مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

آیا مایل هستید یکی از دیوارهای معمولی و ساده خانه خود را با یک تغییر خلاقانه به یک دیوار متمایز و چشمگیر تبدیل سازید؟ شما می توانید با افزودن قطعه های دکوراتیو چوبی یا تاج های چوبی به دیوار، به راحتی دیوار ساده مورد نظر خود را دگرگون سازید.

 

lume rustic wall 4

 

استفاده از برچسب های دیواری، کاغذ دیواری یا چوبکاری دیوارها با طرح های مربعی، چهل تکه، کالباس چوبی و یا پوسترها روز به روز در حال افزایش است. این طرح ها را می توان در فضاهای مینیمال به عنوان نقطه تمرکز بکار برد یا برای ایجاد دکوراسیونی خیره کننده با رنگ های جسورانه استفاده کرد.

طرح های چهل تکه به عنوان تزیینات قدیمی رایج در طراحی های امروزی، فضای داخلی را به شکلی متفاوت طراحی می کند، و طرح های چوبی یا مطالب فارسی و انگلیسی مانند اشعار و جملات زیبا یا نمونه هایی مثل نوشته های تخته سیاه مدارس جذابیتی خاص در دکوراسیون امروزی دارد.

 

lume rustic wall 5

 

این طرح ها گاهی در رنگ های خنثی و ملایم، صرفا برای ایجاد بافتی متفاوت در دکوراسیونی مدرن بکار می رود و فضای داخلی را از حالت یکنواختی بیرون می آورد. همچنین این طرح ها را می توان بر روی کفپوش ها، قسمت هایی از دیوار، درب کابینت ها و یا کانترها بکار برد، بعلاوه بکار بردن تصادفی یا رندوم این طرح ها در کاشی های آشپزخانه یا سرویس بهداشتی یا اتاق های خواب و back TV جلوه ی خاصی به این فضاها می دهد.

 

lume rustic wall 3

 

دکوراسیون روستیک لومه شما را به بازدید از محصولات دیوارکاری (دیوارکوب) دعوت می نماید. برای مشاهده سایر محصولات از صفحات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی دیدن فرمایید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد.