مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در دو قسمت قبل به معرفی برخی از محصولات چوبی که طراحی بی نظیری به سبک دکوراسیون روستیک داشتند، پرداختیم. در ادامه مقالات قبل، قصد داریم ایده های جدید و هنرمندانه ای در تکمیل محصولات یاد شده برای شما عزیزان ارائه دهیم.

محصولات روستیک با طراحی فوق العاده

محصولات چوبی روستیک

میز کنسول ساخته شده از چوب درخت راش

این میز چوبی از تنه درخت به صورت طبیعی ساخته شده است. این میز دارای یک شکل طبیعی و بافتی منحصر به فرد می باشد. قسمت بالای آن دارای سطحی صاف و صیقل داده شده می باشد که گلدان ها بر روی آن قرار گرفته اند. قرارگیری این میز در زیر ستاره های دریایی فلزی، جلوه ای فوق العاده را ایجاد کرده است

میز کنسول ساخته شده از چوب درخت راش با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

تخته سیاه چوبی کوچک بر روی درب ورودی

این تخته چوبی زیبا از یک قطعه کنده درخت ساخته شده است. مرکز این تخته چوبی به رنگ تخته سیاه رنگ آمیزی شده است. این قطعه چوبی به راحتی از درب ورودی بوسیله پیچ و مهره آویزان می شود. تغییر دادن نوشته روی تخته سیاه مطابق سلیقه خود، بسیار لذت بخش خواهد بود.

تخته سیاه چوبی کوچک بر روی درب ورودی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

چوب توت تو خالی به شکل قفسه کتاب

این قفسه های منحصر به فرد از تنه های درختان ساخته شده اند که، پوست رویه آن ها برای ایجاد یک بافت صاف زدوده شده است. قفسه های بریده شده داخل تنه دارای سطح صاف می باشند. این قفسه های چوبی قادر به نگهداری کتاب هاب سنگین و بزرگ می باشند.

چوب توت تو خالی به شکل قفسه کتاب با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

ورقه ای به شکل گلدان

این ورقه چوبی، دارای یک گلدان شفاف شیشه ای می باشد. این گلدان به سادگی بوسیله یک تکه چوب با بافت طبیعی و یک قطعه فلز بر روی آن طراحی می شود. قرارگیری چوب با بافت خشن در پشت گلدان موجب می شود که رنگ های روشن گل های موجود در گلدان به خوبی ظاهر شوند. این گلدان روستیک نمای بسیار زیبایی بر روی دیوار سفید ایجاد می کند.

ورقه ای به شکل گلدان  با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

آویز چوبی روستیک ساخته شده از الوار محکم

این روشنایی روستیک از یک چوب با بافت طبیعی و لبه های نامنظم ساخته شده است. لامپ ها بوسیله طناب پیچیده شده دور چوب آویزان شده اند. طناب ها سیم کشی برق مورد استفاده برای روشن کردن لامپ را پنهان می کنند و زیبایی منحصر به فردی را به نمایش می گذارند.

آویز چوبی روستیک ساخته شده از الوار محکم  با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

قطعه چوبی برای یک میز در فضای باز

این قطعه چوبی، محل نگهداری گلدان ها و همچنین مکانی برای گذاشتن شمع ها می باشد. می توان با قرار دادن شمع ها و گلدان های کوچک در کنار هم ترکیب بسیار جالبی را ایجاد کرد. این تکه چوبی به زیبایی جلا داده شده است که با سطح قدیمی میز تضاد فوق العاده ای را ایجاد کرده است.

قطعه چوبی برای یک میز در فضای باز با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

تقسیم اتاق بوسیله درب کشویی چوبی

این تقسیم کننده با استفاده از تخته های بزرگ و لبه دار چوبی ساخته شده است. این تخته ها به صورت هوشمندانه ای با هم ادغام شده اند به طوری که به نظر می رسد آن ها از یک درخت بزرگ بریده شده اند. این تقسیم کننده اتاق بر روی یک ریل فلزی قرار می گیرد تا بتوان آن را به راحتی جا به جا نمود.

تقسیم اتاق بوسیله درب کشویی چوبی با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

دیوارکوب های چوبی جلوه دهنده آشپزخانه

قفسه های دیوارکوب آشپزخانه از قطعه های طبیعی چوب بریده شده با لبه های نامنظم بر روی دیوار آویزان شده اند. لبه های منحنی مانند این دیوار کوب نمای بسیار جالب و زیبایی را ایجاد کرده است. این قفسه ها نمایانگر یک محصول هنری با بافتی خشن می باشند که می تواند جلوه ای باور نکردنی به فضای آشپزخانه شما ببخشد.

دیوارکوب های چوبی جلوه دهنده آشپزخانه با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

آینه دیواری تزیین شده با تکه های چوب

این آینه ساده بوسیله حلقه های چوبی بریده شده از شاخه درختان ساخته شده است. حلقه های چوبی دور آینه در اندازه های مختلف قرار گرفته اند. استفاده از یک الگوی پیچیده از دایره های چوبی در طراحی این آینه، فضای مدرن و مینیمالیستی را در تضاد با یکدیگر قرار می دهد.

آینه دیواری تزیین شده با تکه های چوب با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

حروف چوبی با نمایی روستیک

می توان حرف های چوبی را بر روی دیوار طراحی کرد و نمایی جالب را به وجود آورد. انجام این کار بسیار ساده است و متریال مورد استفاده به راحتی در فضای باز پردرخت پیدا می شود. با قرار دادن شاخه های درختان با همان بافت و نمای طبیعی بر روی صفحه ای و چسباندن آن ها به شکل حرف مورد نظر، می توان حروف دیواری زیبایی را ایجاد نمود.

حروف چوبی با نمایی روستیک با نمایی دوست داشتنی و طراحی چشم نواز روستیک

در سه مقاله ارائه شده سعی کردیم نمونه هایی متفاوت و خاص از محصولات چوبی به سبک دکوراسیون روستیک را معرفی کنیم. در ساخت این محصولات از چوب با بافت طبیعی که از ویژگی های سبک روستیک می باشد، استفاده شده است. استفاده از مواد و متریال به همان صورت موجود در طبیعت در طراحی این مصنوعات چوبی، روح طبیعت و دکوراسیون روستیک را برای شما به ارمغان می آورند.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.