معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77390237

telegram instagram

یک کشو، یکی از کاربردی ترین و اغلب شیک ترین وسیله برای تملک است. از کشوهای بلند یا کوتاه، باریک یا پهن می توان برای مواردی به غیر از نگهداری لباس استفاده کرد. کشوها می توانند تعداد زیادی از اشیا کوچک خانگی را در خود جای دهد تا به شما کمک کند فضای تمیزتر و منظم تری داشته باشید. کشوها متناسب با سبک طراحی منزل (اعم از روستیک، مدرن و...) و یا وسیله ای که داخل آن تعبیه شده اند ساخته می شوند.

در ادامه این مقاله نکات استفاده بهینه و درست از کشو درآور در فضای منزل را مطالعه خواهید کرد.

نحوه استفاده درست از کشو و درآور

استفاده بهینه از کشو در اتاق خواب

در فضای اتاق خواب کشوها معمولاً لباسهای تا شده را در خود جای می دهند. اما روش های بیشتری برای استفاده از آنها وجود دارد که موارد زیر را شامل می شود

از کشوهای کم به عنوان میز کنار تخت استفاده کنید.

برای ساماندهی بهتر لوازم و لباس های خود کشوهای خود را در یک کمد بزرگ قرار دهید.

از یک کشو به عنوان محل نگهداری در پای تخت خود استفاده کنید. این کشو باید کمی پایین تر از تشک شما باشد.

یک دراور کوچک در اتاق مهمان اختصاص دهید تا وسایل شخصی آنها را جمع کند.

از یک کشو در اتاق کودک به عنوان جعبه اسباب بازی استفاده کنید.

از کشوهای بلا استفاده به عنوان ظرف های نگهداری زیر تخت استفاده کنید.

ترفند استفاده از کشو در اتاق کودک انتخاب طرحی است که بتواند در کنار کودک شما رشد کند.

استفاده از کشو در اتاق پذیرایی یا اتاق خانواده

زیبایی یک درآور این است که شما می توانید آن را از اتاق خواب به اتاق پذیرایی منتقل کنید. درصورتی که یک کمد یا درآور زیبا و کاربردی داشته باشید، نیازی به خرید مبلمان گران قیمت ندارید.

موارد استفاده از کشو برای دفتر کار در اتاق نشیمن یا اتاق خانواده

یک کشوی کوچک و تا کمر را بین دو صندلی یا انتهای مبل قرار دهید تا به عنوان میز انتهایی باشد.

از یک کمد بلند به عنوان میز کنسولی که در پشت مبل قرار داده شده استفاده کنید. از کمدی استفاده کنید که هم ارتفاع یا از پشت مبل شما کمتر باشد.

کشوها را با پازل، بازی، وسایل هنری یا کتاب در اتاق نشیمن پر کنید.

از یک کشوی بلند به عنوان یک مرکز سرگرمی برای نگهداری تلویزیون استفاده کنید. کشوها می توانند لوازم جانبی الکترونیکی را در خود جای دهند.

نحوه استفاده درست از کشو و درآور

نحوه استفاده از کشو در اتاق ناهارخوری یا آشپزخانه

ممکن است فکر کنید یک کشو فقط در یک خانه روستیک یا آشپزخانه به سبک کلبه، کاربرد دارد. اما ظاهر آن تقریباً برای هر نوع سبکی، حتی یک طراحی مدرن مناسب است. یک کشوی روستیک مدرن از اواسط قرن، جلوه ای گرم را به یک آشپزخانه فوق العاده مدرن منتقل می کند. در ادامه روش هایی برای قرار دادن کشو در یک مکان ناهار خوری یا آشپزخانه را بررسی می کنیم:

از یک میز بلند و کوتاه در اتاق ناهارخوری به عنوان بوفه استفاده کنید، و از قسمت بالا برای سرو بهربگیرید.

یک میز بار را به عنوان ایستگاه چای یا قهوه خانه در آشپزخانه قرار دهید، قهوه، چای، فنجان ها و قاشق ها را در کشوهای آن ذخیره کنید.

یک جزیره آشپزخانه با کشوهایی تا کمر بالا ایجاد کنید. قلاب ها و ریل ها را در کنار آن برای آویزان کردن ظروف و حوله ها نصب کنید.

کشوی اختصاصی هر یک از اعضای خانواده خود را در یک ورودی یا اتاق ارائه دهید. کودکان می توانند تکالیف را مرتب نگه دارند در حالی که بزرگسالان می توانند قبض ها، ابزارها یا وسایل الکترونیکی را ذخیره کنند. یک سبد یا جعبه تزئینی در بالا برای نامه و یادداشت نگه دارید.

نحوه استفاده درست از کشو و درآور

استفاده از کشو در یک دفتر کار خانگی یا اتاق کار

چه کسی این روزها در خانه کار نمی کند؟ در هنگام کار در خانه به فضای اضافی برای پروژه ها و پرونده ها احتیاج دارید. شما می توانید دفتر خود را با سبک خود شخصی کنید.

ایده های استفاده از کشو در دفتر کار

یک کشو را به عنوان میز تحریر با برداشتن قسمت جلوی کشوی بالایی تغییر دهید. از سطح برای نوشتن یا نگه داشتن صفحه کلید استفاده کنید.

وسایل مورد نیاز برای کار و سرگرمی مانند لوازم نقاشی،خیاطی ، پارچه یا کتاب ها را داخل کشوها ذخیره کنید

راهی برای افزودن قفسه

با قرار دادن یک لبه یا قفسه کتاب در بالای کمد ، فضای ذخیره سازی بیشتری را به یک دفتر اضافه کنید. قطعات لازم نیست با هم مطابقت داشته باشند. برای پایداری و ایمنی ، قطعه بالایی را روی کمد محکم کنید یا آن را رو به دیوار بچرخانید.

استفاده از کشو در حمام

اگر در حمام خود به سبک خاصی نیاز دارید ، اضافه کردن یک کشو را در نظر بگیرید. از یک کشو در حمام به دو روش استفاده کنید: به عنوان صندوقی برای نگهداری حوله یا لوازم شوینده.

برای هر دو هدف کشویی را انتخاب کنید که در برابر رطوبت مقاومت کند، مخصوصاً اگر در فضایی با دوش یا وان باشد. کشوهای های جدید ساخته شده برای دستشویی های حمام معمولاً خشک می شوند و آسیب نخواهند دید.

در متن بالا ایده های متنوعی از استفاده کشو در قسمت های مختلف را مطالعه کردید. گروه دکوراسیون روستیک لومه همواره یاری رسان شما عزیزان در رسیدن به طرح های دلخواهتان خواهد بود.

سبک طراحی اسکاندیناویایی

در متن بالا ویژگی های طراحی اسکاندیناوی و تاریخچه آن را مطالعه کردید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید

.