مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

سعی داریم در این مقاله ایده هایی برای طراحی و ساخت میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک ارائه نماییم که نه تنها طراحی متناسب با سلیقه شما دارد بلکه به شما اجازه می دهد قسمت هایی برای قرار دادن سیستم صوتی و دکوری خود در آن تعبیه نمایید. سعی شده است از طراحی روستیک مدرن، روستیک معاصر و رستیک صنعتی مثال هایی خدمت شما ارائه شود.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

طراحی و ساخت میز تلویزیون

برای ساختن میزهای تلویزیون روستیک روش هایی ارائه شده است که تعدادی از آنها نیازمند صرف زحمت و انرژی کمتری خواهد بود و ساخت آنها برای افراد تازه کار راحت تر خواهد بود. برخی دیگر نیز با توجه نیاز به کار و زمان بیشتر برای افراد حرفه ای مناسب خواهد یود. بودجه اختصاص داده شده برای ساخت میز بسته به نوع چوب و میزان کار دست متفاوت خواهد بود.

نمونه هایی از میز تلویزیون با طراحی آسان

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون روستیک که به صورت کابینت ساخته شده است بسیار خاص و متفاوت می باشد. طراحی این میز تلویزیون بسیار نزدیک به سبک دکوراسیون روستیک روستایی است که البته می توان با اضافه کردن کمی هنر دست و نقاشی بر روی آن این میز تلویزیون روستیک را به میز تلویزیون مدرن تبدیل کرد.

همانگونه که در عکس نیز قابل مشاهده می باشد این میز تلویزیون از ترکیب چوب سفید و چوب راش ساخته شده است که ترکیب این رنگ ها زیبایی بسیار خاصی را ایجاد نموده است. این میز تلویزیون روستیک دارای بست های تمام فلز می باشد.

این میز تلویزیون دارای دو بخش کابینتی و دارای دو طبقه است که محل بسیار مناسبی برای قرار دادن وسایل دکوری و لوازم صوتی تصویری می باشند.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

میز تلویزیونی که مشاهده می فرمائید به صورت میز تلویزیون روستیک کنسولی طراحی گردیده است و تشکیل شده از باکس ها و طبقه های می باشد. رنگ طوسی زنگاری که برای طراحی این میز تلویزیون انتخاب گردیده است سبب نمایش قدمت بیشتری برای این میز تلویزیون گردیده است و جلوه ای متفاوت بدان داده است.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون منحصر به فرد که به رنگ سفید طراحی گردیده است دارای یک درب ریلی می باشد که باعث شده است در این طراحی محصولی منحصر به فرد و فوق العاده ای را مشاهده نمایید.

این میز تلویزیون دارای رویه تمام چوب راش می باشد که رنگ زیبای این چوب زمانی که در کنار دربهای تمام چوب سفید قرار می گیرد جلوه ای کلاسیک را ایجاد می نماید. همچنین طراحی که بر روی دربهای این میز تلویزیون روستیک وجود دارد این دکوراسیون را به دکوراسیون کلاسیک بسیار نزدیک کرده است.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون روستیک که به صورت بسیار زیبا و ساده طراحی گردیده است دارای دو طبقه می باشد و با رنگ طوسی زنگاری مزین گردیده است. روح دکوراسیون روستیک معاصر در این میز تلویزیون جریان دارد. استفاده از فریم اکس مانند برای دیوارهای بیرونی این میز تلویزیون سبب جلوه زیبا این میز گردیده است.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون نمایی دیگر از میز تلویزیون روستیک می باشد که با نام میز تلویزیون کنسولی ایکس نام گذاری شده است.

این میز تلویزیون کنسولی که به سبک دکوراسیون روستیک طراحی گردیده است دارای دو طبقه و دو شلف می باشد که فضای چهار بخشی را ایجاد نموده است. این میز تلویزیون روستیک از چوب درختان گردو ساخته شده است و بسیار زیبا و مقاوم می باشد.

در این مقاله پنج مورد از انواع میز تلویزیون با طراحی ساده خدمت شما همراهان عزیز ارائه شد. در مقاله بعدی پنج مورد دیگر خدمت شما معرفی خواهد شد که می توانید با ایده گرفتن از طراحی آنها، میز نلویزیون ساده مخصوص خود را طراحی و در صورت امکان بسازید. در صورت نیاز در هر مرحله ای از طراحی و ساخت، گروه دکوراسیون روستیک لومه آماده است تا شما را به هدف خود برساند. مجموعه لومه با بهره گیری از دکوراسیون روستیک و طراحی مدرن و روستیک توانایی ساخت انواع میز تلویزیون را دارد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.