معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

اگر فضای حمام و یا سرویس بهداشتی شما کوچک است، مسلما با مشکل ذخیره سازی لوازم مورد نیاز مواجه هستید. بنابراین وجود قفسه و شلف برای شما ضروری است. در سرویس بهداشتی کوچک قفسات باید بصورت خلاقانه تری طراحی شوند تا هم کاربردی باشند و هم فضای کمتری را اشغال کنند. شلف های دیواری در اینگونه موارد مناسب ترین گزینه هستند.

در ادامه این مقاله قصد داریم ایده های متنوعی را در ادامه مقاله قبل برای طراحی شلف در سرویس بهداشتی و حمام ارائه دهیم..

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی

شلف روستیک در حمام و دستشویی کوچک

قفسه چوبی با آویز چرمی

قفسات چوبی دیواری مناسب ترین گزینه برای حمام های کوچک هستند، چراکه می توان طول آن ها را بصورت سفارشی تهیه کرده و در هر فضایی جا داد. ترکیب چرم ضد آب و چوب یکی از خلاقانه ترین ایده ها در طراحی شلف روستیک خواهد بود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | قفسه چوبی با آویز چرمی

شلف چوبی در کنج

برای ایجاد فضای ذخیره سازی مطلوب در حمام کوچک، قفسه بندی داخلی ضروری است. استفاده از کنج حمام مناسب ترین نقطه برای طراحی شلف و قرارگیری شامپوها و سایر لوازم شما خواهد بود. استفاده از شلف چوبی روستیکدر کنج، فضا را خلوت تر و زیباتر جلوه می دهد.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | شلف چوبی در کنج

ایجاد قفسه در بالای درب

شلف های بالای درب برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند، چراکه به شما امکان می دهند وسایل کم مصرف خود مانند دستمال توالت اضافی و یا حوله های میهمان را بدون بهم ریختن سرویس بهداشتی، ذخیره کنید.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | ایجاد قفسه در بالای درب

استفاده از میز یا قفسه تاشو

وجود یک میز یا قفسه مینیمالیستی تاشو یک راه حل مناسب برای حمام های کوچک است. این ایده می تواند به عنوان میز آرایش، میز اتو و یا هر صفحه مسطح دیگری که روزانه به آن نیاز دارید، به کار گرفته شود.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | استفاده از میز یا قفسه تاشو

یک پوشش رادیاتور چند منظوره

اگر مقداری از سرویس بهداشتی کوچک شما توسط رادیاتور اشغال می شود، استفاده از پوشش برای آن می تواند قسنتی از فضا را به شما بازگرداند. این طرح نه تنها یک قفسه ایجاد می کند، بلکه ظاهر ناخوشاند رادیاتور را پوشانده و جلوه ای کلاسیک رقم می زند.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | یک پوشش رادیاتور چند منظوره

استفاده از قفسات همرنگ دیوار

اگر نگران آن هستید که قفسه بندی در حمام کوچک شما حجیم و بهم ریخته بنظر برسد، از شلف های همرنگ دیوار استفاده کنید. قفسات همرنگ نقطه توجه کمتری را ایجاد کرده و باعث می شوند فضا بزرگ تر بنظر برسد.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | استفاده از قفسات همرنگ دیوار

قفسات توکار

اگر محیط سرویس بهداشتی شما قدیمی است و به بازسازی نیاز دارد، قسمت تو رفته دیوار می تواند ایده ای کاربردی و جذاب برای طراحی شلف باشد. اضافه کردن قفسات تو کار، فضای ذخیره سازی را چند برابر خواهد کرد.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | قفسات توکار

طراحی شلف با سبد

در هر خانه ای سبد های مختلف با ظاهر و جنس متنوع وجود دارد. با چرخاندن سبد ها و نصب آن ها به شکل قفسه، فضای ذخیره سازی زیادی با صرف کمترین هزینه ایجاد خواهد شد. دقت کنید با توجه به سبک دکوراسیون خود می توانید از سبد های سیمی، سبد های حصیری روستیک و یا حتی سبد های پارچه ای محکم استفاده کنید.

ایده های طراحی شلف در سرویس بهداشتی | طراحی شلف با سبددر متن بالا نکات و ایده هایی متنوع از طراحی شلف در حمام و سرویس بهداشتی کوچک را بررسی کردیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

در متن بالا نکات و ایده هایی متنوع از طراحی شلف در حمام و سرویس بهداشتی کوچک را بررسی کردیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید