معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

این روزها، در طراحی دکوراسیون داخلی طرح خاصی از آشپزخانه ها مد شده است که با نام آشپزخانه جزیره ای شناخته می شود. در آشپز خانه جزیره ای، کابینت هایی در وسط قرار داده می شوند و شکل و شمایل متفاوتی را ایجاد می کنند. علت این نام گذاری آن است که این کابینت ها مثل جزیره به جایی متصل نیست و بوسیله محیط آشپزخانه احاطه شده است. در ادامه سعی داریم نمونه هایی روستیک از آشپزخانه جزیره ای را ارائه کنیم تا با بهره گیری از آن ها بتوانید ایده هایی متفاوت را در دکوراسیون آشپزخانه خود پیاده سازی نمایید

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

آشپزخانه جزیره ای

طرحی ساده و کلاسیک برای آشپزخانه جزیره ای

این جزیره کلاسیک، از کابینت های چوبی روستیک با تکه های چوب با بافتی عمیق ساخته شده است. اندازه این جزیره در فضای آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ می باشد ولی نه آنقدر بزرگ که تمام فضا را اشغال نماید.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - طرحی ساده و کلاسیک برای آشپزخانه جزیره ای

طرح شیک و روستیک در آشپزخانه

این جزیره روستیک و مدرن، مناسب برای هر آشپزخانه ای می باشد. این طرح متفاوت، فضای اضافی را برای خرد کردن و آماده سازی مواد مورد نظر شما ایجاد می کند. همچنین قفسه ها و کابینت، امکان ذخیره سازی آسان گلدان ها، قابلمه ها و سایر موارد ضروری را نیز فراهم می کند.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - طرح شیک و روستیک در آشپزخانه

جزیره روستیک با چوب اصلاح شده

اگر فضای اضافی زیادی در آشپزخانه خود دارید، بهترین راه پر کردن آن، استفاده از یک جزیره روستیک با چوب اصلاح شده می باشد. این جزیره علاوه بر ایجاد کردن فضایی خیره کننده، برای جای گذاری وسایل اضافی بسیار مناسب می باشد. این جزیره ساده و در عین حال زیبا، مناسب هر آشپزخانه مدرن روستیک می باشد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - جزیره روستیک با چوب اصلاح شده

اضافه کردن رنگ خاص به آشپزخانه جزیره ای

هرچند سبک روستیک به معنای بهره گیری از اجزای طبیعت به صورت طبیعی و خام می باشد اما به این معنا نیست که اجزای روستیک بی رنگ هستند. این جزیره زیبا و منحصر به فرد، با تخته های روشن فیروزه ای به این آشپزخانه خنثی جلوه بخشیده است.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - اضافه کردن رنگ خاص به آشپزخانه جزیره ای

استفاده از جزیره کلاسیک

این جزیره آشپزخانه چوبی زیبا، در این فضای سفید رنگ، نمایی متفاوت را ایجاد کرده است. این جزیره کلاسیک، گرمای فوق العاده ای به این فضای مدرن بخشیده است و دارای جزئیات و بافت زیادی می باشد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - استفاده از جزیره کلاسیک

آشپزخانه جزیره ای با ظاهری زیبا و روستیک

این جزیره آشپزخانه، با نمای قدیمی خود و لکه های چوب خیره کننده، نمای روستایی را به ارمغان می آورد. آشپزخانه های چوبی، نقطه تمرکز منحصر به فردی را در دکوراسیون روستیک هر منزلی ایجاد می کنند.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - آشپزخانه جزیره ای با ظاهری زیبا و روستیک

فضایی مدرن و روستیک در آشپزخانه جزیره

جزیره روستیک به این معنا نیست که قطعات سنگین و بزرگ تمام آشپزخانه را پر کند. مطابق نمونه، این جزیره کوچک و جمع و جور، علاوه بر ایجاد یک فضای اضافی، محلی را برای خوردن صبحانه و یا نوشیدن یک فنجان چای فراهم می آورد. همچنین هنگامی که چوب با رنگ مشکی ترکیب می شود علاوه بر نمای روستیک، در صورت داشتن گچ می تواند مثل تخته سیاه عمل کند و مکانی برای لیست مواد غذایی، یادداشت ها و قرار ملاقات ها باشد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - فضایی مدرن و روستیک در آشپزخانه جزیره

در مقاله ای که ارائه شد، مدل های متفاوت با ابعاد و طرح های مختلف را بیان نمودیم. با بهره گیری از این نمونه ها می توانید آشپزخانه جزیره ای روستیک فوق العاده ای را در منزل خود ایجاد نمایید. گروه توانمند لومه، آماده پیاده سازی طرح های مورد نظر شما، به بهترین شکل ممکن می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.