معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم، طراحی و ساخت شلف روستیک در مکان های مختلف نمایی دل نشین و متفاوت را پدید می آورد. همچنین نکات و ایده هایی متنوع را شرح دادیم که می توانید با بهره گیری از آن ها طرح های متفاوت از شلف روستیک را ایجاد کنید. در ادامه به تکمیل موارد قبل می پردازیم و نمونه های بیشتری از قفسات روستیک را به نمایش می گذاریم.

شلف روستیک | ایده هایی برای ساخت شلف روستیک

ساخت شلف روستیک

ساخت قاب برای شلف با استفاده از لوله های فلزی

ساخت قاب برای قسمت زیرشلف و اطراف آن نمایی دل نشین به سبک دکوراسیون روستیک و دکوراسیون صنغتی، ایجاد می کند. برای ساخت چنین قفسه ای باید به نکات مختلفی از جمله نصب آن به دیوار توجه کنید چرا که محصول نهایی سنگین است و اگر به درستی نصب نشود، خرابی ایجاد خواهد کرد.

شلف روستیک | ساخت قاب برای شلف با استفاده از لوله های فلزی

استفاده از لوله فلزی در میان قفسات

در این طرح از شلف ها، لوله های فلزی به جای ایجاد قاب و قرار گرفتن در زیر قفسات، مستقیما از داخل قفسات عبور داده می شوند. این قفسات روستیک به صورت سفارشی ساخته می شوند که طرح نهایی بسیار چشم نواز خواهد بود.

شلف روستیک | استفاده از لوله فلزی در میان قفسات

استفاده از قفسات نازک در طراحی شلف

استفاده از قفسات چوبی نازک تر عملیات رنگ آمیزی را راحت تر می کند و به دلیل سبک بودن نصب آسان تر است. برای بزرگ تر به نظر رسیدن آن ها می توانید از روش استفاده از لوله های فلزی برای قاب قفسات استفاده نمایید.

شلف روستیک | استفاده از قفسات نازک در طراحی شلف

ساخت کتابخانه دیواری

اگر می خواهید یک کتابخانه به سبک دکوراسیون روستیک و دکوراسیون صنعتی داشته باشید می توانید یک دیوار کامل را به قفسه بندی بوسیله لوله های فلزی، اختصاص دهید. برای کارآیی بیشتر، قفسه بندی را تا حد امکان به سقف نزدیک کنید و انتهای آن را به زمین تکیه دهید.

شلف روستیک | ساخت کتابخانه دیواری

استفاده از تمام طول دیوار برای ساخت شلف

شما می توانید دیوار خود را با ساخت قفسه های سفارشی پر کنید و قفسات را در تمام طول دیوار ببندید. تعداد قفسات و فاصله آن ها از یکدیگر نیازمند بررسی و محاسبات است.

شلف روستیک | استفاده از تمام طول دیوار برای ساخت شلف

ساخت میز تلویزیون با پایه های فلزی به شکل لوله

در این طراحی میز تلویزیون به شکل قفسه ای، لوله ها برای پنهان کردن کابل ها به کار می رود. این طراحی هوشمندانه ظاهر زشت سیم های آویزان را پنهان می کند و طرحی متفاوت به سبک روستیک ایجاد خواهد کرد.

شلف روستیک | ساخت میز تلویزیون با پایه های فلزی به شکل لوله

ساخت شلف صنعتی زمینی

این شلف صنعتی با سبک روستیک تلفیق شده است و طراحی متفاوت را ایجاد کرده است. با کم کردن اندازه قفسات و افزایش تعداد طبقات و استفاده از پایه های فلزی، لمس صنعتی زیبایی به این محصول بخشیده است.

شلف روستیک | ساخت شلف صنعتی زمینی

در مقاله ای که ارائه کردیم انواع متفاوتی از شلف روستیک با کاربرد های مختلف را بیان کردیم. استفاده از لوله های فلزی شبیه لوله آب، در اطراف، میان و در زیر قفسات چوبی، می تواند طراحی متفاوتی به سبک روستیک و سبک صنعتی ایجاد نماید. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما در طراحی و ساخت انواع شلف سفارشی می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید