09127784584، 09121117102، کارخانه : 77390237

telegram instagram

یک میز چوبی روستیک با رنگ های غنی برای دیدن در ناهارخوری یا اتاق نشیمن بسیار دوست داشتنی است. چه میز ناهار خوری باشد و چه میز جلو مبلی، سطح چوبی مورد سوء استفاده روزانه قرار می گیرد. برای به حداقل رساندن خراش ها، حلقه های آب اجتناب ناپذیر ناشی از لیوان های آب و اثر انگشت های نامرتب، یک میز چوبی با رویه شیشه ای زیبایی چوب را افزایش می دهد و در عین حال از آن برای نسل ها محافظت می کند.

چوبی که محافظت نشده است نیاز به نگهداری بیشتر و تمیز کردن روزانه دارد. میز چوبی جذاب خود را زیر یک پارچه سنگین یا تشک های کوچک پنهان نکنید. بگذارید از زیر یک لایه محافظ شیشه ای که به راحتی تمیز می شود بدرخشد. در ادامه این مقاله نحوه محافظت از میز چوبی با شیشه را بررسی می کنیم.

نحوه محافظت از میز چوبی با شیشه

فواید شیشه

شیشه را می توان متناسب با ابعاد میز شما برش داد. تهیه آن از یک فروشگاه سخت افزاری یا شیشه ای محلی ارزان و نسبتاً آسان است. بنابراین می توانید مبلمان چوبی گران قیمت خود را به هزینه کم بپوشانید تا بتوان چندین دهه از آن استفاده کرد.

لبه برای یک میز شیشه ای

لبه های میز شیشه ای شما برای میز چوبی به اندازه ضخامت آن مهم است. چراکه می تواند ظاهر و سبک کل قطعه را تغییر دهد. برای به دست آوردن تناسب مناسب برای میز چوبی خود، با لبه های مختلف موجود آشنا شوید. لبه اریب برای قطعات بلند و کم خوب به نظر می رسد. این نوع لبه همچنین روی میزهای قهوه‌خوری که زانو یا ساق پا می‌تواند به لبه میز شیشه‌ای برخورد کند، مناسب است.

یک لبه مربع صیقلی، ظاهری براق و مینیمالیست را ایجاد می کند. با این حال، لبه مدادی برای یک تکه شیشه ضخیم با لبه‌های اریب‌دار کوچک که سطح شیشه را صاف می‌کند، بهترین است.

چگونه یک صفحه شیشه ای را اندازه کنیم؟

چه برای یک میز شیشه ای مستطیلی اندازه گیری کنید و چه روی میز شیشه ای گرد چندگانه، اندازه یک روکش میز شیشه ای نسبتاً ساده است. برای اندازه گیری بالای میز، از چپ به راست در عرض و طول سطح را طی کنید. حتی اگر میز مربع است، هر طرف را اندازه بگیرید تا مطمئن شوید که یک برش شیشه ای دارید که به خوبی روی مبلمان شما قرار می گیرد. شما می خواهید یک اندازه گیری واقعی را به یک شیشه بری بدهید تا آنها بتوانند آن را به اندازه برش دهند.

اگر از اندازه مطمئن نیستید، یک الگو برای کار بسازید. میز رومیزی را با گذاشتن روزنامه یا کاغذ روی میز چوبی ردیابی کنید. در صورت نیاز آنها را به هم بچسبانید و پس از تکمیل، با قرار دادن الگو روی میز آن را دوباره تنظیم کنید. لبه میز چوبی را روی الگوی کاغذ بکشید.

اندازه گیری ها و/یا الگوی کاغذ را به فروشنده شیشه بری بدهید تا یک میز شیشه ای کار برای محافظت از سطح میز چوبی شما ایجاد کند.

انتخاب شیشه بری مناسب

شیشه بر، اندازه میز شما را به همراه میزان استفاده را می پرسد. اگر از آن عمدتاً در خارج از منزل استفاده می کنید، به دلایل ایمنی باید یک میز شیشه ای سکوریت نصب کنید.

دادن یک الگوی کاغذی به تامین‌کننده شیشه به شما کمک می‌کند تا سطح شفافی را به دست آورید که کاملاً با ابعاد میز شما مطابقت داشته باشد. مطمئن شوید که از آنها بخواهید تحویل را بر عهده بگیرند یا اگر شیشه بزرگ را به تنهایی به خانه خود حمل کنید، شیشه را بیمه می کنند.

یک شیشه بری خوب نحوه استفاده شما از میز صحبت خواهد کرد. یک میز با رویه شیشه ای که به اندازه کافی ضخیم در نظر گرفته شده، می تواند چندین دهه دوام بیاورد.

در متن بالا نکات کاربردی در خصوص نحوه محافظت از میز چوبی با شیشه را بررسی کردیم.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 0901415258 و 77390237 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید