معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

نرده های راه پله از جمله المان های ساختمانی با ویژگی ایمنی و الزامات دقیق است که برای ایمن نگه داشتن شما در رفت و آمد به طبقات مختلف خانه طراحی شده است. انتخاب نرده های راه پله یک تصمیم مهم در طراحی است که می تواند جلوه فضا را تغییر دهد. برای طراحی و ساخت نرده از سبک های معاصر گرفته تا سبک های قدیمی و کلاسیک استفاده می شود که هر کدام ویژگی خاصی را یادآور می شوند.

در ادامه سعی داریم ایده های متنوع از طراحی راه پله با سبک ها، المان ها و پیکربندی های مختلف را بررسی کنیم تا دید شما را در این زمینه گسترده سازیم.

ایده های طراحی نرده راه پله

ایده های طراحی نرده راه پله

نرده راه پله روستیک مدرن

نرده های راه پله متقاطع مشکی، جلوه ای از خانه مدرن را به سبک روستیک دکوراسیون منزل، می بخشد. دیوارهای سفید در تضاد با نرده ها طرحی چشم نواز را رقم می زند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده راه پله روستیک مدرن

نرده پله به سبک آرت دکوArt deco

طراحی آرت دکو، سبکی ساده و بدون تجملات در دکوراسیون داخلی است. برای ایجاد این سبک باید تفاوت های معماری را در مناطقی غیر قابل انتظار مانند نرده ها پیاده سازی کرد. افزون بر این سایر عناصر اصلی طراحی به زیبایی به نمایش گذاشته می شود.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده پله به سبک آرت دکوArt deco

نرده پله به سبک صنعتی

طراحی راه پله به سبک صنعتی با نرده های فلزی تیره جلوه ای زیبا در فضای روشن خانه ایجاد می کند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده پله به سبک صنعتی

میله های آهنی برای نرده پله

میله های آهنی بلند طرحی جذاب و در عین حال ساده رقم می زند. اگر پله های شما چوبی است، اضافه نمودن تزئینات چوب به قسمت بالای راه پله طرحی متناسب و زیبا را ایجاد می کند.

ایده های طراحی نرده راه پله | میله های آهنی برای نرده پله

نرده های سفید روشن

نرده های سفید ساده ایمنی کافی را در هنگام رفت و آمد در پله ها تامین کرده و به عنوان محافظ برای سطح پایین عمل می کند. استفاده از نرده های باریک سفید باعث می شود سایر لوازم دکور خانه بیشتر به چشم بخورند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده های سفید روشن

نرده گچی

همانطور که در طراحی معاصر مقابل مشاهده می کنید یک راه پله گچی سفید رنگ جلوه ای بی نظیر ایجاد می کند؛ که خطوط تیره نرده های مینیمال نمایی ارگانیک به فضای خنثی می بخشد.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده گچی

نرده های چوبی کف تا سقف

نرده های ساده دیواری از قطعات چوبی یا فلزی که سقف تا کف را می پوشاند، تشکیل می شود. در این سبک از طراحی هوا و نور به راحتی از میان نرده ها عبور می کند. رنگ گرم چوب با دکوراسیون داخلی شما اعم از مبلمان به راحتی ترکیب می شود. در صورتی که پالت رنگی منزل شما خنثی و بی روح باشد، نقطه ای کانونی را ایجاد کرده و طرحی مدرن را رقم می زند.

ایده های طراحی نرده راه پله | نرده های چوبی کف تا سقف

ترکیب چوب و شیشه در نرده راه پله

استفاده ار قالب چوبی که با شیشه پوشانده شده است برای نرده های راه پله، باعث می شود نور به داخل فضای راه پله وارد شده و محیطی دلباز و روشن را ایجاد می کند. این طرح ساده و مدرن نمونه ای متفاوت و جذاب در ایجاد حفاظ و ایمنی راه پله ها خواهد بود.

ایده های طراحی نرده راه پله | ترکیب چوب و شیشه در نرده راه پله

در متن بالا طرح ها و ایده های متنوعی در ایجاد نرده راه پله بیان کردیم که با توجه به فضای خود می توانید مناسب ترین نمونه را انتخاب کنید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید