معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

اتاق خواب شخصی ترین مکان هر خانه ای است. حتی اگر فضای اتاق خواب شما را مهمان ها و سایر افراد نبینند، نیازمند توجه زیادی می باشد. در فضای اتاق خواب، استراحت و تجدید نیرو می کنید و حتی وقت خود را برای خواندن کتاب می گذرانید. در این مقاله، ایده هایی خلاقانه و ظریف برای زیباتر شدن اتاق خواب شما و ایجاد محیطی سرشار از آرامش بیان می کنیم.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

دکوراسیون اتاق خواب

توجه به جزییات فضای اتاق خواب

توجه به جزییات و انتخاب وسایلی متناسب با یکدیگر، محیطی سرشار از آرامش و خلاقیت را برای شما به وجود خواهد آورد. به عنوان مثال یک تخت خواب عتیقه طراحی شده به سبک دکوراسیون روستیک، در کنار یک تابلوی چینی و یک فرش دست بافت ترکیبی بی نظیری را ایجاد کرده است.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از سایبان برای تخت خواب

بهره گیری از قاب و سایبان مختلف، برای تخت خواب می تواند فضایی آرامش بخش را در هنگام خواب برای شما و یا کودکتان ایجاد نماید.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

ایجاد دکوراسیونی خلاقانه با استفاده از تخته سیاه

تخته سیاه جایگاه خود ر ا در آشپزخانه ها، اتاق های بازی و اتاق های کودک پیدا کرده است، اما همچنان یک عنصر ابتکاری و در حال تحول در فضاهای مربوط به بزرگسالان می باشد. در دکوراسیون روستیک این خانه چوبی، تخته سیاه به عنوان یک فضای پیام برای میهمان ها و سایر اعضای خانواده به کار می رود.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

توجه به تناسب اجزای اتاق

داشتن یک اتاق خواب بزرگ می تواند یک فضای رویایی را به شما هدیه دهد، اما تناسب و مقیاس اجزا در فضای اتاق خواب، نکته بسیار کلیدی می باشد. به طور مثال در این آپارتمان، استفاده از یک آویز بزرگ و آینه جامبو، متناسب با ابعاد فضا، بسیار مطبوع و زیبا احساس می شود.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از پرده های متناسب اتاق خواب

دکوراسیون یک اتاق خواب تا هنگامی که پرده های آن را نصب نکنید، تمام نشده است. در این نمونه در کنار تخت خواب با قاب آهنی طلایی، پرده های کلاسیک و متناسب با فضای اتاق، قرار داده شده است.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

استفاده از تخت خواب با طرح کاناپه

با انتخاب یک بستر روزانه به جای یک تخت خواب بزرگ، می توانید فضای بیشتری را در منزل خود ایجاد کنید و باعث شوید محیط خانه بزرگتر جلوه کند.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

کارایی رنگ روشن

استفاده از یک رنگ روشن در قسمت بزرگی از اتاق خواب در کنار رنگ های دیگر، موجب می شود فضای اتاق خواب شما بزرگ تر به نظر برسد. به طور مثال در این نمونه دیوارها و سقف چوبی به رنگ سفید رنگ آمیزی شده اند و در کنار رنگ قهوه ای تخت خواب، ترکیبی متناسب را ایجاد کرده است.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

ساخت تاج تخت به شکلی هنرمندانه

استفاده از پرده ها، به عنوان تاج تخت خواب خلاقانه، به شما این امکان را می دهد که فضای اتاق خود را به روز کنید. همچنین این ایده فوق العاده می تواند متناسب با هر فصلی تغییر کند.

نکاتی برای زیباتر شدن دکوراسیون اتاق خواب

در مقاله فوق سعی کردیم با توجه به جزییات و بیان ایده هایی خلاقانه، به شما کمک کنیم تا فضایی متفاوت و آرام را در محیط اتاق خواب خود ایجاد نمایید. چرا که اتاق خواب شما می تواند به نوبه خود از مهمترین قسمت های منزل شما باشد.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.