معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

جزیره آشپزخانه یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد یک فضای کاربردی و قابل استفاده در آشپزخانه است. متناسب هر فضایی سبک های بسیاری از جزیره آشپزخانه وجود دارد. ایجاد یک جزیره آشپزخانه روستایی کمک می کند تا فضایی دنج و دل نشین ایجاد کنید. در ادامه مقاله قبل به تکمیل ایده ها و مدل های روستیک متفاوت در فضای آشپزخانه می پردازیم.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک

آشپزخانه جزیره ای

جزیره آشپزخانه به سبک روستیک

این جزیره آشپزخانه روستیک در کنار سایر اجزای آشپزخانه، ترکیبی چشم نواز را ایجاد کرده است. این جزیره از چوب قهوه ای رنگ با طرح های عمیق و تیره ساخته شده است که سنگ مرمر روشن بر روی آن، فضا را زنده تر و زیباتر کرده است.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - جزیره آشپزخانه به سبک روستیک

جزیره آشپزخانه با کابین روستیک

این آشپزخانه روستیک در کل فضای خانه، محیطی دل نشین و متفاوت را به وجود آورده است. فضای آشپزخانه به گونه ای طراحی شده است که هر زمان وارد آن می شوید، احساس سرزندگی می کند. جزیره آشپزخانه متناسب با سایر اجزای روستیک طراحی شده است. کابین چوبی و عتیقه مانند این جزیره، ویژگی های منحصر به فرد سبک روستیک را نشان می دهد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - جزیره آشپزخانه با کابین روستیک

استفاده از آجر در آشپزخانه جزیره ای روستیک

استفاده از آجر به صورت طبیعی و یا نمونه های مصنوعی جایگزین آن، می تواند دکوراسیون روستیک بسیار زیبایی را برای شما ایجاد کند. زمانی که از آجر در یک جزیره روستایی استفاده می شود، فضا طبیعی تر جلوه داده می شود. در این آشپزخانه، ترکیب آجرهای سفید و قرمز با رویه چوبی، احساسی دنج و خاص را به محیط آشپزخانه می بخشد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - استفاده از آجر در آشپزخانه جزیره ای روستیک

ایجاد جزئیات روستیک در آشپزخانه جزیره ای

اگر در حال حاضر آشپزخانه شما به طرح جزیره ای ساخته شده است اما احساس و نمای روستیک را به فضای شما نمی بخشد، می توانید با اضافه کردن جزئیات روستیک، محیطی روستایی و دنج را برای خود ایجاد نمایید. در این آشپزخانه، ترکیب چوب قهوه ای رنگ با بافت طبیعی در فضای سفید آشپزخانه، فضایی روستایی را ایجاد نموده است که طرحی منسجم را در کنار سایر اجزای چوبی به وجود آورده است. استفاده از این راهکار، آسان ترین روش برای رسیدن به فضای دنج روستیک می باشد.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - ایجاد جزئیات روستیک در آشپزخانه جزیره ای

ترکیب و تطابق جزئیات آشپزخانه جزیره ای

در این جزیره روستیک، چوب به عنوان فاکتور اصلی در نظر گرفته نشده است. در این آشپزخانه روستیک، از اجزا و بافت های مختلف با ابعاد بزرگ در کنار هم استفاده شده است که فضایی مدرن و روستیک را ایجاد نموده است.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - ترکیب و تطابق جزئیات آشپزخانه جزیره ای

استفاده از جزیره در آشپزخانه کوچک

داشتن فضایی کوچک در آشپزخانه به این معنا نیست که شما نمی توانید از جزیره استفاده کنید. استفاده از این کانتر چوبی روستیک، در وسط آشپزخانه، یک جزیره کوچک و دل نشین را ایجاد نموده است. بنابراین ابعاد آشپزخانه چندان اهمیتی ندارد، شما می توانید با اضافه کردن یک جزیره روستیک، فضای وسط آشپزخانه را به نقطه ای قابل توجه تبدیل نمایید.

طراحی آشپزخانه جزیره ای به سبک روستیک - استفاده از جزیره در آشپزخانه کوچک

در این مقاله و در ادامه مقاله قبل، نکات قابل توجه و نمونه های متفاوتی از جزیره آشپزخانه را برای شما ارائه نمودیم. بهره گیری از این نکات می تواند به شما کمک شایانی در راستای ایجاد یک آشپزخانه جزیره ای روستیک نماید. گروه خلاق و توانمند لومه آماده ساخت و ایجاد نمونه های مورد نظر شما با بهترین کیفیت ممکن می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.