مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در این مقاله سعی می کنیم به معرفی برخی محصولات چوبی روستیک بپردازیم که زیبایی محل زندگی شما به طور خارق العاده ای دو چندان می کنند. محصولات چوبی می توانند در مکان های مختلف دکوراسیون روستیک منزل شما جای بگیرند و حس سرزندگی را برای شما و مهمان هایتان ایجاد کنند.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

مصنوعات چوبی روستیک

میز چوبی با سطح شیشه ای

این میز از جدیدترین نمونه های موجود می باشد که از یک کنده درخت به عنوان پایه برای ساخت آن استفاده شده است.استفاده از دکوراسیون روستیک و روشنایی که داخل آن قرار داده شده است، این میز را به محصولی بی نظیر برای قرارگیری هر قسمت از منزل شما تبدیل کرده است. شیشه قرار داده شده بر روی آن زیبایی نور را بیشتر کرده است. از این میز برای دورهمی ها و مکالمه هایتان استفاده کنید.

میز چوبی با سطح شیشه ای و طراحی چشم نواز روستیک

کتابخانه کنج دیوار

با استفاده از یک تنه درخت قدیمی می توان کتابخانه زیبایی را طراحی کرد و گوشه ای منحصر به فرد را به وجود آورد. طرح این قفسه چوبی در فضایی کوچک به زیبایی می درخشد. این قفسه قادر به نگهداری کتاب های زیادی می باشد.

کتابخانه درختی کنج دیوار با طراحی چشم نواز روستیک

به کارگیری چوب های باریک و بلند در دکوراسیون خانه

این آینه باریک و بلند ساخته شده از چوب بازیافتی، به صورت پایدار در گوشه ای از اتاق خواب خود نمایی می کند. دکوراسیون روستیک و به کارگیری چوب روستیک نمایی از طبیعت را با خود به اتاق خواب به ارمغان می آورد. گلدان هایی که با گیاهان خشک در کنار آینه قرار گرفته اند، جلوه آینه روستیک را زیباتر کرده اند.

آینه باریک و بلند با طراحی چشم نواز روستیک

قفسه با پایه های سفید از چوب درختان

تنه درختان در این شلف منحصر به فرد، برای ایجاد نمای طبیعی استفاده شده است. در دو طرف این شلف از شاخه های ضخیم تر استفاده شده است، در حالیکه در پشت آن شاخه ها به صورت کوچکتر و نازکتر برش خورده اند تا از افتادن کتاب ها و سایر وسایل به پشت آن جلوگیری کنند. استفاده از این شلف نمایانگر استفاده از دکوراسیون روستیک می باشد.

قفسه با پایه های سفید از چوب درختان و طراحی چشم نواز روستیک

گلدان روستیک با چوب تو خالی

این گلدان از یک تکه چوب تو خالی ساخته شده است که داخل آن لیوان شیشه ای برای نگه داری گل ها قرار داده شده است. بافت و رنگ طبیعی این چوب ارتباط زیبایی با طراوت گل ها ایجاد می کند. این گلدان می تواند مناسب هر دکوراسیونی باشد، اما به زیبایی با دکوراسیون روستیک ترکیب می شود.

گلدان روستیک با چوب تو خالی و طراحی چشم نواز روستیک

جالباسی ساخته شده از کنده های درخت

این رخت آویز از تکه های چوبی در زمینه خود ساخته شده است. استفاده از دایره های چوبی در اندازه های مختلف، بافت جدیدی را به این جالباسی بخشیده است. قسمت میانی این جالباسی از چوب ساده رنگ آمیزی شده به رنگ قهوه ای تیره، که قلاب هایی قدیمی برای نگه داری لباس ها روی آن تعبیه شده است، ساخته شده است. این محصول نمایی از طبیعت را با خود به محیط اطراف شما می آورد و مرکز توجه خواهد بود.

جالباسی ساخته شده از کنده های درخت با طراحی چشم نواز روستیک

روشنایی الهام گرفته از جنگل

این روشنایی از یک کنده کوچک که روی صفحه مربعی قرار داده شده، ساخته شده است. طناب ضخیم بسته شده دور کنده علاوه بر ظاهر زیبا، ابزار الکتریکی به کار رفته برای لامپ را پنهان کرده است. یک لامپ در قالبی منحصر به فرد، به احساسی قدیمی اشاره می کند. این چراغ برای به وجود آوردن نمای دکوراسیون روستیک در خانه فوق العاده می باشد.

روشنایی الهام گرفته از جنگل با طراحی چشم نواز روستیک

زیر استکانی ساخته شده از چوب با دوام

این زیر استکانی های ساده چوبی که از یک تکه چوب براق شده و مسطح ساخته شده اند، به میز نمایی زیبا می بخشند. این محصولات زیبای روستیک حالت طبیعی را با خود به ارمغان می آوردند. این زیر استکانی های فوق العاده را می توان برای مهمان ها استفاده کرد که هم از رنگ و بافت طبیعی آن لذت ببرند و هم وسایل از هرگونه لکه حفظ شوند.

زیر استکانی ساخته شده از چوب با دوام با طراحی چشم نواز روستیک

درخت نور و امید

این لوستر شگفت انگیز یک ترکیب زیبا از بوته های پیچ خورده را نشان می دهد. سیم های الکترکی اطراف شاخه ها قرار گرفته و پنهان شده اند. لامپ های قرار داده شده در میان شاخه ها نور درخشان و سایه ها ی زیبایی ایجاد می کنند. این روشنایی خاص به هر اتاق نشیمن یا غذاخوری جلوه ای فوق العاده می بخشد.

درخت نور و امید با طراحی چشم نواز روستیک

ساعت دیواری ساخته شده از تکه های چوبی

این ساعت دیواری از تعداد زیادی تکه های دایره ای شکل چوبی ساخته شده است. این تکه های چوبی در اندازه های مختلف کوچک و بزرگ در کنار هم قرار گرفته اند. این ساعت به رنگ روشن ساخته شده است تا خواندن ساعت را بسیار آسان کند. طرح مینیمالیسم این ساعت به گونه ای است که ساعت ها، دقیقه ها و ثانیه ها را نیز می توان از روی آن خواند.

ساعت دیواری ساخته شده از تکه های چوبی با طراحی چشم نواز روستیک

در مقاله بالا سعی کردیم ده مورد از مصنوعات چوبی روستیک را برای شما عزیزان معرفی کنیم که روح طبیعت را برای شما به ارمغان می آورند و احساس آرامش به شما می بخشند. در مقاله بعدی به معرفی تعداد دیگری از این محصولات می پردازیم و ایده های جدیدتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا مطابق سلیقه فکری خود، بهترین انتخاب را داشته باشید. در صورت نیاز به طراحی و ساخت، گروه دکوراسیون روستیک لومه، شما را به خواسته خود می رساند. بهره گیری از دکوراسیون روستیک و ساخت محصولات با کیفیت از تخصص گروه خلاق لومه، می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.