی به سبک روستیک لزوما نیازی به استفاده از عناصر فلزی نیست. قفسه های مستطیلی طرح روستیک در این شلف به بوسیله بست های فلزی کوچکی به دیوار متصل شده اند. انتخاب رنگ چوب در این گونه موارد از اهمیت بالایی برخوردار است. چوب هایی با رنگ تیره ظاهری طبیعی تر و زیباتر خواهند داشت.

شلف روستیک | استفاده از قفسه های مستطیلی در شلف روستیک

طراحی شلف روستیک در کنج دیوار

طراحی قفسات در کنج دیوار برای خانه هایی که با مشکل کمبود جا مواجه هستند، ایده ای مناسب خواهد بود. این طرح از قفسه ها از فضای زیادی برای نگه داری لوازم شما برخوردار نیستند اما محل مناسبی را برای قرارگیری لوازم دکوری ایجاد می کنند.

شلف روستیک | طراحی شلف روستیک در کنج دیوار

ساخت شلف تلفیق سبک دکوراسیون روستیک و دکوراسیون صنعتی

این شلف از چوب یکپارچه ساخته شده است و با پرداختن به جزئیاتی کوچک، طرحی صنعتی پیدا کرده اشت. این قفسات که در گوشه آن ها از قطعات فلزی کوچک استفاده شده است، به راحتی با اشغال کمترین فضا قابل پیاده سازی هستند.

شلف روستیک | ساخت شلف تلفیق سبک دکوراسیون روستیک و دکوراسیون صنعتی

شلف فلزی

طراحی این شلف ها ترکیبی از سبک دکوراسیون روستیک و سبک صنعتی می باشد. قفسات فلزی در فضاهای مختلفی به خصوص آشپزخانه، نمایی متفاوت ایجاد می کنند. قرار دادن ظروف رنگی و گلدان های کوچک بر روی آن ها ظاهری نرم تر و لطیف تر را ایجاد می کند.

شلف روستیک | شلف فلزی

قفسات زمینی روستیک

قفسات زمینی برای قرارگیری لوازم سنگین مانند کتاب های قطور مناسب هستند. این نوع از شلف ها با طراحی متفاوت خود، می توانند جای میز کنسول یا قفسه کتاب را بگیرند. شما می تونید با استفاده از این قفسات فضای خالی منزل خود را پر کنید.

شلف روستیک | قفسات زمینی روستیک

اضافه نمودن سبد های حصیری در شلف

استفاده از قفسات چوبی در کنار رنگ تیره بست های فلزی، تلفیقی از سبک روستیک و سبک صنعتی را ایجاد کرده است. سبدهای حصیری که ظاهری مدرن دارند، در ایجاد نمای روستیک نقش به سزایی خواهند داشت.

شلف روستیک | اضافه نمودن سبد های حصیری در شلف روستیک

در این مقاله، طرح ها و نمونه های مختلفی از شلف های روستیک را آوردیم که با بهره گیری از آن ها می توانید مدل مناسب دکوراسیون خود را انتخاب نمایید. گروه دکوراسیون روستیک لومه یاری رسان شما در زمینه طراحی و ساخت انواع شلف های روستیک با بهترین کیفیت می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید