مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در این مقاله و در ادامه مقاله پیشین سعی داریم ایده هایی ساده برای طراحی و پیاده سازی میز تلویزیون روستیک با توجه به سلیقه شما ارائه دهیم.میزهای تلویزیونی که در مقاله قبل و این مقاله خدمت شما ارائه شده اند همگی دارای طراحی ساده ای هستند که در صورتی که بخواهید با کمی تلاش حتی خودتان می توانید آنها را بسازید. همواره در نظر داشته باشید، دکوراسیون روستیک لومه آماده است هر آنچه شما می خواهید را با بهره گیری از پرسنل مجرب خود طراحی کرده و بسازد.

ساخت میز تلویزیون روستیک ساده

نمونه هایی از میز تلویزیون با طراحی آسان

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

اگر شما نیاز دارید که میز تلویزیون خود را به صورت گوشه ای و در کنج اتاق جای دهید این مدل میز تلویزیون روستیک برای شما بسیار مناسب می باشد.

این میز تلویزیون که دارای دو طبقه می باشد و از چوب درختان ساخته شده است. طراحی بیرونی این میز تلویزیون روستیک به صورت ایکس مانند است که روح دکوراسیون روستیک را در این طرح زنده تر کرده است. شما می توانید با تغییر دادن طراحی بیرونی این میز تلویزیون، این میز را به سبک دکوراسیون مدرن و یا کلاسیک نزدیک تر گردانید.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

در این مدل می توانید یک میز گوشه ای ایستاده زیبای دیگری را مشاهده نمایید. این میز تلویزیون روستیک یک انتخاب بسیار مناسب برای اتاق های بسیار بزرگ می باشد. این میز تلویزیون که دارای رنگ بندی بسیار خاص و متفاوت است به صورت بلند طراحی گردیده است و دارای یک طبقه است که به بخش های متعدد تقسیم گردیده است به همراه کمدهای درب دار زیرین قابل ساخت و استفاده می باشد. در صورتی که رنگ این میز به رنگ سفید تغییر یابد می تواند یک میز تلویزیون بسیار عالی برای دکوراسیون مدرن باشد.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون بسیار زیبا که دراین تصویر مشاهده می فرمائید یک نمونه بسیار عالی برای عزیزانی است که برای اولین بار در راستای طراحی یک میز تلویزیون قدم برداشته اند. ساختار این میز بسیار ساده و زیبا می باشد و دارای یک طبقه می باشد و کنارهای آن به صورت ایکس طراحی گردیده است. رنگ بندی و استفاده از باکسهای حصیری در آنها روح دکوراسیون روستیک را بیشتر در این میز تلویزیون متبلور کرده است.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

این میز تلویزیون روستیک از پایه های فلزی لوله ای ساخته شده است و دارای یک طبقه می باشد. طراحی پایه های این میز تلویزیون این میز را بسیار خاص و متفاوت نموده است. طراحی این میز تلویزیون بسیار نزدیک به سبک دکوراسیون صنعتی و روستیک می باشد بدون اینکه طراحی سنگین و غیر عادی باشد.

میز تلویزیون روستیک ساده با طراحی و ساخت آسان

ساختن این میز تلویزیون به همراه طبقات زیاد در سایزهای متفاوت کار چندان سختی نمی باشد ولی طراحی این میز تلویزیون روستیک به گونه ای است که می تواند به راحتی سنگینی وزن تلویزیون را تحمل نماید. طراحی این میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک مدرن بسیار نزدیک است.

در این مقاله سعی بر این داشتیم که تا با ارائه مدل های مختلف میز تلویزیون به سبک دکوراسیون روستیک به شما عزیزان کمک نمائیم تا بتوانید میز تلویزیون مطلوب خود را بهتر بشناسید و حتی اگر می توانید میز تلویزیون خود را با استفاده از ایده های خودتان طراحی نمایید. گروه لومه امید دارد تا بتواند به شما عزیزان در این راستا کمک شایانی کرده باشد

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.