مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی روستیک میزی است که با استفاده مواد و مصالح طبیعی ایجاد شده است و ممکن است به طور کامل صاف نشده باشد و به همان صورت طبیعی مورد استفاده قرار گیرد و یا این که به صورت مدرن و زیبا طراحی و رنگ آمیزی شده باشد و حس تلفیقی از دکوراسیون روستیک و دکوراسیون مدرن را ارائه دهد.

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی روستیک که در بالا مشاهده می کنید به صورت مستطیل طراحی گردیده است دارای چهار پایه چوبی می باشد که سبب درخشش بیشتر روح طبیعی این میز شده است.

میز جلو مبلی روستیک معمولا دارای طراحی ساده ای می باشد. در هنر دکوراسیون روستیک تلاش می شود از زیبایی و طرح خاص چوب استفاده شود. دراین هنر به دنبال نمایش روح طبیعی اشیا هستیم و از طراحی هایی که باعث از دست رفتن ماهیت طبیعی اجسام می شود خودداری می کنیم.

این میز جلو مبلی دارای رویه چوبی و پایه های فلزی می باشد. چوبی که بر روی این میز قرار گرفته است دارای خطوط منحنی افقی می باشد شاید بتوان این مشکل ناهمواری کوچک را با یک شیشه برطرف نمود اگرچه ممکن است که از زیبایی و بکری این کافی تیبل روستیک بکاهد.

میز جلو مبلی روستیک

همه طراحی های روستیک بر روی جزئیات متمرکز نمی گردند. بعضی از آنها بر روی ترکیب مصالحی که درساخت میز جلو مبلی روستیک به کار رفته اند و سادگی تمرکز دارند. بهترین ترکیب برای ساخت یک کافی تیبل استفاده از چوب و فلز می باشد که یکی از زیباترین طراحی های میز جلو مبلی در ادامه ارائه شده است.

میز جلو مبلی روستیک

طراحی خاص مثل میز تو در تو می تواند ایده جدیدی را به نمایش گذارد ولی ممکن است که نمایانگر دکوراسیون مدرن نباشد. به این دو میز نگاه کنید که چگونه یکدیگر را کامل نموده اند.

میز جلو مبلی روستیک

بیشتر طراحی های سبک روستیک با گذشت زمان و به صورت آرام آرام به سمت دکوراسیون مدرن و معاصر در حال حرکت می باشند. برای مثال این تخته های چوبی تهیه شده از تنه درختان که به صورت میز طراحی شده اند می تواند به آسانی در خانه ای که به سبک مدرن می باشد جای گیرد بدون اینکه نیاز باشد تغییری در این میز روستیک ایجاد گردد.

میز جلو مبلی روستیک

همان طور که عنوان شد، امروزه تکه های درختی مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است. استفاده از این تنه های درخت زیبایی منحصر به فردی را به خانه شما هدیه خواهد کرد.

میز جلو مبلی روستیک

تکه های کنده درختی می توانند به آسانی به میز جلو مبلی روستیک و یا کافی تیبل روستیک تبدیل گردند. این میزهای روستیک دارای جذابیت خاصی هستند و در این میان فقط مهم است که تنه درختی مناسبی را برای ساخت این میزها بیابیم.

میز جلو مبلی روستیک

کافی تیبل روستیک و مبلمان روستیک هیچگاه زیبایی استفاده از چوب و رنگ چوب را از منظر چشمان پنهان نمی کنند. در بیشتر طراحی های دکوراسیون روستیک سعی بر آن می شود که زیبایی طبیعی چوب نمایان شود. بنابراین چوب را کمتر پولیش می زنند تا رگه های بافت چوب بیشتر باقی بماند. همچنین در طراحی مبلمان سعی بر آن دارند که از رنگ هایی استفاده نمایند که به رنگ چوب طبیعی نزدیک تر است.

میز جلو مبلی روستیک

در این مقاله 8 مورد از طراحی های میز جلو مبلی که توجه بیننده را به خود جلب خواهد کرد معرفی گردید. در مقاله بعد 8 ایده و میز دیگر مطرح خواهد شد تا توضیحاتمان در ارتباط با کافی تیبل کامل شودو

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد