معاونت: 09014152580 ; تلفن کارخانه : 77339755

telegram instagram

در طراحی دکوراسیون، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات نمی باشد. در این مقاله سعی داریم با بهره گیری از راهنمایی های طراحان برتر دنیا، به شما کمک کنیم تا دکوراسیونی سرشار از خلاقیت را ایجاد کنید و از محیط خانه خود لذت ببرید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده

طراحی دکوراسیون فوق العاده

جلوه دادن به فضاهای کوچک

چاپ های گرافیکی بر روی کاغذ دیواری می تواند در فضاهای کوچک تاثیر به سزایی داشته باشد. در این جا از کاغذ دیواری با پس زمینه گل های درشت استفاده شده است که نمایی دو چندان را ایجاد نموده است.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - جلوه دادن به فضاهای کوچک

ترکیب طرح ها و الگوها

استفاده از الگوهای مختلف در طیف وسیعی از سبک ها و مقیاس ها، یک راه آسان برای جلوه بخشیدن به یک اتاق است. استفاده از بالش های سیاه و سفید با طرح های مختلف در کنار روتختی با خطوط سبز رنگ، الگویی متفاوت را به نمایش گذاشته است.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - ترکیب طرح ها و الگوها

استفاده از رنگ های غیر متعارف در راهرو

با انتخاب یک رنگ خاص و جسورانه مانند رنگ بنفش برای راهرو می توانید تصویری غیر منتظره و جلوه ای دو چندان را ایجاد کنید. استفاده از رنگی غیر متعارف می تواند یک پس زمینه شیک برای نمایش مجموعه ای از آثار هنری مانند این طرح باشد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - استفاده از رنگ های غیر متعارف در راهرو

نمایش کلکسیون های خود بر روی میز

در هر اتاق می توانید از لوازم جانبی قدیمی هستند استفاده کنید. به جای نشان دادن کلکسیون های خود در یک قفسه، آن ها را بر روی یک میز قرار دهید و احساس تعادل را در محل نمایش خود حفظ کنید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده نمایش کلکسیون های خود بر روی میز

نگاهی کلی به فضای خانه

با نگاهی کلی و یکپارچه به منزلتان و توجه به نحوه ایجاد تعادل بین اتاق ها، می توانید فضایی متناسب را برای محل پذیرایی و نهارخوری خود انتخاب کنید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - نگاهی کلی به فضای خانه

استفاده از دیوار به عنوان بوم نقاشی

بهره گرفتن از کاغذ دیواری هایی با طرح نقاشی های قدیمی می تواند چشم اندازی فوق العاده و بافتی با ویژگی های معماری را به نمایش بگذارد.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - استفاده از دیوار به عنوان بوم نقاشی

ترکیب فضای مدرن با دکوراسیون کلاسیک و دکوراسیون روستیک

با استفاده از وسایلی قدیمی در ترکیب با فضایی لوکس و مدرن دکوراسیونی را ایجاد می کنید که احساسی فوق العاده به شما می بخشد. به عنوان مثال آویزان کردن لوسترکریستالی و کلاسیک در ترکیب با اتاق نهار خوری مدرن نمای خاص و زیبایی را ایجاد کرده است.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - ترکیب فضای مدرن با دکوراسیون کلاسیک و روستیک

ایجاد محیطی طبیعی و روستیک در داخل خانه

بهترین راه برای ایجاد تعادل در مبلمان معاصر، اضافه کردن الوارهای چوبی طبیعی و وسایلی چوبی با طراحی روستیک به فضای خانه است. مانند میزهای عسلی این مبلمان یا قرارگیری الوار ها بر روی هم در گوشه های منزل که دکوراسیون روستیک و طرحی از طبیعت را به نمایش گذاشته است.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - ایجاد محیطی طبیعی و روستیک در داخل خانه

ترکیب دکوراسیون مدرن با سبک روستیک

بسیاری از مردم استفاده از دکوراسیونی ساده و مدرن را دوست دارند و برای آن ها لذت بخش می باشد. اما ایجاد تغییراتی کوچک و ترکیب دو سبک مدرن و روستیک باعث می شود فضای خانه گرم تر شود و احساس راحتی بیشتری را ایجاد نماید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - ترکیب دکوراسیون مدرن با سبک روستیک

استفاده از بافت های مختلف

استفاده از بافت هایی طبیعی مثل چوب، چرم و.. برای ایجاد فضایی طبیعی و زنده بسیار ساده می باشد. اما انجام کاری نامتعارف مانند استفاده از تابلوی نقاشی به سبک خود و با طرحی جدید بر روی بافتی متفاوت می تواند جلوه زیبایی را ایجاد نماید.

نکاتی برای طراحی دکوراسیون فوق العاده - استفاده از بافت های مختلف

در این مقاله سعی کردیم نکاتی بسیار ریز و جزئیاتی مهم را برای ایجاد دکوراسیونی فوق العاده و مورد دلخواه شما بیان کنیم. توجه به جزئیات و استفاده از الگوهایی خلاقانه فضایی بی نظیر در دکوراسیون منزل ایجاد خواهد کرد. در مقالات بعدی منتظر ارائه سایر نکات در این ارتباط باشید.

دکوراسیون روستیک لومه شامل محصولات دکوراسیون خانگی، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اداری، محوطه سازی؛ دکوراسیون کافی شاپ و رستوران و دکوراسیون آتلیه عکاسی شما را به بازدید از محصولات روستیک وب سایت رسمی خود دعوت می نماید. برای مشاوره با متخصصین ما با شماره های 09121117102، 09014152580 و 77339755 تماس حاصل فرمایید. مشاوران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد. برای ارتباط بیشتر با ما در اینستاگرام، از اینستاگرام دکوراسیون روستیک لومه دیدن فرمایید.