معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

از گذشته تا به اکنون بشر از شعله های آتش برای روشن کردن شب، پخت و پز و گرم نگه داشتن هوا بهره می برد. توانایی استفاده از آتش یکی از ویژگی هایی است که انسان را از حیوان متمایز می کند. مطمئنا شما نیز تجربه کباب کردن غذاهای مختلف بر روی آتش به همراه دوستان و خانواده خود را دارید و از آن لذت می برید. علاوه بر لذت کباب کردن غذا با طراحی و ساخت یک آتشدان به سبک روستیک در حیاط خلوت یا باغ خود می توانید فضایی دنج را رقم بزنید و از گرمای مطبوع آن بهره ببرید. در ادامه سعی داریم طرح های متفاوتی از آتشدان و شومینه روستیک را برای شما مطرح کنیم.

آتشدان و شومینه روستیک

آتشدان و شومینه روستیک

طراحی آتشدان به شکل گودال

طراحی یک گودال آتش با استفاده از دو یا سه لایه سنگ مورد استفاده در محوطه سازی، می تواند فضایی گرم و دنج را برای ساعت های طولانی برای شما رقم بزند.

آتشدان و شومینه روستیک - طراحی آتشدان به شکل گودال

طراحی آتشدان روستیک بر روی میز

شما می توانید بر روی یک میز آتشدانی فلزی به شکل حباب بسازید که به راحتی جا به جا می شود. فقط توجه کنید که از شعله های کوچک در طراحی آن استفاده کنید.

آتشدان و شومینه روستیک - طراحی آتشدان روستیک بر روی میز

ایجاد آتشدان به شکل گودال در فضای خارجی باغ

شما می توانید با طراحی یک گودال آتش بزرگ در محوطه باغ خود، فضایی دل نشین را ایجاد کنید که تمامی اعضا خانواده لذت ببرند. با استفاده از گرانیت، شن یا ماسه یک حلقه گسترده در اطراف گودال ایجاد کنید تا فضایی زیباتر و ایمن تر رقم بزنید.

آتشدان و شومینه روستیک - ایجاد آتشدان به شکل گودال در فضای خارجی باغ

طراحی آتشدان روستیک به شکل دودکش

این آتشدان و شومینه کوچک با نمای 360 درجه ای از آتش، پاسیو یا حیاط خلوت شما را روشن می کند. این نوع طراحی دود را مثل دودکش از قسمت بالای خود عبور می دهد، بنابراین دود به چشم شما نمی خورد.

آتشدان و شومینه روستیک - طراحی آتشدان روستیک به شکل دودکش

طراحی باربیکیو به سبک روستیک

با ساخت یک گودال مربع شکل سنگی و قرار دادن صفحه گریل بر روی آن یک طرح باربیکیو به سبک دکوراسیون روستیک را ایجاد خواهید کرد.

آتشدان و شومینه روستیک - طراحی باربیکیو به سبک روستیک

آتشدان روستیک به شکل کاسه

با طراحی کاسه آتشدان سیمانی، می توانید نمای دلپذیری به فضای بیرون خود اضافه کنید.

آتشدان و شومینه روستیک - آتشدان روستیک به شکل کاسه

طراحی شومینه روستیک در فضای باز

شومینه فلزی طراحی شده در فضای باز، دارای درب پوشش و پایه های بلند برای ایجاد ایمنی بیشتر است. این شومینه با قابلیت سوزاندن چوب طبیعی، نمایی دنج و روستایی را به ارمغان می آورد.

آتشدان و شومینه روستیک - طراحی شومینه روستیک در فضای باز

آتشدان دایره ای

این آتشدان دایره ای روستیک، از آجر های بتنی ساخته شده است که موجب افزایش ایمنی آن خواهد شد.

آتشدان و شومینه روستیک - آتشدان دایره ای

گودال آتش با جلوه ای طبیعی

قرار گیری سنگ ها به صورت دایره ای در کنار هم و اتصال آن ها با بتون، آتشدانی با دوام به روستیک را ایجاد می کند.

آتشدان و شومینه روستیک - گودال آتش با جلوه ای طبیعی

آتشدان تزئینی

با طراحی یک آتشدان سفارشی، نمایی باور نکردنی را برای فضای خود ایجاد کنید. طرح فوق از بدنه شیشه ای ساخته شده است و سنگ های کف آن جلوه تزئینی دارند.

آتشدان و شومینه روستیک - آتشدان تزئینی

در این مقاله نمونه هایی از طرح های و ایده های مختلف روستیک برای طراحی و ساخت آتشدان، برای شما بیان کردیم. استفاده از آتشدان یا شومینه روستیک در فضای تراس، باغ، حیاط و ... فضایی دنج را رقم خواهد زد. گروه دکوراسیون روستیک لومه، همواره یاری رسان شما عزیزان در زمینه طراحی و پیاده سازی انواع طرح های روستیک می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید