مدیریت: 09121117102 ; معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

یکی از آسان ترین راهکار ها برای ایجاد گرما و زیبایی در محل کار و زندگی شما، استفاده از دکوراسیون روستیک و یکی از ضروری ترین وسایل یعنی میز جلو مبلی روستیک می باشد.

میز جلو مبلی روستیک به هر طریقی که تهیه شده باشد و در آن از هر مصالح طبیعی استفاده شده باشد نمایانگر زیبایی طبیعت و گرمای بی کران آن خواهد بود.

میز جلو مبلی روستیک

در میز جلو مبلی روستیک که در بالا مشاهده می کنید از یک تکه چوب مسطح استفاده شده است که بر روی پایه های منحصر به فرد ساخته شده از شاخه ها و تنه درختان قرار گرفته است. میز جلو مبلی روستیک تنها استفاده از یک رویه منحصر به فرد نیست، بسیاری از طراحان وقت زیادی را صرف طراحی پایه های میز می کنند زیبایی پایه های این میز به میزانی است که نمایان گر هنر مجمسه سازی است.

این میز جلو مبلی روستیک که دارای طراحی بسیار زیباست، از تضاد ساده تکه های چوب ساخته شده است که سبب زیبایی خاصی در این میز شده است. استفاده از خطوطی که به صورت طبیعی در چوب ایجاد گردیده است و چیدمان زیبای آنها در کنار یکدیگر سبب درخشش بیشتر هنر دکوراسیون روستیک می گردد.

میز جلو مبلی روستیک

در طراحی میز جلو مبلی روستیک نوع چوب مورد استفاده اهمیت زیادی دارد چوب مورد استفاده حتی می تواند چوب بازیافتی حاصله از وسایل دیگر باشد. نکته مهم آن است که قابلیت پیاده سازی طرح های مدرن را داشته باشد و دچار خرابی نشود.

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی به سبک روستیک می تواند بسیار متفاوت و منحصر به فرد جلوه نماید. طراحی کافی تیبل روستیک به سبک زیر می تواند حتی با یک مجسمه اشتباه گرفته شود. دیدن زیبایی های طبیعی هر تکه چوب و نمایش این زیبایی های طبیعی و منحصر به فرد سبب متمایز بودن دکوراسیون روستیک از سایر سبک های روز دنیا گردیده است.

میز جلو مبلی روستیک

طراحی خاص در دکوراسیون روستیک می تواند در بسیاری از ست های دکوراسیون روستیک بکار گرفته شود. برای مثال استفاده از یک تکه از تنه چوب بسیار زیبا که بر روی بالای این میز قرار گرفته است سبب زیبایی و درخشش فراوان این کافی تیبل روستیک گردیده است. پایه بسیار ساده و فلزی این میز بر زیبایی این هنر افزوده است.

میز جلو مبلی روستیک

میز جلو مبلی که دارای لبه های زنده باشد می تواند هنر دکوراسیون روستیک را به زیبایی به نمایش گذارد. این کافی تیبل در دکوراسیون معاصر نیز بسیار مورد استفاده می باشد ولی روح دکوراسیون روستیک را در داخل طراحی خود دارد.

میز جلو مبلی روستیک

تنه درختی که دارای شیارهای چوبی باشد بسیار مناسب برای هرگونه میز می باشد. می توانید تعداد بسیار زیادی از میزهای ناهارخوری روستیک را پیدا نمایید که به وسیله این مدل چوب درست شده اند. با این حال می توان گفت که این مدل چوب برای کافی تیبل می تواند بسیار کارا باشد زیرا تاثیر بسیار زیبایی بر روی دکوراسیون اطراف می گذارد.

میز جلو مبلی روستیک

در طراحی این میز جلو مبلی روستیک که در زیر مشاهده می نمایید در نگاه اول زیبایی و در مرحله دوم کارایی بسیار زیاد میز جلوه می نماید. این میز دارای دو طبقه می باشد و زیبایی منحصر به فردی را به نمایش گذاشته است.

میز جلو مبلی روستیک

در این مقاله که در ادامه مقاله قبلی می باشد، گروه لومه سعی داشت تا با استفاده از هنر دکوراسیون روستیک و شیوه های خاص طراحی دکوراسیون روستیک، انواع میز جلو مبلی روستیک را برای شما عزیزان به نمایش گذارد. این کافی تیبل های روستیک دارای منحصر به فردترین طراحی ها می باشند که امید داریم با ارائه این مقاله به شما عزیزان کمک نموده باشیم تا بتوانید میز جلو مبلی و یا کافی تیبل مورد دلخواه خود را پیدا نموده و یا به هنرمندانی که توانایی پیاده سازی و جان بخشیدن به روح دکوراسیون روستیک دارند، سفارش دهید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.