09127784584، 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

میزهای رزینی برای انتخاب رویه میز بادوام، مقرون به صرفه و عالی به نظر می رسند. ما در این مقاله قصد داریم اطلاعات کلی در خصوص دوام میزهای رزینی را در اختیار شما قرار دهیم.

مقایسه میز رزین از نظر دوام با سایر میزها

میزهای رزینی در مقابل میزهای چوبی جامد، کدام یک بادوام است؟

میز چوبی یک انتخاب کلاسیک و سنتی است که در بسیاری از خانه ها یافت می شود.

با این حال، آنها نیاز به نگهداری و مراقبت زیادی دارند. میزهای چوبی نیز برای حفظ رنگ و درخشش اولیه باید هر چند سال یکبار اصلاح شوند. میزهای رزینی از رزین پلی استر ساخته شده اند و می توانند بیش از 30 سال بدون هیچ گونه تمیزکاری دوام بیاورند.

میزهای چوبی به طور سنتی گرانتر از میزهای رزینی هستند زیرا در ساخت آنها کار می شود. میزهای رزینی با قالب گیری تزریقی تولید می شوند که سریعتر و ارزان تر از مبلمان چوبی دست ساز است.

تفاوت اصلی بین میزهای رزینی و میزهای چوب جامد دوام است. میزهای چوبی جامد از دوام بیشتری نسبت به میزهای رزینی برخوردار هستند، اما قیمت آنها نیز بیشتر است.

میزهای چوبی جامد از چوب واقعی ساخته شده اند که یک ماده طبیعی است که به راحتی فرسوده نمی شود. رویه میز رزینی از پلاستیک ساخته شده است که در صورت افتادن یا خراشیدن توسط چاقو یا چنگال به راحتی می شکند.

مقایسه میز رزین از نظر دوام با سایر میزها

میزهای رزینی در مقابل میزهای شیشه ای، کدام یک بادوام است؟

میزهای رزینی جایگزین بسیار خوبی برای میزهای شیشه ای هستند زیرا دوام بیشتری دارند. آنها می توانند در برابر خراش، فرورفتگی و ریختن مقاومت کنند.

میزهای شیشه‌ای شکننده‌تر هستند، بنابراین باید با احتیاط از آن‌ها استفاده کرد و اگر در موقعیت‌های خاصی قرار بگیرند به راحتی می‌شکنند.

نکته منفی میز های رزینی این است که در تابستان تمایل به گرم شدن دارند، که می تواند برای افرادی که دوست دارند غذای خود را روی میز بخورند یا از آنجا نوشیدنی بنوشند، ناراحت کننده باشد.

رزین نوعی ماده است که برای ساخت رویه میز استفاده می شود. رزین از مخلوطی از رزین پلی استر، فایبرگلاس و رنگدانه ساخته می شود.

میزهای شیشه ای از شیشه سکوریت ساخته شده اند و معمولاً گرانتر از میزهای رزینی هستند. شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی خطر شکستگی کمتری دارد. میزهای شیشه ای نیز دوستدار محیط زیست هستند زیرا می توان آنها را بازیافت کرد در حالی که رزین قابل بازیافت نیست.

میزهای رزینی در مقابل چوب های مصنوعی، کدام یک بادوام است؟

روند اخیر در طراحی مبلمان استفاده از مواد طبیعی است. اما، افراد زیادی هستند که هنوز چوب مصنوعی را به دلیل دوام و مقرون به صرفه بودن ترجیح می دهند.

چوب مصنوعی از ترکیب مواد مختلف مانند MDF، PVC یا تخته خرده چوب ساخته می شود. این مواد آن را نسبت به میزهای رزینی که فقط از پلی اورتان یا رزین اپوکسی ساخته شده اند بادوام تر می کنند. نکته منفی این است که این نوع مواد گران تر است و به اندازه رویه های میز رزین سازگار با محیط زیست نیست.

میز رزینی در مقابل میز بتنی، کدام یک بادوام است؟

رویه میز بتنی به دلیل اینکه از مواد طبیعی ساخته شده است از دوام بیشتری نسبت به میز رزینی برخوردار است و به راحتی نمی شکند. رومیزی رزینی نیز برای افرادی که می خواهند در هزینه خود صرفه جویی کنند و کسانی که می خواهند میز سبک تری داشته باشند انتخاب خوبی است. .

میز بتنی بیشتر برای فضای بیرونی مناسب است

در متن بالا میزهای رزینی را با انواع دیگر میزها مقایسه کردیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید