معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

توجه به دکوراسیون اتاق نشیمن به عنوان کانون توجه در فضای منزل شما بسیار مورد اهمیت است. اگر فضای نشیمن کوچک باشد، باز هم می تواند شیک و جذاب به نظر برسد فقط کافی است نکات و ایده هایی را در تزئین دکوراسیون خود در نظر بگیرید. در این مقاله سعی داریم مواردی مهم و قابل توجه را که در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن با متراژ کوچک کارآیی دارند، بیان کنیم.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک

استفاده از رنگ سفید برای دیوارهای اتاق نشیمن

دیوارهای سفید برای عده ای کسل کننده به نظر می رسد اما می توانند در فضای داخلی کوچک نمایی درخشان تر و بزرگ تر ایجاد نمایند. ست کردن رنگ دیوارها با مبلمان رنگ روشن در فضای اتاق نشیمن شما روشی ساده و کاربردی برای جلوه بخشیدن به فضا می باشد.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - استفاده از رنگ سفید برای دیوارهای اتاق نشیمن

استفاده از تمامی زوایای اتاق نشیمن

شما می توانید از زوایا و فضاهایی که اتاق نشیمن شما را ناقص جلوه می دهند استفاده کنید و آن ها را به کانون توجه تبدیل نمایید. به عنوان مثال می توانید از دیوارها برای نمایش عکس ها استفاده کنید و به زیباترین شکل به تزئین آن بپردازید.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - استفاده از تمامی زوایای اتاق نشیمن

انتخاب لوازم متفاوت در تزئین دکوراسیون

تلفیق سبک های مختلف با انتخاب لوازم مناسب، دکوراسیون اتاق نشیمن شما را چشم نواز و زیبا خواهد کرد. به عنوان مثال استفاده از دوچرخه و قفسه چوبی نمایانگر سبک دکوراسیون روستیک است که با مبلمان و میزهای مینیمال ترکیب زیبایی را ایجاد نموده است.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - انتخاب لوازم متفاوت در تزئین دکوراسیون

استفاده از گیاهان در اتاق نشیمن

هیچ چیز اتاق نشیمن را به اندازه تزئین با گیاهان زیبا نمی کند. استفاده از گیاهان گلدار مانند بوته های گل سرخ یا لاله نمایی شاداب به محیط می بخشند. گیاهان سبز با برگ های زیبا از جمله عنکبوتی یا سرخس بافت جالبی را در اتاق نشیمن شما رقم می زنند.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - استفاده از گیاهان در اتاق نشیمن

ایجاد یک نقطه کانونی

اگر اتاق نشیمن شما فاقد جزئیات معماری است شما می توانید با تغییرات جزئی و ارزان قیمت فضای خود را به کانون توجه تبدیل کنید. ایجاد یک دیوار با طراحی منحصر به فرد و پالت رنگی خاص می تواند اتاق نشیمن شما را به یک نقطه کانونی چشم نواز تبدیل کند.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - ایجاد یک نقطه کانونی

انتخاب مبلمان مناسب

تزئین یک اتاق نشیمن باریک و کوچک می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. انتخاب مناسب مبلمان در اینگونه موارد از اهمیت زیادی برخوردار است. مبلمان ال مانند و کاناپه های طویل می توانند انتخاب مناسبی برای دکوراسیون فضای کوچک شما باشند.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - انتخاب مبلمان مناسب

استفاده از طرح های عمودی

اگر سقف اتاق نشیمن شما نسبتا کوتاه است و فضای شما را دل گیر نشان می دهد می توانید با رعایت نکاتی ساده مشکل خود را حل کنید. به عنوان مثال استفاده از کاغذ دیواری با طرح های عمودی و یا رنگ آمیزی دیوارها به این شیوه می تواند سقف شما را بلندتر جلوه دهد.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - استفاده از طرح های عمودی

زینت بخشیدن به اتاق نشیمن

یک اتاق نشیمن کوچک به اندازه یک فضای بزرگ می تواند پر زرق و برق و چشم نواز باشد. انتخاب لوازم مورد نظر برای فضای نشیمن باید با مقیاس مناسب انتخاب شوند. صندلی روستیک با ارتفاع بلند در کنار مبلمان با ارتفاع نزدیک زمین تضاد مناسبی ایجاد کرده است. میز جلو مبلی شیشه ای و استفاده از رنگ طلایی در تزئین لوازم، نمای اتاق نشیمن را دو چندان نموده است.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک - زینت بخشیدن به اتاق نشیمن

در این مقاله نمونه ها و نکات کاربردی و متفاوتی را بیان کردیم که با استفاده از آن ها می توانید دکوراسیون اتاق نشیمن خود را بزرگ تر و زیباتر جلوه دهید. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در اجرای طرح های دلخواهتان خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید