مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در مقاله قبل تعدادی از محصولات چوبی که با استفاده از سبک دکوراسیون روستیک به طرز فوق العاده ای ساخته شده بودند را معرفی نمودیم. در ادامه سعی داریم با معرفی ده محصول دیگر ساخته شده با روش های خلاقانه، فضایی زنده و لذت بخش را برای دکوراسیون روستیک شما، به وجود بیاوریم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

وسایل چوبی روستیک

میز چوبی روستیک با نمایی دوست داشتنی

این میز چوبی از یک تخته با لبه های نامنظم ساخته شده است. در قسمت های مختلف میز، بافت درخت قابل مشاهده است. این میز به وسیله یک چراغ ساده و امروزی تزیین شده است. این میز روستیک، ایده ای فوق العاده برای یک اتاق مینیمالیستی زیبا خواهد بود و محیطی سرشار از آرامش را به وجود می آورد.

میز چوبی روستیک با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

آینه محصور شده در کنده درخت

قاب این آینه، از صفحه چوبی با لبه های نامنظم تشکیل شده است، که جلوه آن را طبیعی کرده است. منحنی های موجود بر روی صفحه چوبی که در طول آینه تکرار می شوند، این آینه را به محصولی هنرمندانه و زیبا برای هر مکانی تبدیل می کند. قرارگیری چوب خشن در کنار شیشه ظریف آینه، ترکیبی بسیار جالب را به وجود آورده است.

آینه محصور شده در کنده درخت با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

میز ساخته شده از الوارهای چوبی

این میز چرخ دار، از کنده های درخت ساخته شده است که بسیار هوشمندانه در کنار هم قرار گرفته اند. چوب های قرار داده شده بسیار شبیه به پایه های بامبو کار شده اند. این میز حس تازگی و سرزندگی را با خود به ارمغان می آورد و به زیبایی نمایی از دکوراسیون مدرن روستیک را به تصویر می کشد.

میز ساخته شده از الوارهای چوبی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

قلب چوبی دکوری

این قلب دکوری، از تکه های چوب به هم چسبیده ساخته شده است. این طرحی بسیار آسان و زیبا برای منزل و یا تزیینات عروسی و جشن ها خواهد بود. آویزان کردن این قلب دل نشین به وسیله طناب نمای آن را گیراتر می کند.

قلب چوبی دکوری با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

جاشمعی های درختی

این جاشمعی های چوبی، نمایی بسیار دلربا به هر مکانی می بخشند. استفاده از تنه درخت به همراه پوسته آن، نمایی بسیار طبیعی از دکوراسیون روستیک را ایجاد کرده است و رنگ و بافت خشن پوسته باعث شده که بسیار زیباتر جلوه نماید. این جاشمعی ها در سه اندازه مختلف ساخته شده اند.

جاشمعی های درختی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

باغچه چوبی کوچک برای گیاهان

بر روی این آویزهای دیواری زیبا، گلدان های کوچک برای رشد گیاهان قرار گرفته است. بر روی این آویزهای ساخته شده از کنده درختان، نام گیاه موجود در گلدان به زیبایی هک شده است. این طرح زیبا می تواند الهام بخش یک باغچه کوچک در محل زندگی شما باشد.

باغچه چوبی کوچک برای گیاهان با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

میز عسلی ساخته شده از چوب بادوام بلوط کهن سال

استفاده از تکه ای از تنه درخت بلوط در ساخت این میز، طرحی ساده و مستحکم را به وجود آورده است. پوسته قرار داده شده در اطراف آن، بافت و رنگ طبیعی درخت را حفظ کرده است. رویه میز به صورت مسطح و بدون برجستگی و فرو رفتگی کار شده است و گلدان های گل رز به راحتی بر روی آن جای گرفته اند. چوب به کار رفته با رنگ گرم خود، نمایی فوق العاده را ایجاد کرده است.

میز عسلی ساخته شده از چوب بادوام بلوط کهن سال با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

روشویی روستیک ساخته شده از چوب با نمای طبیعی

این محصول خیره کننده از چوب بلوط ساخته شده است و از دیوار با زنجیره های فلزی محکم آویزان می باشد. سینک در وسط چوب با اتصالات لوله کشی به سبک مدرن، در ترکیب با بافت طبیعی چوب، قرار گرفته است. این ترکیب نمایی زیبا و منحصر به فرد برای سرویس بهداشتی شما ایجاد می کند.

میز روشویی روستیک ساخته شده از چوب با نمای طبیعی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

تخت خواب روستیک با تاج چوبی

تاج این تخت خواب ساده و راحت، از یک صفحه چوبی با نمای طبیعی و با بهره گیری از دکوراسیون روستیک ساخته شده است. در قسمت بالای این تخته چوبی، برش های نامنظم وجود دارد که بافت طبیعی به این تخت خواب بخشیده است. لامپ قرار داده بر روی آن، به عنوان چراغ خواب در هنگام شب قابل استفاده می باشد.

تخت خواب روستیک با تاج چوبی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

قفسه چوبی نمایانگر خاطرات

بر روی این قفسه، برای نمایش بلوک های تقویم، حوزه های چوبی حک شده است که می تواند یادآور زمان و خاطره شیرینی باشد. تخته های عمودی قرار داده شده در پشت این قفسه، موجب شده است، قفسه های افقی بسیار هنرمندانه بر روی آن قرار بگیرند. ترکیب رنگی این شلف زیبا، نمایی طبیعی و زیبا به آن بخشیده است.

 قفسه چوبی نمایانگر خاطرات با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

در این مقاله سعی کردیم در ادامه مقاله قبل، تعدادی محصول ساده و کار آمد را برای شما به نمایش بذاریم تا الهام بخش طبیعت و زیبایی برای دکوراسیون روستیک شما باشد. استفاده از چوب درختان عنصر اصلی ساخت این محصولات است که نمایانگر سبک روستیک آن می باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.