معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

وجود شومینه در فضای منزل حس راحتی و نمایی دنج را رقم می زند. شومینه های دو طرفه طراحی معماری بسیار هوشمندانه و چشم نوازی است که در هنگام روشن بودن آتش، گرما و نور را از دو طرف به فضای خانه و اتاق ها منتقل می کند. شومینه های دو طرفه به عنوان یک تقسیم کننده کاربردی اتاق خواب، فضای نشیمن، سرویس بهداشتی و...را به سایر قسمت های منزل پیوند می زنند. در ادامه به بیان نمونه ها و ایده هایی از این طراحی متفاوت و زیبا می پردازیم.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل

استفاده از شومینه دو طرفه در منزل

شومینه دو طرفه در حمام مستر

طراحی شومینه دو طرفه در حمام علاوه بر ایجاد گرما، فضایی گرم میان اتاق خواب و داخل حمام برقرار می کند و طرحی بی نظیر خواهد بود.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه در حمام مستر

شومینه دو طرفه در اتاق نشیمن

در این اتاق نشیمن با طراحی مدرن، شومینه دو طرفه ساختاری زیبا خواهد بود و ارتباطی میان سایر قسمت های منزل ایجاد می کند.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه در اتاق نشیمن

شومینه دو طرفه در اتاق موزیک

در این نشیمن، دکوراسیون اتاق نشیمن به یک اتاق نشیمن و اتاق موسیقی تقسیم شده است. وجود شومینه دو طرفه به فضای نشیمن و اتاق موسیقی نور و گرما را هدیه می دهد و همچنین موسیقی را به اتاق نشیمن انتقال می دهد و دید بین دو مکان را حفظ می کند.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه در اتاق موزیک

شومینه دو طرفه بتنی

در این اتاق خواب مستر مدرن، اتاق بوسیله یک شومینه دو طرفه بتنی روستیک به فضای حمام پیوند می خورد و نمایی از آتش را به هر دو فضا انتقال می دهد.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه بتنی

شومینه دو طرفه مینیمال

در این اتاق نشیمن مینیمالیستی لوکس، شومینه دو طرفه در داخل دیوار سنگی به نقطه کانونی تبدیل شده است. شومینه دو طرفه، گرمای بصری زیبایی به فضای نشیمن می افزاید و نورپردازی بالای دیوار جلوه آن را دو چندان خواهد کرد.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه مینیمال

شومینه دو طرفه روستیک

شومینه سنگی طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک، ارتباط زیبایی میان فضای حمام و اتاق خواب ایجاد می کند و منظره ای از شعله های آتش را به نمایش می گذارد. استفاده از پالت رنگی بژ، خاکستری و ماسه ای در سنگ های درشت دور تا دور شومینه، طرحی طبیعی و دنج را رقم می زند.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه روستیک

شومینه دو طرفه سنتی

در این دکوراسیون، شومینه دو طرفه بین اتاق خواب و آشپزخانه این مجموعه سنتی را به یکدیگر متصل کرده است. علاوه بر این نور آتش یا نور روز را از دیوار جامد عبور می دهد.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه سنتی

شومینه دو طرفه میان فضای داخلی و خارجی

در این دکوراسیون، شومینه دو طرفه، ارتباط زیبایی میان اتاق نشیمن و فضای تراس ایجاد کرده است. این طراحی مانند پنجره عمل می کند و نور طبیعی را از خارج به داخل منتقل می کند.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - شومینه دو طرفه میان فضا داخلی و خارجی

تقسیم اتاق ها با شومینه دو طرفه روستیک

یک شومینه بزرگ سنگی دو طرفه بین نشیمن و اتاق خواب، تقسیم بندی روستایی و فضایی دنج را رقم می زند که در هنگام روشن کردن شومینه، نور و گرمای دلپذیری را ایجاد می کند. در این اتاق در میان دیوار سنگی شومینه شیشه ای قرار گرفته است و به زیبایی با کف و سقف چوبی این اتاق روستیک ترکیب شده است.

شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل - تقسیم اتاق ها با شومینه دو طرفه روستیک

در این مقاله، طرح ها و ایده های متنوعی را آوردیم که با بهره گیری از آن ها می توانید به پیاده سازی شومینه دو طرفه در دکوراسیون منزل خود بپردازید. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره خدمت رسان شما عزیزان در طراحی و اجرا به روز ترین نمونه ها خواهد بود.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید